QUOTE(darius333 @ 2016 08 17, 17:16)
O perjungus i vasaros rezima neturetu buti atviksciai - uzduota t tai auksciausia ribine ir esant lauko orui uaksciau jos - jungia rotoriu, o esant zemiau - by pass'a
aš ir taip maniau, todėl mano namai ankščiau ir perkaitinėjo. Po to, kai išsiaiškinau, nors labai temperatūros ir nesekiau, bet namie neužfiksavau aukštesnės t kaip 25C.
Problema ta, kad komfovento inžinieriai nesugebėjo valdymo interfeise mygtuko, "atjungti pašildymo teną", tad "vasaros režimas" iš esmės yra žiemos režimas su atjungtu tenu, o vasaros režimo, komfovent domekt serijos rekuperatoriai iš vis neturi.
Papildyta:
QUOTE(Raituzas @ 2016 08 17, 19:49)
Sutinku, kad šiuolaikiniai EC tipo ventiliatoriai suvartoja pakankamai mažai elektros energijos ir ne visad verta žaisti įrenginį išjungiant. Tačiau nepamirškit, kad rekuperatoriaus efektyvumas nėra 100%, todėl veikiant rekuperatoriui tada, kai nėra poreikio, mes prarandam papildomai šilumos energijos, o ne vien variklių eikvojamą el.energiją (kalbu apie žiemos režimą).
Pritariu ir iš praktikos galiu patvirtinti, kai namo nešildai, temperatūros kritimas nuolatos vėdinant, net mažiausiu intensyvumu, labai jaučiasi. Bet net siekdamas energijos taupymo aukštumų niekad neišjunginėjau rekuperatoriaus ir nežadu to daryti. Kol dar nebuvo pasibaigus garantija, buvau atidavęs savo rekuperatorių į remontą. Neturėjau jo nepilną savaitę, bet net po pirmos dienos drėgmės kiekis taip užkilo, kad net išėjo už komforto ribų, o po tos nepilnos savaitės vidaus oro kokybė buvo tokia, kokią turėjau iki rekuperatoriaus pajungimo.
Jau geriau mano name būna didesnės energijos sąnaudos, bet ne drėgmė.
Aišku galima išjungti o vėliau intensyviau vėdinti, bet iš esmės turi tą patį, tad renkuosi nuolatos nors ir mažiau intensyviai.