Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 7

QUOTE(Kikker @ 2015 09 10, 16:28)
Nelabai suprantu kam ji tada vesti į ventiliacijos angą... g.gif bus manau daug geriau jai naudosi angliniais filtrai ir išvalytas oras sugrįš atgal į patalpą


tai vedant i anga, daugiau istraukimo butu, ar as blogai mastau?. Tik su angliais filtrais tai neperdaug veikia istraukimas (mano tokia patirtis, turim tik del vaizdo, kaip vadinu, nes nenuvestas i anga gartraukis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 10 rugsėjo 2015 - 15:36
QUOTE(~VEGA~ @ 2015 09 10, 15:36)
tai vedant i anga, daugiau istraukimo butu, ar as blogai mastau?. Tik su angliais filtrais tai neperdaug veikia istraukimas (mano tokia patirtis, turim tik del vaizdo, kaip vadinu, nes nenuvestas i anga gartraukis).

Jai tai nebūtų tų 4 posukių tai tada suprantu kad galima montuoti gartraukį(jai aišku dar ventiliacijos anga tvarkinga) Šiuo atveju bijau kad bus irgi dėl vaizdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 09 10, 16:53)
Jai tai nebūtų tų 4 posukių tai tada suprantu kad galima montuoti gartraukį(jai aišku dar ventiliacijos anga tvarkinga) Šiuo atveju bijau kad bus irgi dėl vaizdo g.gif

net ir nusipirkus galingesni,pvz 500 m3h?
tarybiniu laiku butuose, juk tiesiai niekaip nuo virykles iki ortakio nenuvesi...
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2015 09 10, 16:10)
net ir nusipirkus galingesni,pvz 500 m3h?
tarybiniu laiku butuose, juk tiesiai niekaip nuo virykles iki ortakio nenuvesi...

Reikėtų galingesnio bet jau tikrų 650m3h
Atsakyti
Sveiki, gal kas galėtų patarti kur Kaune yra didesnis gartraukių pasirinkimas? Domintų kamino tipo ( apie 90cm pločio) gartraukis už ne didesnę nei 170 eurų kainą. Kadangi eilę metų naudojom Gorenje su stiklu, gal vėl norėčiau kokio su stiklu. Gal kas patartumėt kur pasidairyti ir į ką atkreipti dėmesį,o ko visai neverta žiūrėti. Dėkui:)
Atsakyti
Sveiki, prašau Jūsų patarimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mūsų virtuvė sujungta su svetaine, iš viso apie 34 kv. m. Kadangi lubos- 2,83 cm, pagal paskaičiavimus, gartraukis turėtų būti 490- 900 kubinių metrų traukos. Ieškau gartraukio, įmontuojamo į spintelę, 60 cm, neišsitraukiamo, kadangi bus pajungtas į ortakį su dviem alkūnėmis, tad reikia galingesnės traukos. Reikia tilpti iki 300 eu. Žiūriu Elicos, dėmesio vertas atrodo ir Bosch dhi655fsd. Gal galėtumėte ką pasiūlyti? smile.gif Beje, ar renkantis gartraukį yra svarbu, kokia bus kaitlentė: dujinė ar indukcinė?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(kalbancioji @ 2015 09 18, 15:32)
Sveiki, prašau Jūsų patarimo  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Mūsų virtuvė sujungta su svetaine, iš viso apie 34 kv. m. Kadangi lubos- 2,83 cm, pagal paskaičiavimus, gartraukis turėtų būti 490- 900 kubinių metrų traukos. Ieškau gartraukio, įmontuojamo į spintelę, 60 cm, neišsitraukiamo, kadangi bus pajungtas į ortakį su dviem alkūnėmis, tad reikia galingesnės traukos. Reikia tilpti iki 300 eu. Žiūriu Elicos, dėmesio vertas atrodo ir Bosch dhi655fsd. Gal galėtumėte ką pasiūlyti? smile.gif Beje, ar renkantis gartraukį yra svarbu, kokia bus kaitlentė: dujinė ar indukcinė?
  g.gif

Nėra svarbu kokia kaitlentė .
Modeliukas BOSCH DHI655FSD yra ištraukiamas
Pasižiūrėkite Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60
Atsakyti
QUOTE(kalbancioji @ 2015 09 18, 17:32)
Sveiki, prašau Jūsų patarimo  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Mūsų virtuvė sujungta su svetaine, iš viso apie 34 kv. m. Kadangi lubos- 2,83 cm, pagal paskaičiavimus, gartraukis turėtų būti 490- 900 kubinių metrų traukos. Ieškau gartraukio, įmontuojamo į spintelę, 60 cm, neišsitraukiamo, kadangi bus pajungtas į ortakį su dviem alkūnėmis, tad reikia galingesnės traukos. Reikia tilpti iki 300 eu. ....

Elica Hidden trauka IEC (m³/h): 240-480 (intensyviu režimu 603) - 300€
Elica Elibloc HT trauka IEC (m³/h): 256-647 - 160€
O 900 m³/h pagal IEC - fantastika, kurios nebūna.
Atsakyti
o yra kas nors panašaus į BOSCH DHI655FSD, bet neištraukiamas?
Gartraukiai Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60, Elica Hidden man yra per brangūs, biudžetas- iki 300 eu, o pastarieji, deja, kiek radau internete, apie 380. Be to neradau informacijos, ar nors vienas turi riebalų filtro indikatorių. Ar įmanoma už šią pinigų sumą rasti man tinkantį gartraukį ir su taip išgirtu perimetriniu garų traukimo režimu? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kalbancioji @ 2015 09 18, 22:55)
o yra kas nors panašaus į BOSCH DHI655FSD, bet  neištraukiamas?
Gartraukiai Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60, Elica Hidden  man yra per brangūs, biudžetas- iki 300 eu, o pastarieji, deja, kiek radau internete, apie 380. Be to neradau informacijos, ar nors vienas turi riebalų filtro indikatorių. Ar įmanoma už šią pinigų sumą rasti man tinkantį gartraukį ir su taip išgirtu perimetriniu garų traukimo režimu? smile.gif

Tada žiūrėkite CATA GC DUAL BK 45
Perimetrinė traukos sistema,filtro užterštumo indikacija...trauka gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kalbancioji @ 2015 09 19, 00:55)
o yra kas nors panašaus į BOSCH DHI655FSD, bet  neištraukiamas?
Gartraukiai Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60, Elica Hidden  man yra per brangūs, biudžetas- iki 300 eu, o pastarieji, deja, kiek radau internete, apie 380. Be to neradau informacijos, ar nors vienas turi riebalų filtro indikatorių. Ar įmanoma už šią pinigų sumą rasti man tinkantį gartraukį ir su taip išgirtu perimetriniu garų traukimo režimu? smile.gif

Tai tas BOX IN PLUS apie 320 € - išlipa iš biudžeto. Trauka jo kaip Elibloc HT (IEC (m³/h): 256-647) - bus tie patys viduriai. Kiek mandriau padarytas ir kaina dviguba biggrin.gif Beje, jo konstrukcija lyg ir ne visai tokia, kaip norėjote.
Atsakyti
Skaitau ir nieko nesuprantu apie tuos gartraukius - ištraukiamas ar neištraukiamas. koks skirtumas naudojimo prasme ir naudingume?
Visą laiką turėjau neįmontuojamą, kur anga iš karto į lauką išėjo. Dabar kraustausi į butą ir nežinau kokį įsigyti. Gartraukiui anga lubose mačiau yra. Virtuvė sujungta su svetaine 30kv. reiktų 60cm. montuojamo
Atsakyti