Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

gal pasufleruosit is kur gauti PhotoShop'a g.gif
Papildyta:
QUOTE(Anandita @ 2006 06 24, 20:05)
Na va, pati parsisiunčiau photoshopą ir tune up utilities 2006 super abudu ir sugebėjau pati nulaužt kodus  thumbup.gif

tai jei kam reiks pagalbos prašom kreiptis  blush2.gif jei galėsiu padėsiu  rolleyes.gif


man labai reiketu photoShop'o blush2.gif
Papildyta:
Dar gal kas turite AutoCad 2006 arba Architectural Desktop 2006 blush2.gif
Atsakyti
Merginos, ar siunčiatės ką nors iš čia? http://www.erdvese.org
Parsisiunčiu suspaustą failą, o toliau - stop. Išplėsti jo jau neišeina.
Taip ir negaliu vaikams "Šaltinėlio" sutvarkyti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2006 08 03, 08:28)
Merginos, ar siunčiatės ką nors iš čia? http://www.erdvese.org
Parsisiunčiu suspaustą failą, o toliau - stop. Išplėsti jo jau neišeina.
Taip ir negaliu vaikams "Šaltinėlio" sutvarkyti. schmoll.gif

ten viskas suarchyvinta ir slaptažodžiai uždėti. Kol kas neturėjau problemų su iš ten atsisiųstais dalykėliais schmoll.gif O šaltinėlio ir aš noriu....einu ieškoti, tik vargu ar besurasiu
Atsakyti
Aš gal ne į temą, bet gal kuri nors mokate programuoti, man reikėtų kad suvedi metus mėnesį ir dieną ir atėjus naujai dienai jos keičiasi, na pvz. žmogaus darbo stažas 2006 m. rugpjūčio 3 d. yra 10 metų 8 mėnesiai 3 dienos, o rugpjūčio 4 d. jau 4 dienos ir t.t. Jaučiu sudėtinga... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmabin @ 2006 08 03, 14:24)
Aš gal ne į temą, bet gal kuri nors mokate programuoti, man reikėtų kad suvedi metus mėnesį ir dieną ir atėjus naujai dienai jos keičiasi, na pvz. žmogaus darbo stažas 2006 m. rugpjūčio 3 d. yra 10 metų 8 mėnesiai 3 dienos, o rugpjūčio 4 d. jau 4 dienos ir t.t. Jaučiu sudėtinga... blush2.gif


gal pades Sitas
Atsakyti
Dar būtų nieko jei galėčiau iš metų, dienų ir mėnesio atimti kitus metus, schmoll.gif mėnesį ir dieną, tada matyčiau, pvz.: kiek laiko žmogus tarnavo armijoje ar dirbo kitame darbe. Bandžiau kažką sukonstruoti, bet nelabai pavyksta...
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 06 24, 21:05)
Na va, pati parsisiunčiau photoshopą ir tune up utilities 2006 super abudu ir sugebėjau pati nulaužt kodus  thumbup.gif

tai jei kam reiks pagalbos prašom kreiptis  blush2.gif jei galėsiu padėsiu  rolleyes.gif


Gal šitą siunteisi? smile.gif Ką čia spaust apačioj? g.gif Demo versija čia? g.gif blush2.gif
Kaip ją paversti nedemo? lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors turite sia brangias anglu kalbos mokymosi programa? Ar bent zinote, is kur atsisiusti?
aciu smile.gif
Atsakyti
laba diena mamytes,man labai skubiai reiketu kokios nors teksto rasymo programeles,nes kompe neturiu jokios.gal kas zino is kur galeciau kokia nors parsisiust namokama versija? 4u.gif gal kuri nors galite man padeti ax.gif buciau labai dekinga
Atsakyti
reikia man šito žaidimo labai labai, kur gauti pilną versiją aišku nemokamai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astutia @ 2006 08 14, 17:07)
laba diena mamytes,man labai skubiai reiketu kokios nors teksto rasymo programeles,nes kompe neturiu jokios.gal kas zino is kur galeciau kokia nors parsisiust namokama versija? 4u.gif gal kuri nors galite man padeti ax.gif buciau labai dekinga



O tai ms word neturi?
Na tada yra notepad, wordpad, gali rašyt jose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 08 15, 11:27)
reikia man šito žaidimo labai labai, kur gauti pilną versiją aišku nemokamai blush2.gif


Pabandyk paieškoti emule pagalba. Programą galima gauti iš čia: emule.
Atsakyti