Įkraunama...
Įkraunama...

Keturi metų laikai

QUOTE(BigBang @ 2015 08 29, 23:04)
Man dar vanilinis labai skanus smile.gif
Bet vasara jau beveik baigėsi tai tuoj bus ne sezonas ledu kokteiliams smile.gif
Koks jūsu gėrimas būna rudenį? Mano arbata ir kava,nes orai vėsta tai visu tu kokteiliu,limonadu rudenį negeriu smile.gif

oi ne su kitais priedais nemegstu kokteiliu. na nebent kavineje su kava wub.gif
as kokteilius geriu visa sezona. neskirstau gerimu pagal metu laikus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 29, 21:15)
oi ne su kitais priedais nemegstu kokteiliu. na nebent kavineje su kava wub.gif
as kokteilius geriu visa sezona. neskirstau gerimu pagal metu laikus schmoll.gif

Man tai automatiškai gaunasi kad šaltu metu laiku geriu karštesnius gėrimus, o šiltu metu geriu šaltus gėrimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 29, 23:18)
Man tai automatiškai gaunasi kad šaltu metu laiku geriu karštesnius gėrimus, o šiltu metu geriu šaltus gėrimus smile.gif

man namie nesalta smile.gif o arbata geriu tik tada, kai sergu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 08 29, 21:28)
man namie nesalta smile.gif o arbata geriu tik tada, kai sergu ax.gif

Matai kaip čia įdomiai. Aš tai mėgstu arbatas,ypač vaisines smile.gif
Atsakyti
Ačiū,kad priėmėt 4u.gif matau temoj narių nedaug,bet įsivažiuosim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 29, 22:09)
Ačiū,kad priėmėt  4u.gif matau temoj narių nedaug,bet įsivažiuosim  thumbup.gif

Malonu kad prisijungei smile.gif gal taip ir geriau kai po truputį,nes kai daug iškart - sunku susigaudyt kur kas smile.gif
Papasakok kaip tu su gėrimais draugauji skirtingais metu laikais wink.gif
Atsakyti
Vasara geriu daug vandens paprasto,arbatų nebegeriu visai šiltuoju sezonu smile.gif va rudenį pradedu arbatų sezoną,žiemą. O kavos geriu į dieną vieną puodelį,nestiprios. Galiu gerti kas antrą ar trečią dieną kavą tik rolleyes.gif įpratimo neturiu,bet spaudimas nukrenta,tai reik išgert kartais blush2.gif alko geriu mažai visais sezonais biggrin.gif na vasarą gal daugiau vistiek išeina g.gif bet skaitau,kad labai minimaliai jo geriu,stipraus vengiu visai rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mano beveik kiekvienas rytas prasideda kava,nes kitaip vaikštau kaip maišu trenkta laugh.gif
Nu ir rytas negražus pas mus blush2.gif apsiniaukę,tamsunnors jau 8 ryto unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif o mano rytas visad prasideda dviem puodeliais vandens smile.gif buvau turguje,pirkau uogų,sau dvi palaidines,sb kelias maikes. Viena bus gera,o kita g.gif reiks gal broliui palikt,jei maniškiui netiks. Abu dideli vyrai,nors maniškis didesnis,tai dalinasi rūbais vyriokai biggrin.gif rūbais ir paslaptim kur surast didesnes kelnes ir maikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 30, 09:12)
Labas rytas  smile.gif o mano rytas visad prasideda dviem puodeliais vandens  smile.gif buvau turguje,pirkau uogų,sau dvi palaidines,sb kelias maikes. Viena bus gera,o kita  g.gif reiks gal broliui palikt,jei maniškiui netiks. Abu dideli vyrai,nors maniškis didesnis,tai dalinasi rūbais vyriokai  biggrin.gif rūbais ir paslaptim kur surast didesnes kelnes ir maikes  biggrin.gif

Aš vandens išvis nesu didelė megėja gerti, tai man sunku su vandeniu wink.gif geriu kai laaaabai karšta lotuliukas.gif
Kokių uogų pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 08 30, 11:14)
Aš vandens išvis nesu didelė megėja gerti, tai man sunku su vandeniu wink.gif geriu kai laaaabai karšta  lotuliukas.gif 
Kokių uogų pirkai?  4u.gif

Bet labai svarbu vandenį gerti 4u.gif reikia jo organizmui labai daug,gryno vandens,ne arbatų ar kažko kito

Šilauogių ir slyvų rolleyes.gif nors slyvos ne uogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 08 30, 09:26)
Bet labai svarbu vandenį gerti  4u.gif reikia jo organizmui labai daug,gryno vandens,ne arbatų ar kažko kito

Šilauogių ir slyvų  rolleyes.gif nors slyvos ne uogos  biggrin.gif

Žinau, bet neskanu man blush2.gif
Ką iš šilauogių darai? 4u.gif
Atsakyti