Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 7

Sveiki,
noriu pasiteirauti, ar labai žiūrėti į energijos klasę renkantis gartraukį?

Mūsų kriterijai renkantis: tipas - montuojamas į spintelę arba po spintele; trauka (nes virtuvė neatskirta siena nuo kambario); išmatavimai (plotis - 60cm / prie charakteristikos, kad būtų tinkamas minimalus aukštis nuo kaitlentės 60cm).

Kolkas galvojame dėl šių:
ALLENZI S2 60 BL1
ALLENZI S2 60 MGX1

ALLENZI S3 PLUS 60 IX

Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2015 09 27, 11:00)
Sveiki,
noriu pasiteirauti, ar labai žiūrėti į energijos klasę renkantis gartraukį?

Mūsų kriterijai renkantis: tipas - montuojamas į spintelę arba po spintele; trauka (nes virtuvė neatskirta siena nuo kambario); išmatavimai (plotis - 60cm / prie charakteristikos, kad būtų tinkamas minimalus aukštis nuo kaitlentės 60cm).

Kolkas galvojame dėl šių:
ALLENZI S2 60 BL1
ALLENZI S2 60 MGX1

ALLENZI S3 PLUS 60 IX

Ačiū! 4u.gif

Gal reikėtu žiūrėti ne energijos klasė bet triukšmingumą ir galingumą....
Iš visų išvardytu vertas dėmesio tik ALLENZI S3 PLUS 60 IX(bet tikrai 800 m³/h ten nėra bet tikrai pakankamai tylus)
Atsakyti
Sveiki,
Prieš tris metus pagal forumo rekomendacijas pirkau įmontuojamą teleskopinį Teka gartraukį CNL1 3000. Pagrindinis reikalavimas buvo tylus. Ir ką - tikrai pateisino lūkesčius, esu labai patenkinta. Daba reiks įrenginėti mamos butą - virtuvė su svetaine 20kv.m. Irgi norim teleskopinio įmontuojamo. Ar pagal tylumą išlieka Teka geriausiu pasirinkimu? Žiūriu negirdėta firma Cata giriami gartraukiai už tylumą g.gif Tai kas geriau Teka ar Cata? Ogal dar kas yra vertas dėl mažo triukšmingumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 27 rugsėjo 2015 - 17:41
QUOTE(dolile @ 2015 09 27, 19:41)
Sveiki,
Prieš tris metus pagal forumo rekomendacijas pirkau įmontuojamą teleskopinį Teka gartraukį CNL1 3000. Pagrindinis reikalavimas buvo tylus. Ir ką - tikrai pateisino lūkesčius, esu labai patenkinta. Daba reiks įrenginėti mamos butą - virtuvė su svetaine 20kv.m. Irgi norim teleskopinio įmontuojamo. Ar pagal tylumą išlieka Teka geriausiu pasirinkimu? Žiūriu negirdėta firma Cata giriami gartraukiai už tylumą  g.gif  Tai kas geriau Teka ar Cata? Ogal dar kas yra vertas dėl mažo triukšmingumo?

Teka CNL1 3000 lieka vienas iš geriausių šiuo atžvilgiu. Bosch DHI655FSD taip pat tylus, bet gerokai brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2015 09 27, 17:41)
Sveiki,
Prieš tris metus pagal forumo rekomendacijas pirkau įmontuojamą teleskopinį Teka gartraukį CNL1 3000. Pagrindinis reikalavimas buvo tylus. Ir ką - tikrai pateisino lūkesčius, esu labai patenkinta. Daba reiks įrenginėti mamos butą - virtuvė su svetaine 20kv.m. Irgi norim teleskopinio įmontuojamo. Ar pagal tylumą išlieka Teka geriausiu pasirinkimu? Žiūriu negirdėta firma Cata giriami gartraukiai už tylumą  g.gif  Tai kas geriau Teka ar Cata? Ogal dar kas yra vertas dėl mažo triukšmingumo?

