Įkraunama...
Įkraunama...

Keturi metų laikai

QUOTE(Freilė @ 2015 08 30, 20:34)
La,mergaitės  4u.gif
Karšta pas mus,iki 35 karščio doh.gif ,o dar dirbti reikėjo,tai ne kas...

Kas liečia krepšinį,tai pralošėm vakar graikams,ai...pasitaiko...kamuolys kvadratinis ir tiek..

Kalbėjot apie gėrimus,tai labai mėgstu vandenį,išgeriu iki 3 litrų per dieną,arbatos vakarais su MB,kavos negeriu jau 14 metų,alų pagal sezoną,jei labai karšta,stiprių savo bačką jau išgėriau,liko taurusis baltas vynas,skiestas mineraliniu... rolleyes.gif

Rytoj laisvadienis,ale darbų krūva,namus apkuopti,iki baseino nulėkti pasideginti...paskui praneša lietūs jau...

Labas labas smile.gif Smagu kad nepamiršti čia užsukti, nes mes čia praktiškai dviese plepam smile.gif
Oho kaip jums smagu, labai tikiuosi kad kitą savaitę Maljorkoj geras oras bus smile.gif
Oho kiek daug išgeri, tai į vc irgi lakstai turbūt dažnai tiek prigėrus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aidos @ 2015 08 30, 20:40)
Buvau prisnūdus į vakarą,šaltis purtyt pradėjo ir galva įsiskaudėjo. Dabar jau akys stiklinės,manau imsiu termometrą ir jungsiu Hausą pavėpsot  smile.gif

Vajej neįsisirk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 30, 21:14)
Labas labas smile.gif Smagu kad nepamiršti čia užsukti, nes mes čia praktiškai dviese plepam smile.gif
Oho kaip jums smagu, labai tikiuosi kad kitą savaitę Maljorkoj geras oras bus smile.gif
Oho kiek daug išgeri, tai į vc irgi lakstai turbūt dažnai tiek prigėrus  lotuliukas.gif
Papildyta:

Vajej neįsisirk  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nu smagumas tai nekoks,per karšta man,išsimiegoti neina padoriai,vartausi visą naktį,šiaip neramiai miegu,MB juokiasi,kad ponų išmislas vartytis,atsigulei ir reikia miegoti,o aš duoduodsi nuo šono ant šono...vargas jam su manim rolleyes.gif wub.gif

jo,dėl lakstymo i wc tai kartais pavargstu nuo ėjimo ten hihihi.gif
Papildyta:
Big Bang,kiek laiko atostuogausit Maljorkoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Freilė @ 2015 08 30, 21:27)
Nu smagumas tai nekoks,per karšta man,išsimiegoti neina padoriai,vartausi visą naktį,šiaip neramiai miegu,MB juokiasi,kad ponų išmislas vartytis,atsigulei ir reikia miegoti,o aš duoduodsi nuo šono ant šono...vargas jam su manim rolleyes.gif  wub.gif
Papildyta:
Big Bang,kiek laiko atostuogausit Maljorkoje ax.gif

Na įsivaizduoju kad nelabai smagu naktimis, bet šiaip super vasarą karšta thumbup.gif
Savaitėlę 4u.gif
Atsakyti
Faina atostogos,vasaros atostogos jau išnaudotos,o kitos per Kalėdas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Freilė @ 2015 08 30, 21:48)
Faina atostogos,vasaros atostogos jau išnaudotos,o kitos per Kalėdas wub.gif

Ir kokiie planai Kalėdoms? smile.gif
Atsakyti
Na planuojam Vieną aplankyti,kokias tris dienas ten,o šiaip tai malonūs rūpesčiai prieškalėdiniai rolleyes.gif

ir kodėl pasakiau MB kad ryt pati namus sutvarkysiu,jau nuo dabar tingiu...jei bučiau nesakius,butų sutvarkęs...ir iš kur tas mano gerumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freilė @ 2015 08 30, 22:04)
Na planuojam Vieną aplankyti,kokias tris dienas ten,o šiaip tai malonūs rūpesčiai prieškalėdiniai rolleyes.gif

ir kodėl pasakiau MB kad ryt pati namus sutvarkysiu,jau nuo dabar tingiu...jei bučiau nesakius,butų sutvarkęs...ir iš kur tas mano gerumas doh.gif

Gražūs planai smile.gif
Nu va tai teks dabar tvarkytis tau smile.gif

Labas rytas smile.gif prisižiūriu video iš vakaro apie leliukus,šeimas,gimdymus tai sapnuoju nakti po to kad gimdau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Freilė nu bet tu saunuole del vandens gerimo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 31, 09:12)
Labas rytas smile.gif prisižiūriu video iš vakaro apie leliukus,šeimas,gimdymus tai sapnuoju nakti po to kad gimdau biggrin.gif

O ko tokius video žiūri tada? biggrin.gif


Labas rytas smile.gif guliu lovoje,pusryčiauju. Sveikata lyg gera,nuotaika pusėtina,bet viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 31, 09:51)
O ko tokius video žiūri tada?  biggrin.gif
Labas rytas  smile.gif guliu lovoje,pusryčiauju. Sveikata lyg gera,nuotaika pusėtina,bet viskas bus gerai  smile.gif

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 31, 07:51)
O ko tokius video žiūri tada?  biggrin.gif
Labas rytas  smile.gif guliu lovoje,pusryčiauju. Sveikata lyg gera,nuotaika pusėtina,bet viskas bus gerai  smile.gif

lotuliukas.gif gražu, patinka smile.gif
Svajoju jau apie vaikelį blush2.gif bet kai realiai pagalvoju, nu negalim dar jo turėt sad.gif
Atsakyti
ai persigalvojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 31 rugpjūčio 2015 - 09:01