Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit sužinoti augalo pavadinimą IV?

Kas cia per gelyte? Kiek laiko ji zydi? (Zydi jau dabar)


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo super@mamyte: 17 birželio 2017 - 19:11

Ir kazin kas cia per begonijos rusis? Pradzioj maniau,kad tai dirbtine gele.


Pridėta:

Atsakyti
Alpinis astras.
Atsakyti

Mergaitės, gal žinote kaip šis krūmas vadinas? unsure.gif
Nuotrauka0758_1.jpg

Ar nieks nepažįstat jo?

Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2017 06 21, 19:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Kristaliukas*" data-cid="71644032" data-time="1495651531"><div><p>Mergaitės, gal žinote kaip šis krūmas vadinas? vartotojo įkelta nuotrauka
<a data-ipb='nomediaparse' href='http://s930.photobucket.com/user/Dimavicius/media/Nuotrauka0758_1.jpg.html'>vartotojo įkelta nuotrauka</a></p></div></blockquote><p>Ar nieks nepažįstat jo?
</p>


Tai japonines plukes lapai, auksta daugiamete gele, labai graziai žydi, tokie kaip obels žiedai, ant plonu koteliu.😊
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2017 06 05, 20:09)
Laba,
Gal zinot sitos lauko geles pavadinima, daugiamete  4u.gif
<...>


notrelė
Atsakyti
Laba, gal zinote kaip vadinasi ši gėlytė? Aciū
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 06 25, 12:37)
Laba, gal zinote kaip vadinasi ši gėlytė? Aciū
vartotojo įkelta nuotrauka

Katilėlių rūšis Campanula persicifolia alba, mano giminėj vadino žvaigždiniu. Auginu p.pavėsy,jaučiasi puikiai. Nulaužus, bėga baltas pieniškas skystis. Augalas plinta be problemų, bet neagresyviai, apipešioji aplink šaknų auginukus-tvarka. Kol žiedynai nesusikelia ūgis žemiau kelių, žydėdamas gerokai pailgėja. Kuo kelmas didesnis, tuo daugiau žiedų-įspūdingas baltumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaitegeliu92: 26 birželio 2017 - 08:40
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanaa: 30 liepos 2017 - 19:14
Labas visoms.Gal zinot pavadinima tokio medelio,kuris vasara buna pasidabines tokiais kaip ir pukais ruzavais-violetiniais.Maciau ji apgeneta ant vieno stiebo,ir maciau dydzio kaip alyvos krumas(tai netaip grazu).Tai va,nezinau pavadinimo,gal tada ir surasciau kur ji gauti.Pas mus smelynai,tai puikiai auga tas neapgenetas krumas,net didesnis kaip alyvos krumas,tik kreivoki tie stiebai.Kai apgeneta,ta ant vieno stiebo maciau,tai kur matau,man taip grazu..
Netycia radau internete:europinis pukenis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaika: 03 rugpjūčio 2017 - 18:12
QUOTE(Smaika @ 2017 08 03, 18:49)
Labas visoms.Gal zinot pavadinima tokio medelio,kuris vasara buna pasidabines tokiais kaip ir pukais ruzavais-violetiniais.Maciau ji apgeneta ant vieno stiebo,ir maciau dydzio kaip alyvos krumas(tai netaip grazu).Tai va,nezinau pavadinimo,gal tada ir surasciau kur ji gauti.Pas mus smelynai,tai puikiai auga tas neapgenetas krumas,net didesnis kaip alyvos krumas,tik kreivoki tie stiebai.Kai apgeneta,ta ant vieno stiebo maciau,tai kur matau,man taip grazu..
Netycia radau internete:europinis pukenis


Labai sunku įsivaizduoti, bet man asociavosi į tokį krūmą. Gal bus tas pats.

https://www.medeinos...-ruko-svajones/
Atsakyti
Gal pažįstate šią? Žiedų nemačiau, minėjo, kad rausvai žalsvi, primenanys apynio spurgus.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti