Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 25, 05:03)
Mano apatatas ką tik pasiprašė nukalkinamas smile.gif). Siunčiausi iš amazon.de, bet keliais eurais gaunasi vos pigiau. Nukalkintojai dau pigesni pas vokiečius iš specializuotų kavos aparatų parduotuvių, v@bet ten siuntimas brangus į Lt. Pirksiu pas mus „kavos drauge”

As miele nukalkinimo tabletes pirkau per topocentras internetine parduotuve, nes kiek kur ueskojau visur buvo ta pati kaina ar net brangiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2015 08 25, 06:45)
Pasikartosiu  smile.gif  Padekite, prasau - Jeigu amazon.de prisiregistruoti prie Prime narystes, tai visa menesi galima nemokamai siustis i LT?

Tikrai ne, tik i de adresa nemokamai ir greitai.
Atsakyti
Jei Jums pavyksta parduot asda ar tesco nesiotus rubus,sveikinu smile.gif
Kiek ju turejau ir net naujus bandau parduot,musumazyliuose nieks net nesidomi.
O Gap,next,HM tik idedu ir l.greit parduodu.
Dabar daugiau HM norisi rubu. Ka sia vasara nesioja vaikas,viskas super.
Gaila tik,kad ju dydziai keisti. Pvz 2-4 metai. Dvieju metu vaikas krenta is sito dydzio,o 18-24 jau mazas.
Asda ir tesco nepasakyciau,kad l.jau pigu. O kokybės tokios pat maximoj yra ir dar geresnes ir nuolaida gaunant kaina tikrai gera gaunasi.
Gal as pirkt nemoku, bet ten as.pigiu.ir geru nerandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2015 08 25, 09:51)
Aspirkau sestadieni apie pietus, jokiu meilu pateikti kokius kodus negavau, apie tai, kad issiusta irgi, bet va dabar paziurejau savo acoounta, tai vakar despatched bigsmile.gif kantrybes, manau issius neuzilgo mirksiukas.gif

Tikiuosi 4u.gif ..tik vakar sunerimau pamaciusi posta, kad jau issiusta..pasitikrinau savo, o ten tas pats ir jokiu emailu..zodziu kantriai lauksiu toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 08 25, 11:06)
Jei Jums pavyksta parduot asda ar tesco nesiotus rubus,sveikinu smile.gif
Kiek ju turejau ir net naujus bandau parduot,musumazyliuose nieks net nesidomi.
O Gap,next,HM tik idedu ir l.greit parduodu.
Dabar daugiau HM norisi rubu. Ka sia vasara nesioja vaikas,viskas super.
Gaila tik,kad ju dydziai keisti. Pvz 2-4 metai. Dvieju metu vaikas krenta is sito dydzio,o 18-24 jau mazas.
Asda ir tesco nepasakyciau,kad l.jau pigu. O kokybės tokios pat maximoj yra ir dar geresnes ir nuolaida gaunant kaina tikrai gera gaunasi.
Gal as pirkt nemoku, bet ten as.pigiu.ir geru nerandu smile.gif

Sutinku drinks_cheers.gif
Na bet tiek HM,tiek Next rubai kokybiski TIK parsiusti,musu pardese skuduru skudurai,ypac HM,kiek ka pirkau,o vaikam pirkau nemazai,visais iki vieno nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 08 24, 19:29)
O man vaikiski asda ir tesco issitampo ziauriai, po skalbimo man is ju rubu nieko gero nelieka. To nera su next ir gap.
Matalan irgi geri rubai.

