Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl ko nereikia nutraukti žindymo

man atrodo paparasciau butu susirasti ka nors i pagalba - mama, aukle, teta ar dar ka, kad padarytu tau valgyt, namus patvarkytu, su vaikuciu i lauka iseitu, o tu tuo metu galetum pailseti, pamiegoti ar ka malonaus nuveikti. Bent jau as manau kad visa esme tavo depresijoj ir blogoj nuotaikoj. Man taip pat ne karta norejosi mesti viska ir nebemaitinti, nezinau kodel, tiesiog budavo kad uzknisdavo, gaila saves pasidarydavo ir pan. bet gera miego doze (na pora valandu) ir vel pasaulis sviesesnis atrodydavo smile.gif
iki siol maitinu du savo vaikus, nesu issekusi isciulpta ir nusikankinusi, nors lengva nera, bet maitinimas cia niekuo detas mirksiukas.gif
tu uzeik cia dazniau, pasipasakok kas neramina, kaip jautiesi. Mamytes supuls ir paguos, pades, patars. Pamatysi kad ne tu viena turi panasiu problemu ir jausmu ir pasidarys linksmiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 27 balandžio 2009 - 19:10
QUOTE(piramide3 @ 2009 04 27, 15:09)
Noreciau patarimo. Ar nutraukti maitinti krutimi 3 men suneli? Man ziauriai pradejo skaudeti dantis, kaulai traska, nakti rankos tirpsta, galva svaigsta. Ir siaip depresija puola, reiktu antidepresantus gerti. Geriu maitinancioms vitaminus nuo pat pradziu, bet nelabai padeda. Yra iseitis? Ar jau misinukas?


man irgi maitinant maziu ir pirmais menesiais lauzydavo kaulus, ypac naktim ir galva svaigo, bet svaigo ne del maitinimo, o del to kad hemoglobinas buvo nukrites, nueik pas gydytoja ir paprasyk padaryt kraujo tyrimus, gal nedavalgai, dazniau iseik i lauka, prasivaiksciok ir lengviau pasidarys. o kaulus man ir dabar lauzo kartais naktim ir ranka tirpsta, bet tirpsta nes nuguleta buna (mazius miega su mumis ir daznai nelabai patogiai isitaisau). bet del tokiu dalyku nemeciau maitinti ir jau sekmingai 9 men valgom MP mirksiukas.gif
o depresija... mes pacios ja issigalvojam. issiaiskink del ko ji tave puola ir pasikalbek su kuo nors apie tai 4u.gif
del tokiu priezasciu tikrai nemanau, kad reiketu nutraukt maitinima ir pult prie misinuko, juk MP yra sveikiausia mazyliui biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spicykimmy: 27 balandžio 2009 - 20:49
Žinokit, Mamytes, pabandziau mišinuko duoti. Nesąmonė tas mišinukas: vaikui neskanu, atpylė, išbėre truputi. Daugiau neduosiu. Maitinsiu pati. Tik vat klausimas, kaip maitinti reikia vasarą kai karšta? Siūlyti krūtį dazniau? Nes kai suverkia galvoju kad troškina nuo karščio kūdikėlį. Taip ir valgom šiandien kas valandą, iš ritmo išėjom.
Atsakyti
QUOTE(piramide3 @ 2009 04 29, 16:28)
Žinokit, Mamytes, pabandziau mišinuko duoti. Nesąmonė tas mišinukas: vaikui neskanu, atpylė, išbėre truputi. Daugiau neduosiu. Maitinsiu pati. Tik vat klausimas, kaip maitinti reikia vasarą kai karšta? Siūlyti krūtį dazniau? Nes kai suverkia galvoju kad troškina nuo karščio kūdikėlį. Taip ir valgom šiandien kas valandą, iš ritmo išėjom.

visiskai teisingai darai - kai karsta reik dazniau pasiulyt kruti, leliukas gali noreti atsigerti tiesiog. Jam visiskai pakanka tavo pienelio, netgi karsta vasaros diena.
Atsakyti
QUOTE(piramide3 @ 2009 04 29, 17:28)
Žinokit, Mamytes, pabandziau mišinuko duoti. Nesąmonė tas mišinukas: vaikui neskanu, atpylė, išbėre truputi. Daugiau neduosiu. Maitinsiu pati. Tik vat klausimas, kaip maitinti reikia vasarą kai karšta? Siūlyti krūtį dazniau? Nes kai suverkia galvoju kad troškina nuo karščio kūdikėlį. Taip ir valgom šiandien kas valandą, iš ritmo išėjom.


Vat ir man ats klausimas iskilo ka reiks daryti kai bus labai karsta, na, kad ir kaip siandien, nes kai grizome is lauko, tai kaip piole prie kruteis, o ir nebuvau labai prirengus, vistiek matyt troskina. Greiciausiai, kad reks dazniau maitinti,o ir paciai labai labai daug skysciu gerti. Bent jau mna taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ICJ @ 2009 04 29, 18:41)
Vat ir man ats klausimas iskilo ka reiks daryti kai bus labai karsta, na, kad ir kaip siandien, nes kai grizome is lauko, tai kaip piole prie kruteis, o ir nebuvau labai prirengus, vistiek matyt troskina. Greiciausiai, kad reks dazniau maitinti,o ir paciai labai labai  daug skysciu gerti. Bent jau mna taip atrodo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sužinojau dar vieną dalyką

