Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit sužinoti augalo pavadinimą IV?

Gal galite pasakyti ką aš čia nusipirkau? Kad ne kaktusas (kaip parašyta ant vazonėlio), o kažkoks sukulentas - tiek suprantu. Bet norėtųsi šiek tiek tiksliau, kad žinočiau kaip auginti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2016 04 09, 16:15)
Gal galite pasakyti ką aš čia nusipirkau? Kad ne kaktusas (kaip parašyta ant vazonėlio), o kažkoks sukulentas - tiek suprantu. Bet norėtųsi šiek tiek tiksliau, kad žinočiau kaip auginti
user posted image


Čia tikrai kažkas iš Fenestraria genties. Labai gerai augs, jeigu pas tave namie vasarą būna vėsu, o žiemą šilta. Jeigu vasarą karšta, o žiema šalta, tai vasarą neperlaistyk, o tai labai ims sproginėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(QuantManiac @ 2016 04 09, 17:58)
Čia tikrai kažkas iš Fenestraria genties. Labai gerai augs, jeigu pas tave namie vasarą būna vėsu, o žiemą šilta. Jeigu vasarą karšta, o žiema šalta, tai vasarą neperlaistyk, o tai labai ims sproginėti smile.gif

Ačiū už informaciją 4u.gif . Vasarą pas mane karšta, o žiemą - šilta. Jau supratau, kad įsitaisiau lepūnėlę doh.gif Bandysiu pažaisti.
Atsakyti
Sveiki,
Vaikas parsinešė iš mokyklos tokią gėlytę. Aš su gėlėm labai sunkiai draugauju, bet šitą kažkaip reikia auginti. Pasieškočiau informacijos internete, bet net neturiu supratimo kas čia tokia doh.gif

Padėkit 4u.gif
[attachmentid=235494]


Jėėzau, kokia didelė nuotrauka, nežinau kaip sumažinti, atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toscana: 11 balandžio 2016 - 13:02
QUOTE(Dajulita @ 2016 01 26, 15:59)
Sveikos merginos. Skubiai reikia pagalbos smile.gif "Užkrito" vardas šios gėlytės...




Gal kas parduodate, labai noręčiau šios gėlytės.
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2016 04 11, 14:00)
Sveiki, 
Vaikas parsinešė iš mokyklos tokią gėlytę. Aš su gėlėm labai sunkiai draugauju, bet šitą kažkaip reikia auginti. Pasieškočiau informacijos internete, bet net neturiu supratimo kas čia tokia doh.gif



QUOTE(Salli @ 2016 04 11, 14:12)
Gal kas parduodate, labai noręčiau šios gėlytės.


Tai karpažolė (Euphorbia leuconeura) labai nereiklus augaliukas mirksiukas.gif Turiu keletą atliekamų mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks tai augalas?
user posted image
Atsakyti
user posted image
Koks tai augalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chardone: 26 balandžio 2016 - 11:01
QUOTE(chardone @ 2016 04 26, 12:00)
user posted image
Koks tai augalas?

Šilokas negali būti? Pasėjusi šilokų mišinį, tai keli šilokai analogiški jūsiškiams 4u.gif
Atsakyti
Nu kad ne jie stambesni, cia aceit kambarine gele
Atsakyti
QUOTE(chardone @ 2016 04 26, 11:00)
Koks tai augalas?

Stambiažiedė portulaka g.gif
Atsakyti


žydi dabar..žiedai panašūs į tulpių,lapai į narcizų???user posted image
Atsakyti