Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 7

QUOTE(rasamal @ 2016 01 11, 17:42)
Gartraukis bus virtuveje, bet as gaminu nemazai, o vyras ziauriai nemegsta virtuves kvapu (uztat pavalgyti skaniai megejas lotuliukas.gif )

Pagal Jusu formule uztektu 322 kubu, o pagal Kikker jau reiktu 500 kubu g.gif
Reiskia reikia rinktis viduriuka biggrin.gif

Pasižiūrėkite SIEMENS LI46630SD

QUOTE(Boruze5 @ 2016 01 12, 13:42)
Sakykite ar geras variantas Split tarkim 207 modelis.Man patinka tie stikliniai modeliai.Raso 900 Svetaine su virtuve 50kv ir tarp ju laiptine maza ir tiesiai antro auksto kambariai.Na as is miegamojo matau virtuves stala.Mums visi kvapai siuo metu kyla i antri auksto koridoriu.

Tai pradėti reikia ne nuo gartraukio modelio o nuo to koks yra ortakio diametras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 01 12, 16:02)
Tai pradėti reikia ne nuo gartraukio modelio o nuo to koks yra ortakio diametras  4u.gif

Ka as zinau.Jus man vis nepradet siulot.O tai kada pradet.Ortakio diametras nera svarbus todel juo nesirupinu.Man reikia modeliuka isirinkti ,kad nebutu kvapu name..Kam klausti,nenorit neatsakykit.
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2016 01 12, 18:16)
Ka as zinau.Jus man vis nepradet siulot.O tai kada pradet.Ortakio diametras nera svarbus todel juo nesirupinu.Man reikia modeliuka isirinkti ,kad nebutu kvapu name..Kam klausti,nenorit neatsakykit.

Kartais galvoju ar tik mums moterims dizainas yra svarbiausia tech duomenys visai neįdomūs...jai klausiu koks orkakio diametras vadinasi rūpinuosi kad nusipirkusi grožį ir pakabine ji miegamajame jausite tuos pačius kvapus...o jai nežinote koks išmatavimas tai galima ji išmatuoti...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 01 12, 20:22)
Kartais galvoju ar tik mums moterims dizainas yra svarbiausia tech duomenys visai neįdomūs...jai klausiu koks orkakio diametras vadinasi rūpinuosi kad nusipirkusi grožį ir pakabine ji miegamajame jausite tuos pačius kvapus...o jai nežinote koks išmatavimas tai galima ji išmatuoti...

Ismus skyle kamine as taip isivaizduoju.Yra laisvas kaminas ,ten suplanuota ji kabint.Kadangi sita menesi dazys ir tt.tai manau teks jau ta skyle pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2016 01 12, 15:42)
Sakykite ar geras variantas Split tarkim 207 modelis.Man patinka tie stikliniai modeliai.Raso 900 Svetaine su virtuve 50kv ir tarp ju laiptine maza ir tiesiai antro auksto kambariai.Na as is miegamojo matau virtuves stala.Mums visi kvapai siuo metu kyla i antri auksto koridoriu.

