Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(lomute @ 2015 08 27, 08:33)
gal zinote kur gera kaina automobilinems kedutems 9-18 kg?


Maxi cosi Kaune Prismoj vaikų mieste iki 08 31 bus 30%, kitų nežinau 😀
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2015 08 26, 21:24)
Priimkit kas nors prie SPORTSDIRECT  laugh.gif

Galiu priimti su nedideliu krepseliu. Kaunas arba siunciu. Bankas swed. Siuntimas zmogui 3eur
Atsakyti
mergaites, padekite 4u.gif 4u.gif isaugom per vasara baltus marskinukus mergaitei ax.gif gal kas turite atlikusius mergaitei 152 ugiui is vaikisko skyriaus arba moteriskus XXs( dar ir XS tiktu ) baltus rugsejo 1-ajai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 27 rugpjūčio 2015 - 09:16
QUOTE(gėlužė @ 2015 08 27, 08:25)
Labas rytas 4u.gif

mergaitės, patarkite kurios geriau daržiukui smile.gif
http://www.amazon.de...GBPYWWPA03ZKBYV
http://www.amazon.de...G8H3AKPJVM2DEKC

Aš taip pat už Richter smile.gif Atviresnės.

Superfit Batų Kalne prekiauja, galima pagauti už labai gerą kainą, kai nuolaidos būna. Esam turėję, gerai nešiojosi, priekaištų neturiu. Bet daržiuky geriau atviresnės.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ..rinksiu cocooncenter.co.uk iki nemokamo siuntimo, Vilnius Justiniskes 4u.gif
Jei surinksiu, planuoju uzsakineti apie pietus..prasome jungtis smile.gif
P.S. tik Biodermos jau turiu daug, tad gali neleisti uzsakyti, jei kas butent sios firmos noretu..
Atsakyti
Renku SD Vilniuje.
prekes atsiimti Zirmunuose.

rinksiu, kol siuntimas zmogui gausis max 3 eurai.

jei noretumet jungtis, rasykite i AZ 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2015 08 26, 09:02)
Sveiki, pirksiu is amazon.de per tuki(i LT pagal tukio ikainius). Noreciau prijungti pora mergaiciu pasidalinti siuntimo islaidas(pardavejas turetu buti amazon). Vilnius, bankas swed. Noreciau apmokejimo is anksto uz prekes 4u.gif
Krepsiukus siusti i pasta: mano-nickas@gmail.com (subject dalyje:SM nickas,telefonas,amazon.de)

Uzsakyta. Aciu kas prisijunge 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, vėl renku iš Cocooncenter.co.uk, mamai prireikė filorga volelio, gal kažkam dar ko reikia? Bioderma Sebium dabar nuolaida 10%
Vilnius, galėsiu persiųsti 4u.gif
Atsakyti
Užsakytas amazon.de nes išvykt turėjau smile.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip manot, ar 1,5 m vaikui galima kazkokius kremus nuo randu naudoti? Maniskis taip prasikirto kakta, kad tikrai randas bus. Sasai jau nubyrejo. Noreciau kazka panaudoti, bet bijau ir nezinau veiksmingo.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2015 08 27, 11:35)
Sakykit, kaip manot, ar 1,5 m vaikui galima kazkokius kremus nuo randu naudoti? Maniskis taip prasikirto kakta, kad tikrai randas bus. Sasai jau nubyrejo. Noreciau kazka panaudoti, bet bijau ir nezinau veiksmingo.

ai6ku kad galima - mano puskės sūnus buvo nusideginęs ranką (tuomet jam buvo ~1m), tai tepė Contractubex (senokai buvo - gal dabar kas efektyvesnio yra)
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 08 27, 11:28)
Aš taip pat už Richter smile.gif Atviresnės.

Superfit Batų Kalne prekiauja, galima pagauti už labai gerą kainą, kai nuolaidos būna. Esam turėję, gerai nešiojosi, priekaištų neturiu. Bet daržiuky geriau atviresnės.



Turėję ne vienus Richter Shoes batus. Kokybė superinė!
Atsakyti