Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit sužinoti augalo pavadinimą IV?

Gal kas galite pasakyti, ką čia įsigijau? g.gif
user posted image
Atsakyti
Crassula perforata. O kaip lietuviškai, Vlkk nerodo. Gal vėrininis storalapis, gal permautalapis storlapis.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2015 12 06, 11:51)
Crassula perforata. O kaip lietuviškai, Vlkk nerodo. Gal vėrininis storalapis, gal permautalapis storlapis.

Ačiū 4u.gif
Gal dar kalbininkai nesugalvojo pavadinimo g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2015 12 06, 13:52)
Ačiū  4u.gif
Gal dar kalbininkai nesugalvojo pavadinimo  g.gif  mirksiukas.gif

Man atrodo, kad prieš kažkiek metų vadino permautalapiu, dabar jų paieškoje ir terminų banke nerodo, arba nemoku ieškoti. Nors daugelio augalų pavadinimų gal atsisakė, nuolat tenka pasitikrinti: nebėra sartunklo, straubės.
Atsakyti
QUOTE(egmara @ 2015 11 21, 13:48)
Gal kas zino, kas cia per augalas?

user posted image


gal dygioji kleomė. Vienmetis augalas.
Atsakyti
Gal matėte, dabar RIMI yra pirkti papuošti kalėdoms kėniai ir mažos eglutės vazonėliuose. Kažin, tą kenį kur paskui auginti, ar kambaryje ar lauke? Ir eglutės domintų pavadinimas, bet nieko ten jie nerašo schmoll.gif
Paieškojau dar, tai kenis gal į balzaminį panašus g.gif http://www.sodinu.lt...ml?search=kenis jis atsparus šalčiui, tada lauke sodinčiau pavasarį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 10 gruodžio 2015 - 09:08
QUOTE(AuroraBO @ 2015 12 10, 08:59)
Gal matėte, dabar RIMI yra pirkti papuošti kalėdoms kėniai ir mažos eglutės vazonėliuose. Kažin, tą kenį kur paskui auginti, ar kambaryje ar lauke?  Ir eglutės domintų pavadinimas, bet nieko ten jie nerašo  schmoll.gif
Paieškojau dar, tai kenis gal į balzaminį panašus g.gif  http://www.sodinu.lt...ml?search=kenis  jis atsparus šalčiui, tada lauke sodinčiau pavasarį ax.gif


Blogai parašiau blink.gif KIPARISAS ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2015 12 08, 13:28)
gal dygioji kleomė. Vienmetis augalas.


Ziedai lyg ir panasus, bet labai sumedejusi apatine dalis, nejaugi taip pasidarytu per vienus metus?
Atsakyti
Turiu dvi naujokes, pavadintas bendriniu "lapinių augalų mix'as"...
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 12 22, 00:34)
Turiu dvi naujokes, pavadintas bendriniu  "lapinių augalų mix'as"...

Dešinėje krotonas, o kairėje panašu į kavamedį, bet ir arbatmedis gali būti.
Atsakyti
Dėkui. Dėl kavamedžio tai sunku pasakyti, esu turėjus (arbatmedžio ne), tai lyg lapelių forma kiek kita (galas). Reikės kruopčiau lapelius pafotografuot gal...
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 12 22, 12:01)
Dėkui. Dėl kavamedžio tai sunku pasakyti, esu turėjus (arbatmedžio ne), tai lyg lapelių forma kiek kita (galas). Reikės kruopčiau lapelius pafotografuot gal...

Aš irgi turiu tik kavamedį, kininio arbatmedžio ne. Turėtų būti panašesnis į kameliją, juk vardai tie patys. Nors kamelijų lapai ne visų vienodi.
Atsakyti