Jei manote, kad kepsite žuvį, o Jūsų antrame aukšte kvepės levandomis, tai klystate. Taip nebus. rolleyes.gif Ir nesvarbu koks gartraukis. Klausimas tik kaip kvapus sumažins. Ir jei akcentuoti tą reikalą, tikrai nežiūrėkite visokių "starkių", "šlioserių" ir kitų tautinių brandų. Ar apie tokį kalba:
user posted image
Pažiūrėkite, koks realus užgriebimo plotis.
Ir galingumai belekaip surašyti.
Atsakyti
Man dar klausimas iskilo - ar butinai gartraukio plotis turi sutapti su kaitlentes plociu? Gartraukio mums reikia jau dabar, ir siuo metu dujine yra 50 cm plocio. Tiek vietos laisvos ir gartraukiui dabar yra. Po kokiu metu keisim dujine i indukcine, virtuvinius baldus taip pat keisim i naujus. Pasiziurinejau, kad indukcines daugiausiai 58-60 cm plocio. Tai gal ir gartraukio tuomet reikia 60 cm? g.gif Tokiu atveju reiktu nukabint viena spintele, kol mes cia viska palaipsniui pasikeisim....
Gartrauki kol kas galvojam vis gi ne montuojama, CATA Podium, 500 arba 600.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2016 01 13, 09:33)
Man dar klausimas iskilo - ar butinai gartraukio plotis turi sutapti su kaitlentes plociu? Gartraukio mums reikia jau dabar, ir siuo metu dujine yra 50 cm plocio. Tiek vietos laisvos ir gartraukiui dabar yra. Po kokiu metu keisim dujine i indukcine, virtuvinius baldus taip pat keisim i naujus. Pasiziurinejau, kad indukcines daugiausiai 58-60 cm plocio. Tai gal ir gartraukio tuomet reikia 60 cm?  g.gif  Tokiu atveju reiktu nukabint viena spintele, kol mes cia viska palaipsniui pasikeisim....
Gartrauki kol kas galvojam vis gi ne montuojama, CATA Podium, 500 arba 600.

Taip geriau visgi dėti pagal planuojamą projektą nes jai šiai dienai pirksite 50 cm gartraukį tada reikės jo atsisakyti ir pirkti vėl naują.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 01 13, 12:11)
Taip geriau visgi dėti pagal planuojamą projektą nes jai šiai dienai pirksite 50 cm gartraukį tada reikės jo atsisakyti ir pirkti vėl naują.

Tai taip suprantu, kad butinai turi atitikti gartraukio ir kaitlentes plotis...
O gal dar zinote, ar buna indukciniu kaitlenciu 50 cm plocio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 13 sausio 2016 - 11:30
QUOTE(speedy @ 2016 01 13, 10:53)
Jei manote, kad kepsite žuvį, o Jūsų antrame aukšte kvepės levandomis, tai klystate. Taip nebus. rolleyes.gif Ir nesvarbu koks gartraukis. Klausimas tik kaip kvapus sumažins. Ir jei akcentuoti tą reikalą, tikrai nežiūrėkite visokių "starkių", "šlioserių" ir kitų tautinių brandų.

Na taip.Nezinau man tie juidi dizaino prasme patinka.O sakote,kad tie olatesni kur visas gsrtraukis birs kaitlentes geriau ?Ir kiek geriau kazi.
Atsakyti
Koks skirtumas tarp Cata Adari ir Cata Podium? Apart nedideliu isores skirtumu, techniniai duomenys lyg ir nesiskiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2016 01 13, 11:28)
Tai taip suprantu, kad butinai turi atitikti gartraukio ir kaitlentes plotis...
O gal dar zinote, ar buna indukciniu kaitlenciu 50 cm plocio?

Nebūtinai turi atitikti gali būti kaitvietė 60 cm o gartraukį galima kabinti ir 90 ar 80 cm.70 cm...Indukcinių 50 cm nebūna

QUOTE(LinaGustė @ 2016 01 13, 12:13)
Koks skirtumas tarp Cata Adari ir Cata Podium? Apart nedideliu isores skirtumu, techniniai duomenys lyg ir nesiskiria  g.gif

Skirtumas tik
CATA ADARI 60 motoro galia-1 x 95 W o CATA PODIUM motoro galia- 1 x 140 W
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas naudojat ar esat susidūrę su Elica BOXIN IX/A/56? Gal galėtumet ka nors apie jį papildomai pasakyt?
Jei teisingai suprantu, dokumentacijoj rašo, kad galima jį montuot nuo 50cm virš dujinės kaitlentės. Ar čia nėra klaidos?

user posted image

Pas mus baldai projektuojami linijoj 60cm, tik norėtųsi dujinės kaitlentės ir nežinau, ar neturėsiu bėdų?
Gal kas koki kitą gartraukį naudoja su dujine kaitlente irgi nuo 60cm?
Atsakyti