Pasirodo, kad epidurinės nejautros metų kai kurie lašalinės skysčiai pereina kūdikiui ir dėl to jis sveria daugiau negu realiai yra. Per pirmas kelias dienas ekstra skysčiai pasišalina ir kūdikis "praranda" daug svorio, net iki 10procentų... Susidaro illuzija, kad mažylis badauja, kas labai išgąsdina ligoninės personalą... ir yra siulomas tikrai dar nereikalingas mišinukas...
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 05 21, 12:33)
sužinojau dar vieną dalyką

Pasirodo, kad epidurinės nejautros metų kai kurie lašalinės skysčiai pereina kūdikiui ir dėl to jis sveria daugiau negu realiai yra. Per pirmas kelias dienas ekstra skysčiai pasišalina ir kūdikis "praranda" daug svorio, net iki 10procentų... Susidaro illuzija, kad mažylis badauja, kas labai išgąsdina ligoninės personalą... ir yra siulomas tikrai dar nereikalingas mišinukas...

cia taip naujiena,idomu net blink.gif
gerai,kad gimdziau naturaliai blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piramide3 @ 2009 04 29, 15:28)
Žinokit, Mamytes, pabandziau mišinuko duoti. Nesąmonė tas mišinukas: vaikui neskanu, atpylė, išbėre truputi. Daugiau neduosiu. Maitinsiu pati. Tik vat klausimas, kaip maitinti reikia vasarą kai karšta? Siūlyti krūtį dazniau? Nes kai suverkia galvoju kad troškina nuo karščio kūdikėlį. Taip ir valgom šiandien kas valandą, iš ritmo išėjom.

Motinos pieno pilnai pakanka numalšinti vaiko troškuliui. Jis ir pats gali prašyti dažniau pažįst ir gali žįst trumpiau - tik tą pirmą liesesnį pienelį atsigaivinti.

Savo vaikus gimdžiau ir auginau šiltuose kraštuose, abu gimė vasaros vidury ir pediatrai užtikrino, kad tikrai nieko daugiau nereikia apart mamos pieno. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 05 21, 11:33)
Pasirodo, kad epidurinės nejautros metų kai kurie lašalinės skysčiai pereina kūdikiui ir dėl to jis sveria daugiau negu realiai yra. Per pirmas kelias dienas ekstra skysčiai pasišalina ir kūdikis "praranda" daug svorio, net iki 10procentų... Susidaro illuzija, kad mažylis badauja, kas labai išgąsdina ligoninės personalą... ir yra siulomas tikrai dar nereikalingas mišinukas...


Na tai ko gero labai priklauso nuo situacijos. Pavyzdžiui man po CP pienas pradėjo atsiradinėti tik į ketvirtą dieną, o mažės temperatūra buvo nestabili, tai teko paragauti mišinukų - vis geriau negu lašelinės dėl dehidratacijos, nelaikysi gi kūdikio 4 dienas negėrusio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 05 25, 17:38)
Na tai ko gero labai priklauso nuo situacijos. Pavyzdžiui man po CP pienas pradėjo atsiradinėti tik į ketvirtą dieną, o mažės temperatūra buvo nestabili, tai teko paragauti mišinukų - vis geriau negu lašelinės dėl dehidratacijos, nelaikysi gi kūdikio 4 dienas negėrusio.  g.gif

Pienas ir turi atsirasti po kelių dienų. Iki tol naujagimiui pilnai užtenka priešpienio. Su sąlyga, kad maitinama pagal poreikį, nedarant ilgesnių kaip 2 val pertraukų, vaikas teisingai ima krūtį (tai užtikrina reikalingo pieno kiekio pasisavinimą), neduodami guminiai krūties pakaitalai.
Žinoma, reikia stebėti vaiko būklę, ir kiekvienas atvejis individualus, bet paprastai pirmąją parą to ir užtenka.
Atsakyti
QUOTE(piramide3 @ 2009 04 29, 16:28)
Žinokit, Mamytes, pabandziau mišinuko duoti. Nesąmonė tas mišinukas: vaikui neskanu, atpylė, išbėre truputi. Daugiau neduosiu. Maitinsiu pati. Tik vat klausimas, kaip maitinti reikia vasarą kai karšta? Siūlyti krūtį dazniau? Nes kai suverkia galvoju kad troškina nuo karščio kūdikėlį. Taip ir valgom šiandien kas valandą, iš ritmo išėjom.


maniškė vasarą beveik nepaleisdavo manęs biggrin.gif o dar tada pasitaikė tokia karštą(2006m) tai ir draugavom ax.gif
QUOTE(Ode @ 2009 05 26, 15:48)
Pienas ir turi atsirasti po kelių dienų. Iki tol naujagimiui pilnai užtenka priešpienio. Su sąlyga, kad maitinama pagal poreikį, nedarant ilgesnių kaip 2 val pertraukų, vaikas teisingai ima krūtį (tai užtikrina reikalingo pieno kiekio pasisavinimą), neduodami guminiai krūties pakaitalai.
Žinoma, reikia stebėti vaiko būklę, ir kiekvienas atvejis individualus, bet paprastai pirmąją parą to ir užtenka.

gerai jei to priešpienio yra. pas mane gal 2-3 lašiukai buvo. dukrytė gimė ankščiau laiko, tai 4 paras buvo reanimacijoj. turėjo gert mišinėlį.pienas atsirado man tik 3 parą, dariau visokius masažus krūtinei, kurių pamokė viena pažįstama iš Kmu, tai ir konsultavo telefonu. bet kai tik paragavo mp tai niekada nebematė nei buteliuko , nei čiulptuko ax.gif (na iš vis ir nėra mačius)
Atsakyti