Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

atsisiųsti winampą gali kad ir per šią nuorodą:
winamp
Atsakyti
sveikute,

Pastebėjau vieną atvejį (nežinau ar pas visus taip) bet ši programą nenori dirbti su Windows XP. Pabandžiau pas drauge kompe, kur yra Windows Milenium, viskas puikiai dirba
Atsakyti
pas mane kompe yra register mechanic as ji paleidziu jis randa 800 problemu bet man neleidzia ju panaikinti praso uzsiregisruoti prasau padekit
Atsakyti
QUOTE(agne22 @ 2006 07 30, 01:14)
pas mane kompe yra register mechanic as ji paleidziu jis randa 800 problemu bet man neleidzia ju panaikinti praso uzsiregisruoti prasau padekit

tai nulaužk koduką ax.gif arba nusispirk visą versija, bet spėju kad pirkti nenorėsi rolleyes.gif parašyk kaip tiksliai vadinasi su visais skaičiukais cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anandita: 30 liepos 2006 - 11:07
jau nereikia kita insistalevau petare f12. tai daar aiskinuosi kaip naudotis. o gal gali pasakyti kiek reikia tokiu programu kad kompas neuzlustu ir kokiu? nes nelabai nusimanau tokiuose dalykuose smile.gif
Atsakyti
sveiki,
gal galetumet man padeti? turiu kompiuterio kaperyte, bet ji neveikia nes reikia instaliacijos, o as jos neturiu nes kompakta palikau ten is kur jau jo neparsivesiu, kamerytes pavadinimas Mikomi, galegiau naudotis, bet kaip nzn pasidaryti kad ji veiktu sad.gif gal galit man pagelbeti? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(agne22 @ 2006 07 30, 14:00)
jau nereikia kita insistalevau petare f12. tai daar aiskinuosi kaip naudotis. o gal gali pasakyti kiek reikia tokiu programu kad kompas neuzlustu ir kokiu? nes nelabai nusimanau tokiuose dalykuose smile.gif

Ash tai viena pasiulyma turiu, jei nenusimanai, ka darai, tai geriau nedaryk nieko. Su tom registro tvarkymo programom galima prisizhaist, kad windows'us gali tekt perinstaliuot.
Atsakyti
va as prisiskaites pagiru tam registry mechanikui susiinstalinau ir leidau jam visas mano kompiuterio bedas taisyti pagal nutylejima ( visgi isgirtas labai buvo thumbup.gif smile.gif ) tai teko perinstaliuot windoze doh.gif ( uztat kompiuteris sviezias pasidare tongue.gif )

tikrai pries kazka valant reiketu isitikinti ar tikrai tai siuksle
Atsakyti
Tai jei kreivos rankos ir blogai nustatai tokias programas, tai aisku kad Windows'us sugadina.

Jei nemokat elgtis su tokiom programom geriau nelyskit, nes sugadinsit registra, o tuo paciu ir Windows'us labai greitai
Atsakyti
ax.gif O ją galima parsisiųsti tik per eMule ?
Kaip ir kur gauti šią programėlę ? g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kuri nors iš jūsų naudojasi programėle Universal Share Downloader v 1.3.4 Beta 7 ? Zinau tik tiek, kad su ja patogiau siųstis failus iš tokių puslapių, kaip RapidShare, Megaupload... Norėčiau išgirsti, ar iš tiesų tokia super.
Ir dar toks vienas labai fool.gif klausimas. Ar siunčiantis įvairius failus iš http://rapidshare.de/ visa tai nemokama? blush2.gif

Atsakyti
Universal Share Downloader v 1.3.4 Beta iš čia
Nemokama RapidShare .
Atsakyti