Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Bluntė @ 2015 08 25, 11:26)
ir ką - kokybė IDENTIŠKA. nuo suknyčių iki bliuskučių...
žodžiu asmeniškai man dar niekas neįrodė,kad į LT HM siųstų skudurus, o va anglijoj ir vookietijoj parduoda kokybiškus rūbus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  vienintelis kas gali skirtis- asortimentas rūbų  ax.gif  ax.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif 50-70 proc musu rubeliai is HM, dauguma perku is uk, bet ir cia nusiperku ko reikia, tai kokybe identiska drinks_cheers.gif esu gavusi baisu skudura vietoj grazios sukneles is UK, ir pas mus ji atrode lygiai taip pat, gyvai pamacius nebuciau pirkus nei cia nei UK biggrin.gif golfas, maikutes atnesiojam sezona ir dar mazajai sesei paliekam nepriekaistingos bukles biggrin.gif yra ir geros ir prastos kokybes rubeliu, bet tikrai nesiskiria kokybe pagal salis biggrin.gif o kaip tik si savaitgali turguje prekiaujanti HM rubeliais is UK, man bande irodyti, kad pas mus labai prasta kokybe, o is UK tai jau super lotuliukas.gif

QUOTE(Bluntė @ 2015 08 25, 12:30)
na panos ne taip seniai nešioja HM smile.gif pirkti rūbai LT, kol kas nei vienos skylutės thu thu..spalvytės ryškios, niekas nesitampo smile.gif o skalbiam tai po dienos nešiojimo iš karto, taigi tikrai atlaiko ne 1-2 skalbimus.. matyt kaip kam pasiseka..

pas mus visko buna biggrin.gif nesenai netgi is vieno komplektuko (bodis, kelnytes ir kepure kur eina) kelnes nusiskalbe po pirmo skalbimo, okepure ir bodis ir po 10 skalbimu kaip nauji biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit slaptą mintį pirkti matalan'e? Mielai prisideciau. Vilniuje. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 08 25, 11:31)
Visiškai pritariu. Negi manot, kad yra atskiras fabrikas, kuris siuva Lietuvai biggrin.gif

Visiskai nesutinku,bet cia tema ne apie tai,tad likim prie savo nuomoniu smile.gif kad mes esam trecioji salis ir gaunam viska prastesnes kokybes tai kazi ar paslaptis!pradedant prastesnes kokybes kosmetika,buitine chemija,drabuziais,avalyne,baigiant buitine technika ir pan.
Atsakyti
man HM rubai irgi prastesni atrodo nei george pvz, timpos, palaidines toookios jau persvieciamos, uzpakaliukai timpu prablunka gerokai, keliai issitampo. bet kartais reikia palaidiniu ir plonesniu, kaip ir timpu. dazniausiai vienspalviai is hm buna geresni, nei su piesinukais. bet ir is georgo pablunka, ypac melyna spalva kazkaip trikotazine. zodziu man pasitaike ir ten ir ten ir geresniu ir blogesniu rubu. perku is visur dazniausiai kas patinka, ar tinka ir viskas. nors paskutiniu metu, kai maniske jau paaugusi, tai per salus tik kokiam Hm realiau apsipirkti, nes kitu jau ant 130cm nelabai ka rasi. nebent jau mokykliniai rubai ar virsutiniai/apatiniai pilna kaina.
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2015 08 25, 10:05)
Tikrai ne, tik i de adresa nemokamai ir greitai.


Aciu 4u.gif Perdaug gerai as cia norejau doh.gif
Atsakyti
Turim ir mes visokių firmų rūbelių, tai iš HM kol kas tik bodžiukais ilgarankoviais buvau nusivylusi, visai kita liuks. Dar Crazy8 nusivyliau, kelios timpos po kelių užsidėjimų vos ne keliai matyt, suknučių vasarai užsipirkau, foto atrodė labai gražios, o kai gavau, na paprastutės ir plačios mano merginoms smile.gif Bet va Carters kokybė liuks, jokių priekaištų (kol kas) neturiu smile.gif O Tesco, George jau nebeperku, nes vis gaunam dovanų, kokybė normali, tik kitų firmų rūbeliai labiau patinka. Tiesa, turim net iš Lidl smile.gif Helo Kity linijos pižamos, naktinukai nenuskalbiami. Nu bet su maudomu buvo gražu, išlipo vyresnioji iš ežero puoliau perrenginėti, o mano vaikas visa ružava, dažantis pasitaikė, atrodė tokių jau nebebūna biggrin.gif
Atsakyti
Kur ieskote vaiksiku Bearpaw, Emu batuku gera kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoda Orchidėja: 25 rugpjūčio 2015 - 12:03
QUOTE(Sense @ 2015 08 25, 12:04)
Tai va dabar ziurinejuos ebay.de/com. Ir nelabai suprantu kodel ten zymiai pigiau nei charlotte, na taip, kaip visad uzsikelia lt, bet ebay yra ir po 9 $, nenoriu fufliako dovanot.Tai kaip supratau parker firma yra gera