O as matalan nusivylus -bodikai po pirmo skalbimo buvo nebenesiojami
Atsakyti
Gal kas HM renkate arba sportsdirect?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 25, 05:03)
Mano apatatas ką tik pasiprašė nukalkinamas smile.gif). Siunčiausi iš amazon.de, bet keliais eurais gaunasi vos pigiau. Nukalkintojai dau pigesni pas vokiečius iš specializuotų kavos aparatų parduotuvių, v@bet ten siuntimas brangus į Lt. Pirksiu pas mus „kavos drauge”

Ačiū labai už atsakymą 4u.gif Jūs kaip visad wub.gif
Žiūrėjau ir aš amazonuose, bet pasiskaičiavau, kad ne ką pigiau gaunasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2015 08 25, 10:09)

Na bet tiek HM,tiek Next rubai kokybiski TIK parsiusti,musu pardese skuduru skudurai,ypac HM,kiek ka pirkau,o vaikam pirkau nemazai,visais iki vieno nusivyliau schmoll.gif

nepykit,bet čia kaip Rusijoj eskaluojama,kad iš europos maistas užnuodytas biggrin.gif
žodžiu buvo eksperimentas netyčiom man gavęsis....užsakiau iš HM.DE abiem mergytėm vasarai ir suknytes ir maikutes su kelnėm..kadangi siunat užtruko, o mano galvoje amnezija- užėjau į HM Vilniuj..ir pamačius mažas kainas supirkau abiem panom rūbų...praeina savaitė ir gaunu HM.DE iš Vokietijos siuntą- OGI ten identiški visi rūbai,kuriuos supirkau Vilniaus HM doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir ką - kokybė IDENTIŠKA. nuo suknyčių iki bliuskučių...Pati vokietijos HM dažnai apsipirkdavau,kai važiuodavom į keliones po Europą, nes ant autostrados yra A10 shoping centre HM smile.gif ir tikrai ne auksto siūlėm rūbai išsiuvinėti biggrin.gif susiskambė vyro kelnės po kelių skalbimų smile.gif megstukas mano išsitampė smile.gif taip jau pakliuvo smile.gif

žodžiu asmeniškai man dar niekas neįrodė,kad į LT HM siųstų skudurus, o va anglijoj ir vookietijoj parduoda kokybiškus rūbus 4u.gif 4u.gif 4u.gif vienintelis kas gali skirtis- asortimentas rūbų ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
vot su HM nzn ka ne taip darau - visas ju trikotazas man smulkiom skylutem susisaudo... g.gif Nebeperku ten, bent jau trikotazo gaminiu...
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 08 25, 10:26)
nepykit,bet čia kaip Rusijoj eskaluojama,kad iš europos maistas užnuodytas biggrin.gif
žodžiu buvo eksperimentas netyčiom man gavęsis....užsakiau iš HM.DE abiem mergytėm vasarai ir suknytes ir maikutes su kelnėm..kadangi siunat užtruko, o mano galvoje amnezija- užėjau į HM Vilniuj..ir pamačius mažas kainas supirkau abiem panom rūbų...praeina savaitė ir gaunu HM.DE iš Vokietijos siuntą- OGI ten identiški visi rūbai,kuriuos supirkau Vilniaus HM  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
ir ką - kokybė IDENTIŠKA. nuo suknyčių iki bliuskučių...Pati vokietijos HM dažnai apsipirkdavau,kai važiuodavom į keliones po Europą, nes ant autostrados yra A10 shoping centre HM smile.gif ir tikrai ne auksto siūlėm rūbai išsiuvinėti biggrin.gif susiskambė vyro kelnės po kelių skalbimų smile.gif megstukas mano išsitampė smile.gif taip jau pakliuvo smile.gif

žodžiu asmeniškai man dar niekas neįrodė,kad į LT HM siųstų skudurus, o va anglijoj ir vookietijoj parduoda kokybiškus rūbus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  vienintelis kas gali skirtis- asortimentas rūbų  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Visiškai pritariu. Negi manot, kad yra atskiras fabrikas, kuris siuva Lietuvai biggrin.gif
Atsakyti
Apie George rubus dar - esu pirkusi naujus ir galiu pasakyti, kad vieni nusiskalbia ir isitampo, kiti puikiai atlaiko intensyvu devejima ir skalbima. Ir nieko cia stebuklingo, nes taip atsitinka su ivairiu firmu rubais - ar ten NEXto ar HMo, ar Maximos ir pan. Tad is esmes tokios diskusijos, kurios firmos geriau, nei kitos-tai daugiau diskusijos nei moksliniu tyrimu isvados... wink.gif
Atsakyti