Įkraunama...
Įkraunama...

Keturi metų laikai

QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 31, 08:00)
ai persigalvojau 4u.gif

dėl ko??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 10:01)
dėl ko??? g.gif

norejau pakomentuot, bet persigalvojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 31, 08:03)
norejau pakomentuot, bet persigalvojau 4u.gif

Na Sun žinai tu visus dalykus kas kaip ir kodėl, ką čia ir komentuot sad.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 10:04)
Na Sun žinai tu visus dalykus kas kaip ir kodėl, ką čia ir komentuot sad.gif

nelauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 31, 08:06)

Tai jau kalbėjom vakar ir užvakar su vyru.. Manau jau laikas pradėt, nes kada ateis tai neaišku,o kuo ankščiau pradėsim tuo greičiau viskas susitvarkys manau smile.gif gryžus iš Maljorkos manau pirksiu folio rūgštį reik po biškį pradėt jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 10:09)
Tai jau kalbėjom vakar ir užvakar su vyru.. Manau jau laikas pradėt, nes kada ateis tai neaišku,o kuo ankščiau pradėsim tuo greičiau viskas susitvarkys manau smile.gif gryžus iš Maljorkos manau pirksiu folio rūgštį reik po biškį pradėt jau  4u.gif

drinks_cheers.gif
o tau nuo folijos reik pradet g.gif man tai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 09:58)
Svajoju jau apie vaikelį  blush2.gif  bet kai realiai pagalvoju, nu negalim dar jo turėt sad.gif

Geros svajonės 4u.gif manau negalvokit per daug,darbus turit,kur gyvent irgi. Jei noras yra,kam save kankint dėl geresnio namo/darbo. Su vaiku pasikeisi darbą,kai paaugs 4u.gif o beje,kokia UK sistema dėl vaikų priežiūros atostogų? Ilgam išleis su vaiku būti?

QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 31, 10:00)
ai persigalvojau 4u.gif

Nepersigalvok kitą kartą,sakyk 4u.gif


Va pas mane noro nėra dar vaikams,bet tikiuosi dar atsiras smile.gif užaugo mano akyse sūnėnas,auga dukterėčia. Kai matau kiek reikia vaikams atiduoti savęs,nebenoriu skubėti. O mb jau poros metų bėgy norėtu,na jam metai spaudžia. O man plaukai šiaušiasi dėl tokių norų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 31 rugpjūčio 2015 - 09:23
QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 31, 08:15)
drinks_cheers.gif
o tau nuo folijos reik pradet g.gif man tai nepadejo schmoll.gif


Aš tieisog žinau kad padda, kodėl gi nepabandžius, bet vistiek matai pas mane yra kitų bėdelių 4u.gif
QUOTE(Aidos @ 2015 08 31, 08:18)
Geros svajonės  4u.gif manau negalvokit per daug,darbus turit,kur gyvent irgi. Jei noras yra,kam save kankint dėl geresnio namo/darbo. Su vaiku pasikeisi darbą,kai paaugs  4u.gif o beje,kokia UK sistema dėl vaikų priežiūros atostogų? Ilgam išleis su vaiku būti?

Tai vat tame ir bėda, kad šitame plote vaikelio negalėtume augint, net vaiką gali atimt jei sužinotų kad tokiom sąlygom vaiką auginam, nes čia UK privalomas kambarys vaikui atskiras.
Labai prasta sistema - nežinau tiksliai bet ar 9 ar 12 mėnesių yra atostogos plius 2 savaitės vyrui. Tai užtat kai kurios dirba iki paskutinės minutės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 10:29)
Aš tieisog žinau kad padda, kodėl gi nepabandžius, bet vistiek matai pas mane yra kitų bėdelių  4u.gif

Tai vat tame ir bėda, kad šitame plote vaikelio negalėtume augint, net vaiką gali atimt jei sužinotų kad tokiom sąlygom vaiką auginam, nes čia UK privalomas kambarys vaikui atskiras.
Labai prasta sistema - nežinau tiksliai bet ar 9 ar 12 mėnesių yra atostogos plius 2 savaitės vyrui. Tai užtat kai kurios dirba iki paskutinės minutės  blush2.gif

Nu matai,kažkiek primena NO su ta erdve vaikui. Tada galbūt tikrai reikia ieškotis nuomotis kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 31, 10:18)
Geros svajonės  4u.gif manau negalvokit per daug,darbus turit,kur gyvent irgi. Jei noras yra,kam save kankint dėl geresnio namo/darbo. Su vaiku pasikeisi darbą,kai paaugs  4u.gif o beje,kokia UK sistema dėl vaikų priežiūros atostogų? Ilgam išleis su vaiku būti?
Nepersigalvok kitą kartą,sakyk  4u.gif
Va pas mane noro nėra dar vaikams,bet tikiuosi dar atsiras  smile.gif užaugo mano akyse sūnėnas,auga dukterėčia. Kai matau kiek reikia vaikams atiduoti savęs,nebenoriu skubėti. O mb jau poros metų bėgy norėtu,na jam metai spaudžia. O man plaukai šiaušiasi dėl tokių norų

vaikas yra didziausias dziaugsmas o ne vargas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 31, 08:39)
Nu matai,kažkiek primena NO su ta erdve vaikui. Tada galbūt tikrai reikia ieškotis nuomotis kitur  smile.gif

Na čia nėra taip baisiai, bet tikrai ne studio bute vaiką augint, patys vos telpam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 10:29)
Aš tieisog žinau kad padda, kodėl gi nepabandžius, bet vistiek matai pas mane yra kitų bėdelių  4u.gif

Tai vat tame ir bėda, kad šitame plote vaikelio negalėtume augint, net vaiką gali atimt jei sužinotų kad tokiom sąlygom vaiką auginam, nes čia UK privalomas kambarys vaikui atskiras.
Labai prasta sistema - nežinau tiksliai bet ar 9 ar 12 mėnesių yra atostogos plius 2 savaitės vyrui. Tai užtat kai kurios dirba iki paskutinės minutės  blush2.gif

zinau, delto ir sakau, kad ne folijos reikia 4u.gif
Atsakyti