Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl ko nereikia nutraukti žindymo

pas mus maitinimas labai sudetingas...mazyle griebia kruti, pradzioje geria normaliai-girdziu, kaip nuryja (bet tai trunka labai trumpai), po to patraukia ir verkia, rieciasi, stumiasi nuo kruties, o kai as kruti vel duodu, stveria labai godziai, bet ir vel viskas is pradziu. Labai noriu pati maitinti, bet kad to noro neuztenka, labai isvargina toks maitinimas. Paspaudus isspaudziu pieno lasiuka. Jei ji stipriau patrauktu, tai gal dar to pienelio ir butu...todel esu uzburtame rate, nezinau, kaip toliau elgtis. O kad duoti kruti kuo dazniau, ir pienelio daugiau gaminsis, tai man kazkaip neveikia, nes vakarais maitinu vos ne kas 30 min., o pienelio daugiau neatsiranda.
gal yra susidurusiu su tokia beda ir galetu man ka patarti blush2.gif

P.S. mazyle nemoka gerti is buteliuko ar saukstuko, kazkaip jai nesigauna, viskas isbega..
Atsakyti
QUOTE(Afute28 @ 2010 07 09, 11:49)
pas mus maitinimas labai sudetingas...mazyle griebia kruti, pradzioje geria normaliai-girdziu, kaip nuryja (bet tai trunka labai trumpai), po to patraukia ir verkia, rieciasi, stumiasi nuo kruties, o kai as kruti vel  duodu, stveria labai godziai, bet ir vel viskas is pradziu. Labai noriu pati maitinti, bet kad to noro neuztenka, labai isvargina toks maitinimas. Paspaudus isspaudziu pieno lasiuka. Jei ji stipriau patrauktu, tai gal dar to pienelio ir butu...todel esu uzburtame rate, nezinau, kaip toliau elgtis. O kad duoti kruti kuo dazniau, ir pienelio daugiau gaminsis, tai man kazkaip neveikia, nes vakarais maitinu vos ne kas 30 min., o pienelio daugiau neatsiranda.
gal yra susidurusiu su tokia beda ir galetu man ka patarti blush2.gif

P.S. mazyle nemoka gerti is buteliuko ar saukstuko, kazkaip jai nesigauna, viskas isbega..

kai pradeda verkti, ar bandet perkelti prie kitos kruties? O po to kai vel susierzina vel prie kitos? galima kaitalioti keleta kartu. Dar patikrink, ar gerai apziuoja krutine - gali buti, kad istraukia kas yra priekyje, o kas gaminasi virsuj neistraukia, nes neteisingai laiko krutine burnytej
Atsakyti