Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-laikraščio ar žurnalo prenumerata

As pernai mamai norejau nupirkt eilinio gimtadienio proga,bet sesuo pertare,kad laiko neturi skiatyt,bet manau kita met,nieko neklausysiu ir uzsakysiu koki zurnala ar L ryta rolleyes.gif
Pati noreciau Zmones gaut,ar koki nors kita spaudini thumbup.gif
Atsakyti
O čia tai būtų superinė dovana kokio žurnalo prenumeratą gavus thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai puiki dovana. bigsmile.gif Tik gal ne visiems, tad prieš dovanojant reiktų sužinoti, ką tas žmogus mėgsta skaityti, aš išvis domisi laikraščiais ir žurnalais, ar neturi tokio laikraščio/žurnalo prenumeratos. ax.gif

Esu ir pati gavusi žurnalo prenumeratą. Ir prieš kelias savaites dovanojusi tokią dovaną tėveliui gimtadienio proga- užsakėm jam metinę žurnalo apie žvejybą prenumeratą.
Atsakyti
Vyrui esu dovanojus "Auto bild" prenumeratą - labai patiko, dabar visada perkasi.
Mamai dovanojau "Žmonių " prenumeratą - buvo itin patenkinta.
Atsakyti
Visai noreciau gauti tokia dovana.Paciai kaip visada gaila pinigu,nors yra keli zurnalai,kuriuos perku kiekviena menesi blush2.gif Tai isleidziu daug daugiau,nei prenumeruodama blush2.gif
Atsakyti
kadangi viska kas man idomu pasiskaitau internete, tai zurnamo prenumerata nereikalinga smile.gif ypac del to kad puse zurnalo - reklamos doh.gif
Atsakyti
Visai gera dovana, pati noreciau gaut, nes pirkti kazkaip pinigu gaila, aisku pagalvoji, kad viska galima paskaityti internete, bet kartais juk daug smagiau parkristi i lova ir paskaitineti koki zurnala, ar tiesiok ryte pavartyti prie arbatos puodelio.
Atsakyti
gera dovana, man asmeniskai visai patiktu wub.gif
Atsakyti
dovanojau vyrui.
liko patenkintas
Atsakyti
Laikrascio arba zurnalo prenumerata - labai praktiska dovana. Svarbu parinkti pagal dominancia tematika, kad nebutu taip, jog numes net nezvigtelejusi/jes... 4u.gif
Atsakyti
Tikrai gera dovana, jeigu zmogus skaito victory.gif
Atsakyti
Savo teciui tevo dienos proga padovanojau zurnalo ,,Mano namai" prenumerata, buvo labai patenkintas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti