Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis- šeimai ir vaikams draugiškas miestas

QUOTE(Gretucka @ 2015 08 20, 22:29)
Pasiskaiciau senesnius atsiliepimus apie kavines tai nuejom i Strotergon(lyg toks pavadinimas) kavine, tai super vietele, skaniai pavalgem, jauki aplinka, vaikai davesi salia kiemelyje 4u.gif


Ši kavinė 2014 m "rinkimuose" užima 1 vietą, kaip geriausia Ventspilio maitinimo įstaiga.
Antroje "Ukraina", bet aš va dėl jos pasiginčyčiau. rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2015 08 24, 09:28)
Ši kavinė 2014 m "rinkimuose" užima 1 vietą, kaip geriausia Ventspilio maitinimo įstaiga.
  Antroje "Ukraina", bet aš va dėl jos pasiginčyčiau.  rolleyes.gif


Aš restoranų atsiliepimus visad tripadvisor pasižiūriu, tai Skroderkrogs ten pirmoj vietoj. Mums irgi ten labiausiai patiko, tik pietų metų kartais laisvų staliukų nebūna, eidavom tada į TexMex.
Atsakyti
Gal kas žinot, kada planetariumas atsidarys? Rašo, kad dėl techninių kliūčių nedirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 08 25, 07:26)
Gal kas žinot, kada planetariumas atsidarys? Rašo, kad dėl techninių kliūčių nedirba  g.gif

Mes kai buvom tai irgi nedirbo ir taip supratau is administratores, kad dar ilgai bus uzdaryta, matyt ten kazkokius remontus daro g.gif
Papildyta:
QUOTE(prekestolen @ 2015 08 24, 08:28)
Ši kavinė 2014 m "rinkimuose" užima 1 vietą, kaip geriausia Ventspilio maitinimo įstaiga.
  Antroje "Ukraina", bet aš va dėl jos pasiginčyčiau.  rolleyes.gif

Buvom tik keliose kavinese, bet sita tai tikrai labai gera ispudi paliko, atejom tai nebuvo staliuku, bet barmenes malonios pasiule palaukti salia tokiam kiemelyje, dave vaikams papiesti, ir paskui greitai stalui atsilaisvinus mus pakviete 4u.gif Maistas tikrai skanus buvo ir labai graziai pateiktas ir aplinka jauki, na tikrai rekomenduociau 4u.gif
Dar buvom Jurabriz lygtai taip rasosi tai ten irgi visai patiko, aisku man ten aplinka nelabai, nes salia gatve ir vartai atidaryti reikejo ziureti, kad vaikai i gatve nesibegtu, be to ten viesbucio kavine, tai masina ne viena ir i pati kiema per ta kavine vaziavo, kiti zmones siuksles nese i konteineri, kuris visai salia staliuku buvo tai va sitai nepatiko, bet maistas irgi neblogas buvo 4u.gif
Aplamai labai patiko venspilis, manau, kad dar ten ne karta grysime 4u.gif
Atsakyti
Kavine "ukraina" labai nuvyle. vaziavom kaip i turincia 2 vieta. faktiskai yra toli nuo centro, is isores atrodo kaip autoservisas, viduje - vien kicas, dirbtines geles ir pan. uzsisakem virtinuku - atnese tokius, kad as nemokedama ju gaminti grazesnius ir skanesnius padaryciau. kotletai - mano penkemete tokius iskeptu. barsciai skanus...zodziu, nesupratau, uz ka ta antra vieta, nes JUROS BRIZE ir skaniau zymiai, ir pigiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DykumosSniegas: 28 rugpjūčio 2015 - 22:05
Turbut jau visi poilsiautojai is Ventspilii gryzo, rytoj i mokyklas, darzelius.
Atsakyti
.....o Ventspilyje dar vis žydi karvutės.... ax.gif rolleyes.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
gal kas gali rekomenduoti, kur su šunimi Ventspilyje priimtų apsigyvent g.gif gerai būtų koks namelis su uždaru kiemu.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2015 08 14, 21:35)
Sveikos Ventspilio gerbėjos ir mylėtojos, 4u.gif

Grįžom ir mes iš savo latviško rojaus. Buvom ten jei gerai suskaičiuoju 5-tą kartą. Visada tik į Piejūras kempingą važiuojam. Šį kart pasirinkom Diuna LIUKS namuką, tai galvoju ko anksčiau to nedariau... Buvo viskas ko reikia  thumbup.gif - 2 kambariai, valgomasis, virtuvele, dvigule patogi lova, TV skaitantis iš USB (vakarais jaukius filmus pažiūrėdavome), šaldytuvas, el. viryklė, mikrobangė, virdulys, indai, įrankiai, terasa su lauko baldais.


Ar tikrai yra virykle? Buvom ne karta, visad gyvenom liukso nameliuose, bet virykle vezemes savo:)
Sia vasara nebuvom, tai gal pagaliau susiprato kempingas i liuksus nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2015 11 14, 22:55)
Ar tikrai yra virykle? Buvom ne karta, visad gyvenom liukso nameliuose, bet virykle vezemes savo:)
Sia vasara nebuvom, tai gal pagaliau susiprato kempingas i liuksus nupirkti.


ups... iš inercijos matyt parašiau.. Jūs teisi, viryklės jokiame kempingo namelyje NĖRA. schmoll.gif
Liuksuose yra šaldytuvas, indai, mikrobangė, virdulys, TV. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas ne per seniausiai buvo Dzirkali kempinge? http://dzirkali.lv/kempings

Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2016 01 31, 16:01)
Sveiki,
gal kas ne per seniausiai buvo Dzirkali kempinge? http://dzirkali.lv/kempings

Kokie atsiliepimai?



Oi matau kad jau nėra vietų 4u.gif Gal kas žinote kokią vietelę 4 suaugę+4 vaikai?
Atsakyti