Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl ko nereikia nutraukti žindymo

QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 03 02, 10:17)
Malonu girdet. Neseniai buvau kursuose apie sekminga maziuku zindyma, tai papasakojo pagr klaidas, del kuriu pienelis dingsta, ir dabar atrodo tas zindymas turetu but naturalus procesas bent iki 1-2metuku. Tik labai keista, kai pasidalinu savo planais su patirti turinciomis mamytemis (pieno buvo tik 1-3men), tai labai jau pasaipiai ziuri i mano nusiteikima zindyti bent iki 1-2metu. Pagal jas tai nerealu... Niu paziuresim kaip teorija atitiks praktika  ax.gif.

O kur lankėt kursus?
Pirmi trys mėnesiai reikalauja kantrybės ir tvirtumo, bei žinių smile.gif O vėliau iš tiesų yra paprasčiau. Moterys, kurios pačios nepraėjo trijų mėn., iš tiesų gali manyti, kad tai neįveikiama bėda.
Stiprybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 03 02, 15:32)
O kur lankėt kursus?
Pirmi trys mėnesiai reikalauja kantrybės ir tvirtumo, bei žinių smile.gif O vėliau iš tiesų yra paprasčiau. Moterys, kurios pačios nepraėjo trijų mėn., iš tiesų gali manyti, kad tai neįveikiama bėda.
Stiprybės smile.gif

Sveikos pradzios mokymai (Dr. Egle Markuniene).
Atsakyti
Žinai, kai gimė dukryte anyta paklausė, ar turiu pieno - atsakau - žinoma thumbup.gif Tai ji tokį veidą nutiesė, kad atrode, aš - savimi per daug pasitikinti kvailukė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 03 02, 22:21)
Žinai, kai gimė dukryte anyta paklausė, ar turiu pieno - atsakau - žinoma  thumbup.gif Tai ji tokį veidą nutiesė, kad atrode, aš - savimi per daug pasitikinti kvailukė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Va ir man toks jausmas, kad ziuri i mane kaip neapsiplunksnavusia realybes nesuvokiancia vistyte. doh.gif O zindymas iki ilgesnio laikotarpio nei metukai, tai vos ne saves ir aplinkiniu negerbimas...
Atsakyti
Beje,Raideles,kur galima gauti tavo nurodytų anksčiau knygų (Morkūnienės ir kt.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazkasatsitiko: 30 sausio 2009 - 00:14
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2009 01 30, 02:13)
Beje,Raideles,kur galima gauti tavo nurodytų anksčiau knygų (Morkūnienės ir kt.)?

Gal ką turi čia: http://www.sveikapra....lt/?text.id.12
Jos straipsnių yra http://www.sveikapra....lt/?text.id.19
https://www.blk.lt/l...arkuniene-egle/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 03 02, 22:46)
Va ir man toks jausmas, kad ziuri i mane kaip neapsiplunksnavusia realybes nesuvokiancia vistyte. doh.gif O zindymas iki ilgesnio laikotarpio nei metukai, tai vos ne saves ir aplinkiniu negerbimas...

tai isivaizduokit kas buna kai as pasakau kad VIS DAR maitinu savo dvynius smile.gif man labai patiko kai keturiu menesiu nuejom pas pediatre svertis matuotis, o ji sako " as vaikuciai dar NORS SIEK TIEK pienelio gauna?" o as sakau taip, gauna ir labai daug, dabar jau keturi menesiai, mazdaug sunkiausi ajau praeity, maitinsiu ilgai ir laimingai. O ji " visko buna zinokit, buna kad dingsta pienelis, jei keturis menesius ismaitinot tai nereiskia kad ir toliau bus taip sekmingai " ot sakyciau super palaikymas....
bet nieko, dabar as visiems kas paklausia sakau su pasididziavimu kad VIS DAR maitinu ir nebeaiskinu apie tuos pirmus menesius, tegu galvoja kad esu gamtos anomalija lotuliukas.gif
Atsakyti
O, kiek savu veidu... mirksiukas.gif

O as jau pavargau. Zinau, kad nereikia nutraukti zindyti iki kokiu metu, bet noreciau bent kartais duti kazka pagerti is buteliuko...

O jusu vaikai geria is buteliuko? Gal dar kas turi problemu su buteliukais? Kaip sprendziat? Galvoju, gal puodeli su snapeliu nupirkt. O gal vaikui ne buteliukas kliuna, o misinukas ar sultys? Nes viska spjauna- nuodas viskas, isskyrus mp. Kosytes tai valgo sauksteliu, bet gerti- nieko kito. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 01 30, 14:23)
O, kiek savu veidu... mirksiukas.gif

O as jau pavargau. Zinau, kad nereikia nutraukti zindyti iki kokiu metu, bet noreciau bent kartais duti kazka pagerti is buteliuko...

O jusu vaikai geria is buteliuko? Gal dar kas turi problemu su buteliukais? Kaip sprendziat? Galvoju, gal puodeli su snapeliu nupirkt. O gal vaikui ne buteliukas kliuna, o misinukas ar sultys? Nes viska spjauna- nuodas viskas, isskyrus mp. Kosytes tai valgo sauksteliu, bet gerti- nieko kito.  doh.gif

Kiek taviškiui laiko?
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 01 30, 15:23)
O, kiek savu veidu... mirksiukas.gif

O as jau pavargau. Zinau, kad nereikia nutraukti zindyti iki kokiu metu, bet noreciau bent kartais duti kazka pagerti is buteliuko...

O jusu vaikai geria is buteliuko? Gal dar kas turi problemu su buteliukais? Kaip sprendziat? Galvoju, gal puodeli su snapeliu nupirkt. O gal vaikui ne buteliukas kliuna, o misinukas ar sultys? Nes viska spjauna- nuodas viskas, isskyrus mp. Kosytes tai valgo sauksteliu, bet gerti- nieko kito.  doh.gif

mano vaiaki negeria is buteliu, net is puodelio su snapeliu negeria. Nu nesupranta jie kazkaip kad reik traukt...as jau tiesa sakant senai ir nemeginau is buteliuko duoti...dabar jei ka nors geria tai is puoduko arba su sauksteliu. Tiesa to gerimo be MP tai nedaug jie ir gauna. Megsta vandenuka. Kartais kokia arbatele pasiulau kai pati geriu (ramuneliu ar melisu) Siaip jie labai megsta ragauti viska ka mes valgom ar geriam. Aisku,niekas jiems kotletu neduoda (tevelis yra daves), bet siaip atsigert jei ka nekenksmingo geriu, tai duodu visada - mielai geria (tiesa tevelis yra ir alaus daves doh.gif - mielai gere ir paskui nejo atitraukt nuo stiklines doh.gif )
Atsakyti
Labas, pasiskaiciusi panieka dvelkiancius Reideles pasisakymus Ladybird adresu nusprendziau parasyt savo istorija. Pradziu pradzia buvo su niuansai, bet jie sioj temoj neesminiai.
Taigi problemos prasidejo artejant 3 men. sukakciai.
Maitinimo scenarijus:
1 savaite - prasosi valgyt - patraukia kokias 5min - atrugdinu - pasiulau dar - saizus klykimas. Per men mazai priaugo - gydytoja su sesute liepe siulyt kruti kuo dazniau.
2 savaite - valgyt nebesipraso - siulau pati - patraukia 1-2min - pasiulau dar - saizus klykimas - nesioju, supuoju, kalbinu - nurimsta - pasiulau dar - sauizus klykimas - nesioju, supuoju, kalbinu - nurimsta - pasiulau dar - saizus klykimas - nesioju, supuoju, kalbinu - nurimsta - pasiulau dar - saizus klykimas - nesioju, supuoju, kalbinu - nurimsta - pasiulau dar - patraukia 1-2min - saizus klykimas.......
Baigiantis antrai savaitei nebeistveriau - nusipirkau buteliuka ir misinuka (del visa ko). Emiau matinti nutrauktu savo pienu is buteliuko. Bet su kiekvienu nutraukimu pieno pritraukdavau vis maziau tad 1-2 kartus dienoj reikejo imtis ir misinuko. Taip pasimaitinom 4 paras (diena buteliukas - nakti krutis, nes miegodama nesipriesino maitinama) Mergina atsigavo, vel pradejo ramiai miegoti ir guguoti. Pasiskaicius cia forume, kad pientraukis neistraukia tiek, kiek vaikas ir ilgainiui pieno gali isvis nelikti, vel emiau pratint dukra prie kruties. 3 dienas vient tik valgem, krutys vel pritvinko, pampersai vel pasidare gausiai susisioti.
O po to ir vel:
prasosi valgyt - patraukia kokias 5min - atrugdinu - pasiulau dar - saizus klykimas - nesioju, supuoju, kalbinu - nurimsta - pasiulau dar - saizus klykimas - ....... - MAN ISTERIJA.
Per ta laika isrisau, kad tas nevalgymas del pilvo diegliu (o buvau prisigalvojus labai daug ko). Dabar tai jau praeitis. Kartais dabar turiu pasokt su savo grazuole, kad paimtu kruti, bet tai jau del to, kad zaisti ir ciausketi yra idomiau nei valgyti biggrin.gif
Bet kodel visa tai papasakojau? Nors mano situacija kitokia nei buvo pas Ladybird, bet pasakykit man kas jusu nuomone geriau: misinelis 1k dienoj - ramus vaikas - atsipalaidavusi mama ar krutis, krutis, krutis - klykiantis vaikas - savitvarda praradusi motina?
Dabar kai prisimenu ta laikotarpi, tai gerai man baigesi kad vaiko nesupurciau. Nes isterijos istikta buvau kelis sykius ir grubiau ant lovos mestelejus, ir pakratyt noras uzeidavo......
Atsakyti
Ode, virs septyniu men. Nesakau, kad siandien noriu mesti zindyti, tik noreciau, kad gertu dar kazka.

AusraR- manoji atseit geria vandeni irgi is puodelio- ikisa liezuvi i stikline, ir stebiu, kaip teka jos seiles i vandeni. biggrin.gif

Man isteriju nuo pavargimo nebuna biggrin.gif , tik kartais norisi pailseti... Aisku, savu laiku buvo pliusas, kad vaikas greit suvalge priaugtus nestumo metu kilus, bet dabar jau butu gerai man atgal pora kilu susigrazinti... unsure.gif
Atsakyti