Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 7

QUOTE(zavinga78 @ 2015 09 04, 10:02)
Niu expertai, padekite dar karta;) Reik gartraukio, ar imanoma rasti mazdaug iki 180 eur normalesni? Tiesiog jau nebeuztenka pinigu doh.gif    Kaitlente indukcine, reikia istraukiamo gartraukio, imontuojamo, nerudijancio plieno. 60cm. Gaminu daug.....

Elica Elite 26
Atsakyti
QUOTE(zavinga78 @ 2015 09 04, 08:02)
Niu expertai, padekite dar karta;) Reik gartraukio, ar imanoma rasti mazdaug iki 180 eur normalesni? Tiesiog jau nebeuztenka pinigu doh.gif    Kaitlente indukcine, reikia istraukiamo gartraukio, imontuojamo, nerudijancio plieno. 60cm. Gaminu daug.....

Pasižiūrėkite AEG DF6260ML/1 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

ar galit patarti, ar imontuojamas istraukiamas gartraukis geresnis nei tiesiog imontuojamas (30 cm gylio)? Svarstau ar ta istraukimo funkcija man reikalinga? Gaminu daug, tai jei pvz dideli puoda pastaatu ant artimiausios skyles, ar neistraukiamas gartraukis istrauks garus?

Renkuosi tarp sio istraukiamo http://www.systemair...15051-ltlt.aspx

arba sito imntuojamo: http://www.systemair...12408-ltlt.aspx

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 09 05, 12:19)
Sveiki,

ar galit patarti, ar imontuojamas istraukiamas gartraukis geresnis nei tiesiog imontuojamas (30 cm gylio)? Svarstau ar ta istraukimo funkcija man reikalinga? Gaminu daug, tai jei pvz dideli puoda pastaatu  ant artimiausios skyles, ar neistraukiamas gartraukis istrauks garus?

Renkuosi tarp sio istraukiamo http://www.systemair...15051-ltlt.aspx

arba sito imntuojamo: http://www.systemair...12408-ltlt.aspx

Aciu smile.gif

Pažiūrėkite ELICA CIAK. Montuojamas, kaip neištraukiamas, bet teleskopinis thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man idomus pats principas. Jei gartraukiai savo esme vienodi, tik vienas istraukiamas, kitas imontuojamas. Ar verta imti istraukiama?
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 09 05, 10:19)
Sveiki,

ar galit patarti, ar imontuojamas istraukiamas gartraukis geresnis nei tiesiog imontuojamas (30 cm gylio)? Svarstau ar ta istraukimo funkcija man reikalinga? Gaminu daug, tai jei pvz dideli puoda pastaatu  ant artimiausios skyles, ar neistraukiamas gartraukis istrauks garus?

Renkuosi tarp sio istraukiamo http://www.systemair...15051-ltlt.aspx

arba sito imntuojamo: http://www.systemair...12408-ltlt.aspx

Aciu smile.gif

Pasižiūrėkite gartraukį kuris turi perimetrinė traukos sistemą tada nesusidursite su tuo kad pastačiusi didelį puodą ant artimiausios skylės netrauks garų....
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 09 05, 12:57)
Man idomus pats principas. Jei gartraukiai savo esme vienodi, tik vienas istraukiamas, kitas imontuojamas. Ar verta imti istraukiama?

Verta, jei norite, kad mažiau "apgaruotų" spintelė virš gartraukio.
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 09 05, 10:57)
Man idomus pats principas. Jei gartraukiai savo esme vienodi, tik vienas istraukiamas, kitas imontuojamas. Ar verta imti istraukiama?

Neverta imti ištraukiamo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2015 09 05, 13:41)
Verta, jei norite, kad mažiau "apgaruotų" spintelė virš gartraukio.



QUOTE(Kikker @ 2015 09 05, 14:29)
Neverta imti ištraukiamo 4u.gif


dvi priesingos nuomones biggrin.gif nepadejo apsispresti smile.gif

Neissirenku as gartraukio... Gal padesit. Zodziu, jis turi draugauti su rekuperatorium. Kaip man sake, turi buti kazkokia elektronine (ne mechanine) perjungimo sistema, kad ijungus gartrauki atsijungtu rekuperatorius g.gif Nezinau, gal as kazka ne taip supratau biggrin.gif Bet kiek skaitau apie gartraukius, nerandu nieko apie tai parasyta biggrin.gif O gal tokia galimybe yra visuose gartraukiuose?
Virtuve apie 9-10 kvadratu, bet sujungta su svetaine, tai is vis bus apie 40 kvadratu.
Imontuojamas man patinka labiau, bet bijau, kad spinteliu plokste nuo garu ir dregmes anksciau ar veliau issipus, nes gaminame daug. Noretume sutiltpi i 300 eur biudzeta.

