Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Tetavova @ 2015 08 27, 08:26)
Kur be Iherb'o perkate ceylono cinamoną?


ebay, bet ir Lietuvoj galima rasti panašia kaina
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2015 08 26, 14:44)
Merginos, gal esate situos pirkusios? Stori, nestori? Tiktu rudeniui i darzeli?

Kaip su dydziais, didinti-nedidinti? Esame Beveik 90 cm

http://www.gap.eu/br...id=000545698000
*


tiesiog paprastos ilgarankoves maikes, man visos gapo berniukiskos maikes i didesne puse pasirode, kiek ju teko pirkt per 5 metus


Vienu zodziu sedziu apsikabinusi kelias bliuskas ir nzn ka daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2015 08 27, 13:20)
Vienu zodziu sedziu apsikabinusi kelias bliuskas ir nzn ka daryti  doh.gif


mano berniukas dabar 96 cm ugio, is GAP trumparankoves nesioja 2 yrs dydi, ilgarankoves dar kazkiek telpa 18-24 men ir 2 yrs dydi. 3 yrs dar stipriai per dideles jam.

jei Jusu vaiko ugis 90 cm, tai dabartiniam nesiojimui pirkciau 18-24 men. dydi, o siek tiek i ateiti- 2 yrs.

pardavineju TOKIA 18-24 men. maikute, tai jos ismatavimai:

ilgis: 35.5, plotis: 31 cm, rankove: 28 cm/ 22 cm.

O berniukiski megztukai is GAP man pasirode kiek mazinti: parduodu viena 18-24 men, o man jis panasesnis i 12-18 men, o 3 yrs megztukas labiau atitinka 2 yrs. g.gif Aisku, dar ir nuo modelio turbut priklauso, bet bendrai susidariau vaizda, kad megztukai mazinti.

mano mergaitei GAP rubai tai atitinka amziu sakyciau g.gif

gal kazkiek pades 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tjorvene: 27 rugpjūčio 2015 - 12:35
QUOTE(Tjorvene @ 2015 08 27, 13:30)
mano berniukas dabar 96 cm ugio, is GAP trumparankoves nesioja 2 yrs dydi, ilgarankoves dar kazkiek telpa 18-24 men ir 2 yrs dydi. 3 yrs dar stipriai per dideles jam.

jei Jusu vaiko ugis 90 cm, tai dabartiniam nesiojimui pirkciau 18-24 men. dydi, o siek tiek i ateiti- 2 yrs.

pardavineju TOKIA 18-24 men. maikute, tai jos ismatavimai:

ilgis: 35.5, plotis: 31 cm, rankove: 28 cm/ 22 cm.

O berniukiski megztukai is GAP man pasirode kiek mazinti: parduodu viena 18-24 men, o man jis panasesnis i 12-18 men, o 3 yrs megztukas labiau atitinka 2 yrs.  g.gif  Aisku, dar ir nuo modelio turbut priklauso, bet bendrai susidariau vaizda, kad megztukai mazinti.

mano mergaitei GAP rubai tai atitinka amziu sakyciau  g.gif

gal kazkiek pades  4u.gif


Dekui. Kiek suprantu jos nera storos? As dabar - rudeniui noriu i darzeli.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sakykit, ar perkant iš YOOX grąžinimas nemokamas (ir drabužių, ir avalynės)?
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2015 08 27, 13:39)
Dekui. Kiek suprantu jos nera storos? As dabar  - rudeniui noriu i darzeli.


visose mano perkamose firmose per kelis metus pastebejau tendencija, kad trikotazas ploneja verysad.gif dabar galima rasti ir storesniu, ir plonesniu maikuciu. berniukiskos paprastos vienspalves trumparankoves maikutes is GAP sia vasara buvo tikrai gan plono audinio. Mergaitiskos trumparankoves- buvo storesnes palyginus su berniukiskom, bet vistiek plonesnes nei pries 2-3 metus.

ilgarankoviu maikuciu esu turejusi dryzuotu ar su piesineliais (vienspalviu nesu pirkusi), tai nera skystos, tokios vidutinio normalaus trikotazo.
Atsakyti
QUOTE(Tjorvene @ 2015 08 27, 13:48)
visose mano perkamose firmose per kelis metus pastebejau tendencija, kad trikotazas ploneja  verysad.gif dabar galima rasti ir storesniu, ir plonesniu maikuciu. berniukiskos paprastos vienspalves trumparankoves maikutes is GAP sia vasara buvo tikrai gan plono audinio. Mergaitiskos trumparankoves- buvo storesnes palyginus su berniukiskom, bet vistiek plonesnes nei pries 2-3 metus.

ilgarankoviu maikuciu esu turejusi dryzuotu ar su piesineliais (vienspalviu nesu pirkusi), tai nera skystos, tokios vidutinio normalaus trikotazo.



Dekui. 4u.gif

Pakibo GAP'AS..... doh.gif doh.gif Beliko jau paskutini mygtuka spausti, ir se kad nori...
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2015 08 27, 12:41)
Sveikos  4u.gif
Sakykit, ar perkant iš YOOX grąžinimas nemokamas (ir drabužių, ir avalynės)?


Taip.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turi atliekamą pakuotę? Jeigu ne Kaune, tai reiktų siųsti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 08 27, 12:52)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 08 27, 10:34)
Labas rytas smile.gif ..rinksiu cocooncenter.co.uk iki nemokamo siuntimo, Vilnius Justiniskes 4u.gif
Jei surinksiu, planuoju uzsakineti apie pietus..prasome jungtis smile.gif
P.S. tik Biodermos jau turiu daug, tad gali neleisti uzsakyti, jei kas butent sios firmos noretu..


truksta tik 26 EUR..Kas dar noretu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 08 27, 14:36)
truksta tik 26  EUR..Kas dar noretu? 4u.gif



4u.gif
Atsakyti