Pasižiūrėkite dar SIEMENS LI46630SD
Triukšmo lygis pagal EN 60704-3 ir EN 60704-2-13: veikiant maksimaliu normaliu režimu 60 dB(A) re 1 pW (46 dB (A) re 20 µPa slėgio)
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2015 09 26, 00:48)
Atsiprašau už, galbūt, kvailą klausimą, bet kokiu principu veikia erdviniai gartraukiai, kurie kabo "ant laidų" vos ne..  pvz Kad anglies filtrai dedas, kurie filtruoja kvapą, jau supratau, bet kaip su garais? jų nesurenka? Mąstau apie viryklę prie lango. Gartraukio anga yra ant kitos sienos.. Ar man reiktų ją pervest? Kokiu būdu tą reiktų daryti jei jau sienos ir lubos nudažytos? Gal kas susidūrė su kažkuo panašaus? Pagelbėkit susigaudyti..  blush2.gif

Taip dedasi anglies filtrai kurie pašalina garus ir kvapus iš patalpos....
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 09 28, 11:32)
Taip dedasi anglies filtrai kurie pašalina garus ir kvapus iš patalpos....


Kikker,

Ar efektyvūs jie realybėj? Gal galėtumėt pakomentuotį pvz šį . Gaminu nedaug. Man tiesiog labai patogiai virtuvė susidėliotų, jei viryklę perkelčiau prie lango, bet jei tokie gartraukiai tik dėl vaizdo, tai gal tikrai neverta prasidėt.. Labai pasimetus esu tarp norų ir galimybių. Padėkit, prašau..
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2015 09 28, 08:40)
Teka CNL1 3000 lieka vienas iš geriausių šiuo atžvilgiu. Bosch DHI655FSD taip pat tylus, bet gerokai brangesnis.



QUOTE(Kikker @ 2015 09 28, 10:37)
Pasižiūrėkite dar SIEMENS LI46630SD
Triukšmo lygis pagal EN 60704-3 ir EN 60704-2-13: veikiant maksimaliu normaliu režimu 60 dB(A) re 1 pW (46 dB (A) re 20 µPa slėgio)

Dėkui, turbūt liksim prie Teka.
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2015 09 28, 14:42)
Kikker,

Ar efektyvūs jie realybėj? Gal galėtumėt pakomentuotį pvz šį . Gaminu nedaug. Man tiesiog labai patogiai virtuvė susidėliotų, jei viryklę perkelčiau prie lango, bet jei tokie gartraukiai tik dėl vaizdo, tai gal tikrai neverta prasidėt.. Labai pasimetus esu tarp norų ir galimybių. Padėkit, prašau..

Tai čia ir yra tiems gartraukis kurie gamina labai mažai....kartais sakau tiems kas tik arbatinuką užverda....nors per savo 17 darbo metų laiką esu pardavusi vieną panašų gartraukį tai klientas džiaugėsi ir sakė kad jam jis efetyvus....aišku neklausiau kiek gamina bet jis liko juo patenkintas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 28 rugsėjo 2015 - 15:14
Dėkui už nuomonę, teks įtariu atsisakyti vis tik šios idėjos.
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2015 09 28, 16:42)
Ar efektyvūs jie realybėj? ....

Tiek, kiek ir bet kuris kitas gartraukis su anglies filtru vietoj išvedimo į lauką (recirkuliacijos režimas).
O jų filtras dažnai geresnis, nei paprastų gartraukių angliniai filtrai recirkuliacijai.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Reikia sieninio gartraukio 90cm. Anga isvesta i lauka 125. Patalpa apie ~20kv. Taiciau i svetaine ir veranda atvira. Žvalgomes i Cata gartraukiu bet pasimetem tarp kodu blush2.gif ka pasiūlytumete? Biudzetas noretumem tilpti iki 300-330eurų. Ačiū
Atsakyti