Kol kas esu apsistojusi ties siuo modeliu Bosch DHI655FSD... Bet dar neissiaiskinau tinka jis su rekuperatorium, ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CervusDama: 09 rugsėjo 2015 - 08:10
QUOTE(CervusDama @ 2015 09 09, 08:08)
dvi priesingos nuomones biggrin.gif nepadejo apsispresti smile.gif

Neissirenku as gartraukio... Gal padesit. Zodziu, jis turi draugauti su rekuperatorium. Kaip man sake, turi buti kazkokia elektronine (ne mechanine) perjungimo sistema, kad ijungus gartrauki atsijungtu rekuperatorius  g.gif Nezinau, gal as kazka ne taip supratau biggrin.gif Bet kiek skaitau apie gartraukius, nerandu nieko apie tai parasyta biggrin.gif O gal tokia galimybe yra visuose gartraukiuose?
Virtuve apie 9-10 kvadratu, bet sujungta su svetaine, tai is vis bus apie 40 kvadratu.
Imontuojamas man patinka labiau, bet bijau, kad spinteliu plokste nuo garu ir dregmes anksciau ar veliau issipus, nes gaminame daug. Noretume sutiltpi i 300 eur biudzeta.

Kol kas esu apsistojusi ties siuo modeliu Bosch DHI655FSD... Bet dar neissiaiskinau tinka jis su rekuperatorium, ar ne biggrin.gif

Dar niekam neišsipūtė spintelės doh.gif jai ir būtų tokia bėda tada jau gamintojai jų nedamintų mirksiukas.gif
Jai neklystu yra du viename rekuperatorių- tai virtuvės gartraukis ir vėdinimas. Šiame įrenginyje rekuperacija derinama su oro ištraukimo funkcija. Įjungus gartraukį, įrenginyje automatiškai didinamas tiekiamo oro kiekis į patalpas ir mažinamas ištraukiamo oro kiekis iš patalpų. Maisto gaminimo metu oro srautai tarpusavyje nesimaišo. Taip yra todėl, kad įjungus gartraukį tuo pat metu atidaroma oro apylankos sklendė. Garai ištraukiami per šalinamo oro ventiliatorių ir nukreipiami į oro apylankos sklendę - taigi nepasiekia rotoriaus.Jūsų atveju jokio skirtumo koks bus gartraukis...tai priklauso kokį pasirinkote rekuperatorių
Atsakyti
sveiki, tevai darosi remonta, baldus virtuves. des ir garu surinkeja. kuri tevas jau ir nusipirko. viena pigiausiu, senukuose. dea clasicco (jauciu su 1 varikliu- info ant instrukcijos nera normalios, pateikta informacija apie 2 modelius, su 1 ir 2 varikliais, kuriu galios 300 ir 500. o kuris cia konkreciai, neaisku). ant dezes irgi pavadinimas tik dea clasicco. taigi, koncultante klause koks virtuves plotas, sitas tinka iki 10 kvadratu. Nu as dabar susirupinus ar jis tikrai atliks savo darba, juk neivertintas vamzdio ilgis, pasisukimo kampu skaiciu....

Prasau ivertinti situacija. virtuves turis 2.6*3.1*2.35=18.9 18.9*10=189 galingumas galetu buti.
bet yra apie 3 metrai atstumas iki ventiliacines angos, 4 pasisukimo kampai.
kaip radau viename saltinyje kiekvienas siu faktoriu sumazins trauka nuo 20-50 m3/h. imant maximuma gaunasi 3*50=150, 4*50=200 viso 150+200=350.

tai iseina, jeigu irengimo galingumas 300-350 = jau minusinis gaunasi?smile.gif) ar as kazkaip ne tai visa informacija suprantu...

kokio galingumo gartraukio reiktu ieskotis tokiai virtuvei, kuri su kitu kambariu nesujungta?
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2015 09 10, 14:03)
sveiki, tevai darosi remonta, baldus virtuves. des ir garu surinkeja. kuri tevas jau ir nusipirko. viena pigiausiu, senukuose. dea clasicco (jauciu su 1 varikliu- info ant instrukcijos nera normalios, pateikta informacija  apie 2 modelius, su 1 ir 2 varikliais, kuriu galios 300 ir 500. o kuris cia konkreciai, neaisku). ant dezes irgi pavadinimas tik dea clasicco. taigi, koncultante klause koks virtuves plotas, sitas tinka iki 10 kvadratu. Nu as dabar susirupinus ar jis tikrai atliks savo darba, juk neivertintas vamzdio ilgis, pasisukimo kampu skaiciu....

Prasau ivertinti situacija.  virtuves turis 2.6*3.1*2.35=18.9 18.9*10=189 galingumas galetu buti.
bet yra apie 3 metrai atstumas iki ventiliacines angos, 4 pasisukimo kampai.
kaip radau viename saltinyje kiekvienas siu faktoriu sumazins trauka  nuo 20-50 m3/h. imant maximuma gaunasi 3*50=150, 4*50=200 viso 150+200=350.

tai iseina, jeigu irengimo galingumas 300-350 = jau minusinis gaunasi?smile.gif) ar as kazkaip ne tai visa informacija suprantu...

kokio galingumo gartraukio reiktu ieskotis tokiai virtuvei, kuri su kitu kambariu nesujungta?

Nelabai suprantu kam ji tada vesti į ventiliacijos angą... g.gif bus manau daug geriau jai naudosi angliniais filtrai ir išvalytas oras sugrįš atgal į patalpą
Atsakyti