Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

QUOTE(Donatas33 @ 2015 09 08, 13:07)

Kiek dar trūksta? Nusiunčiau laiškelį, bet jokio atsakymo atgal negavau smile.gif Reik mirtinai džinsų sad.gif Ieškočiau tada, kas greičiau užsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 09 08, 17:17)
Sveikos mergaitės,
Gal kas pasakys iš kur siunčiatės rūbelius šuniukams blush2.gif gal ne į temą bet ir jiems šaltą ax.gif norisi aprengti:)

senai pirkau, bet senais laikais, visos masiskai slavėm petedge.com is ten siusdavosi ir perpardavinedavo. Dar dog.com galima pasiziureti irgi neblogu variantu buna, pvz sunims kasmyro mgstinius esu nupirkus biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
as is landsend labai kokybiska flysiuka parsisuniau. bet mano merga didele, jorkiukam ar kitiems maziams turbut yra psl su didesniu pirinkimu. unsure.gif
Atsakyti
Gal uzmatet kuri veliuriniu timpiu mergytems ?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 09 08, 17:38)
Kiek dar trūksta? Nusiunčiau laiškelį, bet jokio atsakymo atgal negavau smile.gif Reik mirtinai džinsų sad.gif Ieškočiau tada, kas greičiau užsakys smile.gif


Ir man labai rūpi, ar susirinks iki max nuolaidos g.gif
Atsakyti
Ačiū komandai už šmutkius 4u.gif - dukružei NB kedukai wub.gif - ir tiko, ir patiko -lengvučiai, patogūs thumbup.gif - jau įsimetė rytdienos kūno kultūrai daryt smile.gif
Donatui33 4u.gif už dalybas!
Atsakyti
QUOTE(deima15 @ 2015 09 08, 13:28)
CONVERS -25% clearance prekems, free shipas;


nuo raudonu kainu? g.gif
Atsakyti
Parduotu Bearpaw Emma mergaitškus žieminukus, galimi dydžiai US10, US11, US12. Kaina 30€ Išsiusim į Jums reikiama miesta.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tai vln Gavo08-26 orinuka? As negavau ziniu:(
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2015 09 08, 21:18)
Tai vln Gavo08-26 orinuka? As negavau ziniu:(

Gavo-kiek žinau, dėžutes gavo ne tik Donatas33, bet ir Nike76-brūkštelk jiems ir užklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2015 09 08, 22:26)
Gavo-kiek žinau, dėžutes gavo ne tik Donatas33, bet ir Nike76-brūkštelk jiems ir užklausk mirksiukas.gif

Aciukas Ditele ten Mano gimtadienio dovanos:)
Komanda duokit ziniu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos sveiki,
o dieve Gapui 40%? bigsmile.gif Jau šimtą metų nebuvau įlindus į šitą temą ax.gif

Gal galite padėti kokį ūgį atitinka mergaičių S, XS? maniškė apie 120cm.

Reikia pūkinės striukės būtinai smile.gif
Atsakyti