Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(Kristte @ 2006 09 21, 22:32)
Nera uz ka, kad tik padetu smile.gif


Nea...Nepavyksta...Gal tas mano Nero per senas? g.gif Kimba kompas ,kai padarau ADD,ir bandau prisegti faila.Ismeta dvi lenteles (tipo,adding file) ir psio.Uzkimba verysad.gif

Ant Nero diskelio parasyta:
CD KIT CONTAINS:
*dos driver
*nero express6.6,incd4,nerovision express3,nero backitup,mpeg-2 svcd/dvd plug-in
*dvd rewrritable drive manual
*acrobat reader

Taip ir nesuprantu,ar pritaikyta sita programa failu konvertavimui is *.avi i toki formata (nzn kaip vadinasi),kad galima butu per DVD grotuva pasileist... g.gif
Atsakyti
Na, nezinau kodel nepavyksta.... g.gif ? Pas mane yra NeroVision Express2, tai tokiu problemu nebuvo....
Atsakyti
QUOTE(Asta78 @ 2006 09 21, 18:43)
Labas!

Kazin,ar cia eina kalba,apie programa,kuri leidzia .avi formato filmus paversti tokiais,kuriuos galima butu ziureti per DVD grotuva?Jei ne,labai reiketu suzinoti bent kaip ji vadinasi,susirasciau pati nete,nes dabar beda - nepasidalinam kompo  doh.gif .Vaikas nori filmukus ziureti,o man dirbti reikia.Pabandziau su Nero programa perrasyti filmukus i diska,bet per DVD grotuva jis nepasileidzia  verysad.gif ...


Ar tu nori padaryti Video CD, Super Video CD ar DVD? Ir kokius formatus skaito tavo DVD grotuvas?
Atsakyti
Nezianu, bet ta programa man jokiu klaidu Word'e netikrina schmoll.gif
Gal nemoku instaliuoti? g.gif

Man reiketu tokios programos, kad spausdinant teksta MS Word'e brauktu su klaidom parasytus zodzius. ax.gif

Gal kas zinot kur galima gauti tokia programa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 09 22, 21:20)
Ar tu nori padaryti Video CD, Super Video CD ar DVD? Ir kokius formatus skaito tavo DVD grotuvas?


Ot vista,ir nezinau ka jis skaito doh.gif .Nes nepirkau as jo,brolis atidave.Bandysiu jo paklaust.Jauciu,reiketu tokiu formatu padaryti video cd ,kuri ir seniausias DVD modelis skaitytu...
Turi pasiulymu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda @ 2006 09 23, 21:10)
Nezianu, bet ta programa man jokiu klaidu Word'e netikrina  schmoll.gif
Gal nemoku instaliuoti?  g.gif

Man reiketu tokios programos, kad spausdinant teksta MS Word'e brauktu su klaidom parasytus zodzius.  ax.gif

Gal kas zinot kur galima gauti tokia programa?  g.gif


Aš rašiau apie alternatyvas MS Wordui, jos wordui netinka...
Nemokamas yra Litera 2001 ( http://www.winliet.com/other/spell.htm ) visi kiti už pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2006 09 24, 11:52)
Aš rašiau apie alternatyvas MS Wordui, jos wordui netinka...
Nemokamas yra Litera 2001 ( http://www.winliet.com/other/spell.htm ) visi kiti už pinigus.


Parsisiunciau ta programa, bet ji man vistiek jokiu klaidu netaiso, gal reikia kazka MS Word'o parametruose nureguliuoti? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta78 @ 2006 09 23, 21:54)
Ot vista,ir nezinau ka jis skaito doh.gif .Nes nepirkau as jo,brolis atidave.Bandysiu jo paklaust.Jauciu,reiketu tokiu formatu padaryti video cd ,kuri ir seniausias DVD modelis skaitytu...
Turi pasiulymu? unsure.gif

Jei konvertuoti tuomet jau į Video DVD, nes i cd tikrai netilps. Ir norėtūsi pamatyti patį pranešimą, tuomet daugiau kažką (ir kasnors) galėtų pakomentuoti.
Atsakyti
Turiu ir aš panašią problemą su nero 6. Neleidžia net dvd diskų perrašyti, jau nekalbu apie avi perdarymą į dvd. rašo, kad netinkami diskai. Išbandžiau daug ir įvairių. Tokios problemos atsirado po kompo perinstaliavimo. Ar negali būti, kad ko nors nedadarė?Tiesa, kiek filmų galima dėti į dvd diską, jei jie po 100mb ir po 700 mb.
Atsakyti
QUOTE(Asta78 @ 2006 09 23, 22:54)
Ot vista,ir nezinau ka jis skaito doh.gif .Nes nepirkau as jo,brolis atidave.Bandysiu jo paklaust.Jauciu,reiketu tokiu formatu padaryti video cd ,kuri ir seniausias DVD modelis skaitytu...
Turi pasiulymu? unsure.gif


Jeigu pas tave kompe DVD/CD - RW irenginys, tada rasyk DVD. Jeigu CD-RW tada galesi tik Video CD irasyti. Tik dazniausiai filmas netelpa i viena CD diska, tad pries irasant ji teks dar ir i 2 d. padalinti.
Papildyta:
QUOTE(kipse @ 2006 09 24, 22:57)
Turiu ir aš panašią problemą su nero 6. Neleidžia net dvd diskų perrašyti, jau nekalbu apie avi perdarymą į dvd. rašo, kad netinkami diskai. Išbandžiau daug ir įvairių. Tokios problemos atsirado po kompo perinstaliavimo. Ar negali būti, kad ko nors nedadarė?Tiesa, kiek filmų galima dėti į dvd diską, jei jie po 100mb ir po 700 mb.


Parasyk tiksliai ka tau ten paraso.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 09 25, 00:22)
Parasyk tiksliai ka tau ten paraso.



Kai Neroexpres add parenku failą, išmeta lentelę ,,No compatible file found" ir neįkelia. Na bent jau DVD diską įsirašiau vakar .
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2006 09 25, 10:45)
Kai Neroexpres add parenku failą, išmeta lentelę ,,No compatible file found" ir neįkelia. Na bent jau DVD diską įsirašiau vakar .


Na jeigu irasei DVD, tai viskas gerai. DVD diskus as perrasyneju (kopijuoju) su Clone DVD porograma, Nero nenaudoju. Kokio formato failus tau neikelia?
Atsakyti