Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 7

QUOTE(Di72 @ 2016 02 02, 17:06)
m
Man dizainerė sakė kad reikalingas tokio tipo gartraukis http://www.buitis.lt...rustica-60.html
arba įmontuojamas, bet apie jų techninius parametrus nieko nesuprantu  schmoll.gif

Dėl dizaino aišku. Alenzi ten parametrai surašyti belekaip, perkate katę maiše (900 m3/h trauka yra labai didelė, tiek traukia gartraukiai skirti profesionaliam naudojimui ir kainuoja kokius 5 kartus brangiau).
Pažiūrėkite Elica puslapį Lietuvai. Trauka surašyta reali, pagal europinį IEC standartą - žinosite ką perkate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 02 vasario 2016 - 16:54
QUOTE(Di72 @ 2016 02 02, 15:06)
ačiū  4u.gif
ačiū  4u.gif

Man dizainerė sakė kad reikalingas tokio tipo gartraukis http://www.buitis.lt...rustica-60.html
arba įmontuojamas, bet apie jų techninius parametrus nieko nesuprantu  schmoll.gif

Allenzi Rustica 60 visai neblogas modeliukas.....tik be abejonės trauka jo tikrai nebus 900 m³/h jūsų vietoje nestatyčiau tokių gartraukių o įmontuočiau į spintelę......
http://www.franke.co...672_detail.html
user posted image
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 02 02, 16:53)
Dėl dizaino aišku. Alenzi ten parametrai surašyti belekaip, perkate katę maiše (900 m3/h trauka yra labai didelė, tiek traukia gartraukiai skirti profesionaliam naudojimui ir kainuoja kokius 5 kartus brangiau).
Pažiūrėkite Elica puslapį Lietuvai. Trauka surašyta reali, pagal europinį IEC standartą - žinosite ką perkate.



QUOTE(Kikker @ 2016 02 02, 17:30)
Allenzi Rustica 60 visai neblogas modeliukas.....tik be abejonės trauka jo tikrai nebus 900 m³/h jūsų vietoje nestatyčiau tokių gartraukių o įmontuočiau į spintelę......
http://www.franke.co...672_detail.html
user posted image



Ačiū 4u.gif Aš taip pat nelabai tikėjau, kad gali būti tokia didelė trauka... Aš labiau linkstu į įmontuojamą gartraukį.. blush2.gif kažkodėl manau, kad jam mažiau priežiūros reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2016 02 04, 10:34)
Ačiū  4u.gif  Aš taip pat nelabai tikėjau, kad gali būti tokia didelė trauka... Aš labiau linkstu į įmontuojamą gartraukį..  blush2.gif  kažkodėl manau, kad jam mažiau priežiūros reikia  blush2.gif

Tikrai reikės mažiau priežiūros 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ieškau gartraukio, veikiančio recirkuliacijos principu, aukštos (A arba A+) pagal energijos suvartojimą klasės. Montuojamas laisvai ant sienos, arba gal net ištraukiamas iš stalviršio? Gal galite pasiūlyti abiejų variantų?
Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Jille @ 2016 02 07, 17:27)
Sveiki,
Ieškau gartraukio, veikiančio recirkuliacijos principu, aukštos (A arba A+) pagal energijos suvartojimą klasės. Montuojamas laisvai ant sienos, arba gal net ištraukiamas iš stalviršio? Gal galite pasiūlyti abiejų variantų?
Ačiū!

90 cm -CATA TITAN 900 XGWH-baltas stiklas
90 cm -CATA TITAN 900 XGBK-juodas stiklas
90 cm -BOSCH DWA097A50 su stiklu
90 cm -SIEMENS LC97BC532 T formos
70 cm -SIEMENS LC77BC532 T formos
60 cm -BOSCH DWA067A50 su stiklu
60 cm -BOSCH DWB067A50 arba SIEMENS LC67BC532 T formos,
60 cm-SIEMENS LC67BF532 T formos juodas stiklas
90 cm -SIEMENS LC97BF532 T formos su juodu stiklu
Įmontuojami neištraukiami CATA GC DUAL A 45 XGWH,CATA GC DUAL A 45 XGBK,CATA GC DUAL A 75 XGBK,CATA GC DUAL A 75 XGWH
Atsakyti
Sveiki, renkam gartaraukį montuojamą į spintelę. Virtuvė apie 6 kvadratus,anga visai šalia gartraukio vietos, ne visai centre virš būsimo gartraukio bet kokia 15-20cm į šoną. naudotojo poreikiai minimalūs biggrin.gif (vyresnio amžiaus žmogus, kuris prieš tai išvis nenaudojo gartraukio, na bet virtuvej remontas padarytas tai ikalbejom kad reikia). Nori nelabai brangaus iki 100e. Aš šiuo metu metus akį į šiuos variantus:

Gorenje DKF 600MNH SLIM
Teka TL1-62
Allenzi S2 60 BL1 (arba s2 60 b - iš tikro tai net nežinau kuo jie skiriasi apart kaina)
ElitAir S2-64W GLASS W
Elica ELITE 14 LUX/A/60

Ir dar klausimas durnas klausimas- iššimatavau spintele, bendrai paemus 29,5*60, imant tik vidu (atmetus sonines plokstes 27*56,5) tai ziuret as turiu 60cm plocio (nes maciau yra visokiu tu matmenu)
Atsakyti
Kikker, mums ir čia reikia jūsų pagalbos. turime keturi variantus, vyras paliko išsirinkti man iš jų vieną. Aš žmogus paprastas (nieko apart triukšmingumą neišmanau smile.gif )
1
2
3
4
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2016 02 16, 11:46)
Kikker, mums ir čia reikia jūsų pagalbos. turime keturi variantus, vyras paliko išsirinkti man iš jų vieną. Aš žmogus paprastas (nieko apart triukšmingumą neišmanau smile.gif )
1
2
3
4

Iš visų šių 2 Nr 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 02 16, 15:52)
Iš visų šių 2 Nr 4u.gif

AČIŪ!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, renkuosi įmontuojamą gartraukį. Apsistojau tarp 2:
cata TF 7600 WH
CATA GC DUAL A 45 XGBK

Gal kas turite ar žinote kaip jie? Gal dar panašių variantų pasiūlytumėte? Prioritetas A energijos klasė
Atsakyti
QUOTE(yimanya88 @ 2016 02 17, 10:40)
Sveiki, renkuosi įmontuojamą gartraukį. Apsistojau tarp 2:
cata TF 7600 WH
CATA GC DUAL A 45 XGBK

Gal kas turite ar žinote kaip jie? Gal dar panašių variantų pasiūlytumėte? Prioritetas A energijos klasė

Renkatės ištraukiamą ar neištraukiamą? g.gif
Atsakyti