Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-laikraščio ar žurnalo prenumerata

Mes dovanojom mano mamai, mano tėtei. Jie vis tiek perka arba patys prenumeruoja. Tai parenkam , kuris atitinka jų skonį, bet jie tokio neperka ir užsakom thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo dukterėčiai esu dovanojus "Naminuko" prenumeratą, o broliui - kažkokio žurnalo apie mašinas. Abu liko patenkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyrui dukros ir kryksto dukra padovanojo zurnalo prenumerata apie zvejyba, nes jis megejas zvejys, tai kas men gauna zurnala ir yra patenkintas
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 08, 11:10)
Idėja labai gera, tik reikėtų susižinoti kokie žurnalai ar laikraščiai jų skaitomiausi  smile.gif
drinks_cheers.gif esu uošviui padovanojus prenumeratą apie žvejybą, nes jis užkietėjęs žvevys, mamai "žmonės " thumbup.gif
Atsakyti
Esu dovanojusi vyrui vieno erotinio žurnalo prenumeratą Valentinui, tėvams- Kalėdų progą laikraštį....Visi buvo tikrai patenkinti- ir ne kartą- o visus kartus, gavę- ką užsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik norėjau sesei dovanoti "Panelės" prenumeratą, gerai, kad nespėjau, pasirodo, pati prenumeruoja. smile.gif
Atsakyti
esu pati dovanojus, ir noreciau pati gauti biggrin.gif
Atsakyti
Manau,kad puiki idėja ir tokia dovana turėtų patikti wink.gif
Atsakyti
Puiki idėja, tik reikia žinoti, kokie žurnalai/laikraščiai patinka 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi seis metais uzsakem tevams Lietuvos ryta. Jie liko labai patenkinti. tik man iskilo toks klausimas anksciau kaip jie ussisakinedavo spauda per agentus jiems atnesdavo ir imesdavo i pasto dezute esancia kitoja gatveja. Dabar uzsakinejom internetu gal atvestu ir imestu prie namo esancia dezute g.gif kaip ta butu galima suzinoti?
Atsakyti
Gera dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 07 17, 00:02)
Zadu savo mylimai mamytei dovanu uzsakyti prenumerata kokio nors laikrastuko ar zurnalo.Manau nebloga butu dovana, tuo labiau is proto einu, kai reikia kazka galvoti g.gif

visai gera dovana thumbup.gif tik reikia pasitikslinti koks laikrastis ar zurnalas labiau domina mirksiukas.gif
Atsakyti