Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Juny @ 2015 08 25, 14:33)
Gal sportdirect kas nors renka?

Renku wink.gif kaunas arba siunciu.

Taip pat uzsakinesiu tesco clothing, dar truksta poros nariu kad siuntima po 4eur pasidalinti. Jei bus norinciu rasykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 25, 14:15)
nu skalbiankej gal... Bet o kodel tada kitu parduotuviu trikotazas nenueina skylem? Skalbiklius dazniausiai naudoju ekologiskus, muilo riesutus ir kazka is to serijos... Nepikti, kad taip galetu padaryti...

man vienos firmos vyro apatinius taip skylem suvare. oi juokiausi kai uzsidejo lotuliukas.gif man aiskino, kad greziant skalbimo masina itraukia i tas skylutes. vat kodel kitu neitraukia nepaiskino schmoll.gif
Atsakyti
Klaipėdoj pirksiu mytoys, gal kas nori jungtis?
naudosiu -10€ kodą 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žada rinkti ASDA George Klaipėdoj, Kaune?
Atsakyti
Velai vakare zadu uzsakineti is amazon.de jei nedings mano prekytes. Prijungciau kelias mergaites. Pinigeliai is anksto, seb bankas.
Atsakyti
Merginos, jei kam reikia kurjeriniu pilku polietileninu maiseliu 24x35, galiu pasidalinti.
Kaina 1 vnt/16 cnt.
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 25, 12:44)
tai as ne del HM, o del skyluciu - niekaip nesuprantu is kur ir kodel jos atsiranda, pas mane taip pasitaiko ir gana daznai... Bet va dazniausiai su HM trikotazu, dar su LR daznas reiskinys - cia tuose trikotazuose, kur ploni buna... Ar as priziuret nemoku, ar devet - sakau gal kas pasakys ka ne taip darau blush2.gif



....esu girdejusi, kad del skyluciu yra kalta skalbimo masina.
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2015 08 25, 19:05)
....esu girdejusi, kad del skyluciu  yra kalta skalbimo  masina.


vadinas protinga masina - pamato LR ar HM rubeli - ir sukomposteriuoja, o va kokio asdos neima - matyt neskanu jai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 25, 09:30)
vot su HM nzn ka ne taip darau - visas ju trikotazas man smulkiom skylutem susisaudo... g.gif Nebeperku ten, bent jau trikotazo gaminiu...

Laba, kas atsakys i si klausima, tikrai nuosirdziai padekosiu. As maniau skalbianke arba dziovykle, taigis daremes remontus, pakeitem abu i naujus, o skyles kaip liko taip liko, nedingo niekur...taigi tikrai ne skalbianke kalta doh.gif Bet tuomet kas g.gif
Atsakyti
Superfit basutes
http://www.amazon.de...1...92&sr=1-100
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 25, 17:16)
vadinas protinga masina - pamato LR ar HM rubeli - ir sukomposteriuoja, o va kokio asdos neima - matyt neskanu jai lotuliukas.gif


protinga, neprotinga, neturiu tiek proto ivertinti smile.gif
truputi pagooglinau, radau forume pokalbi apie tai :

'Na zinokit ir pas mane tas pats,boch skalbimo masina,pirkta gera,tik kad jauciu jau paseno,gal kokie 7m jai,ir as daznai isimu rubus ar patalyne su skylutem,jau kiek vaiko rubu suvarytu,ypac patalynes uzvalkalus drasko.jau nervai nelaiko.net negalejau pagalvoti kad gali but skalbimo milteliai,naudojam vokiskus,lyg ariel.
akvile84

User has not uploaded an avatar

Domas 7 m. 5 mėn.

2013.12.20 07:50 (prieš 1 m.)

Mes turejom ta problema ir keitem skalbianke, nes nors nebuvo sena apie 4 m, bet kaip meistras sake nuo labai kalketo vandens gumos deformavosi, tai kuri laika dar i skalbiniu maisus dedavau, o paskui pirkom nauja, nes tai skalb masinai butu neapsimokeje keist gumas#
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 25, 18:16)
vadinas protinga masina - pamato LR ar HM rubeli - ir sukomposteriuoja, o va kokio asdos neima - matyt neskanu jai lotuliukas.gif


tai pati minėjote, kad plonesnio trikotažo rūbams taip atsitinka ax.gif gal būgnas apsinešęs, įtraukia minkštesnį/plonesnį trikotažą gręžiant ir kliūna.

QUOTE(juratike13 @ 2015 08 25, 19:05)
Laba, kas atsakys i si klausima, tikrai nuosirdziai padekosiu. As maniau skalbianke arba dziovykle, taigis daremes remontus, pakeitem abu i naujus, o skyles kaip liko taip liko, nedingo niekur...taigi tikrai ne skalbianke kalta doh.gif  Bet tuomet kas g.gif


g.gif tai nauja skalbyklė ir neturėtų jų užsiųti biggrin.gif biggrin.gif
o jei rimtai, gal pas Jus labai kietas vanduo ir nauja skalbyklė greit apsinešė?
Atsakyti