na uz 9 usd manau bus tikrai fufliakas smile.gif
su ebay nerizikuociau, amazone irgi reiketu ziuret, kad pardavejas butu pats amazonas, kad ant kinieciu neuzsirautumet.
as skaiciavau, kad pvz parsisiust toki pat, uz kuri mes mokejom apie 180 lt cia, man kainuotu apie 100 lt mazdaug tuo metu. tai nemanau, kad ten butu koks padirbinys. o ir itarus fufliaka butu galima pas vietinius oficialius atstovus pasitikrint del originalumo ir grazint, jei ka smile.gif

kazkada pati esu gavus dovanu parkeri, jam jau 5 metai mazdaug, tai nei nusitryne, nei issiklibino, nei isvaizda prarado smile.gif ir dar ilgai tarnaus manau (tik serdeles nepigios su rasalu, nes mano ne su plunksna, o su serdele rasalu uzpildyta) tai sakiau reikes serdeliu is UK parsisiust, nes ten jos pigesnes irgi gerokai, jei ne po 1 vnt pirkt
Papildyta:
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 08 25, 13:03)
Kur ieskote vaiksiku Bearpaw, Emu batuku gera kaina?


amazonuose sezono pabaigoj, dabar niekur neteko tu geru kainu pamatyt
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 08 25, 13:03)
Kur ieskote vaiksiku Bearpaw, Emu batuku gera kaina?

Esu pirkusi, geromis kainomis iš čia http://www.sierratradingpost.com/ per tarpininkes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 25 rugpjūčio 2015 - 12:05
QUOTE(-Braskeele @ 2015 08 25, 12:36)
Visiskai nesutinku,bet cia tema ne apie tai,tad likim prie savo nuomoniu smile.gif kad mes esam trecioji salis ir gaunam viska prastesnes kokybes tai kazi ar paslaptis!pradedant prastesnes kokybes kosmetika,buitine chemija,drabuziais,avalyne,baigiant buitine technika ir pan.

tai kad buitinė chemija pagaminta būna Lenkijoje, o ne DE,ar UK smile.gif taip net nurodyta etiketėje smile.gif dvi skirtingos šalys,kur gaminama chemija, gal net kosmetika wink.gif viskas yra etiketėje

o dėl rūbų-tai kai man atneš ir parodys gyvai du vienodus drabužius iš LT ir de ar UK - ir parodys skirtumą- tada patikėsiu smile.gif

o chemijai nereikia nieko rodyti- matau kur pagaminta smile.gif
Atsakyti
Gal kas Sonen vaistinę renkat Vilniuje?

QUOTE(Bluntė @ 2015 08 25, 13:06)
tai kad buitinė chemija pagaminta būna Lenkijoje, o ne DE,ar UK smile.gif taip net nurodyta etiketėje smile.gif dvi skirtingos šalys,kur gaminama chemija, gal net kosmetika wink.gif viskas yra etiketėje


Taip, ir dauguma prekių made in China, Taiwan, Mexico, Lithuania ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 25 rugpjūčio 2015 - 12:57
QUOTE(Bluntė @ 2015 08 25, 12:06)
tai kad buitinė chemija pagaminta būna Lenkijoje, o ne DE,ar UK smile.gif taip net nurodyta etiketėje smile.gif dvi skirtingos šalys,kur gaminama chemija, gal net kosmetika wink.gif viskas yra etiketėje

o dėl rūbų-tai kai man atneš ir parodys gyvai du vienodus drabužius iš LT ir de ar UK - ir parodys skirtumą- tada patikėsiu smile.gif

o chemijai nereikia nieko rodyti- matau kur pagaminta smile.gif


drinks_cheers.gif
Bet ir su rūbais tas pats kartais pasitaiko, esu Amerikoje Zaroj nusipirku golfą pasiūtą Lietuvoje, o Lietuvoj niekad neteko nusipirkti, kad būtų LT pagaminta. Bet tai nereiškia, kad tas golfas man kažkaip super nešiojosi biggrin.gif buvo tokios pat š kokybės, kaip ir dauguma Zaros rūbų smile.gif

O kalbant apie vaikiškus, tai čia galima ginčytis iki begalybės biggrin.gif visi jie turi savų trūkumų ir aš asmeniškai dar neatradau kažko stebūklingo. Tas pats Benetonas man tragiškos kokybės yra pasitaikęs už kosminę kainą, Vertbaudet irgi ne stebūklas, HM būna labai gerų rūbų, o būna po pirmo skalbimo skyles randu, George ką esu pirkus kasdien galima nešiot, bet tik tiek smile.gif GAP irgi esu gerų rūbų nupirkus, o esu ir visiško šlamšto gavus. Tas pats RL - vienos suknelės nenusiskalbia ir po 10 skalbimų atrodo kaip naujos!! O kitos iškart pasiskalbia ir praranda spalvą...
Atsakyti