Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Fėja* @ 2015 08 22, 08:39)
Agnnyte, o gal tikrai Pepė australų kelpės genų turi... Protėviai, ar seneliai... tėvai...? Labai panašūs šunys, tikrai. Bet kokie įdomus, aš tokios veislės nebuvau mačiusi wub.gif

Lietuvoje registruotas tik vienas kelpis, kuri į Lietuvą atvažiavo prieš 3 mėnesius smile.gif Kaip manai, kokia tikimybė, kad prieš 6 metus atsitiktinai iš kažkur atsirado kelpė Pepė smile.gif aš kažkodėl linkusi tikėti, kad tai tiesiog tam tikras genų kratinys, lėmęs tą, ką matom smile.gif
Atsakyti
Nerodo video, raso "privatus".
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 22, 08:48)
Lietuvoje registruotas tik vienas kelpis, kuri į Lietuvą atvažiavo prieš 3 mėnesius smile.gif Kaip manai, kokia tikimybė, kad prieš 6 metus atsitiktinai iš kažkur atsirado kelpė Pepė smile.gif aš kažkodėl linkusi tikėti, kad tai tiesiog tam tikras genų kratinys, lėmęs tą, ką matom smile.gif

nu joooo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2015 08 22, 08:49)
Nerodo video, raso "privatus".

aaa, ok, pataisysiu kiek vėlėliau 4u.gif
Minam su Bela į lauką biggrin.gif
Atsakyti
Niu va, pakartoju kovą ir Pasirodom, kaip žaidžia

Bela žaidžia su trumpaplauke foksterjere Melisa biggrin.gif O, ir beje, matosi, kaip foksė apžioja Belą, bet man jau nebaisu, pripratau. Jau ir Bela apžioja kojytę foksei, pvz... Na, jau kai dydžio skirtumas ne toks baisiai didelis, man ne taip kraupiai atrodo... arba priprato akis. Žaidžia jos su žaislais labai gražiai. Su katinu jau nelaksto paskutiniuoju metu tik pasiboksuoja švelniai, apsikabina, pasikočioja ir viskas. Bet toks vaizdas, kad pasiilgdavo viena kitos. Mes namo antram aukšte miegojom, tai katė laukdavo mūsų rytais. biggrin.gif

Nežinau, ar buvau dėjusi mano močiutės katytę. Na, ji, beabejo ne jos, tik kad jos name gyvena wub.gif

Einu maudyt šeško ( lotuliukas.gif ), nupirkau va tokį, tikiuosi tiks ir patiks.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 22 rugpjūčio 2015 - 15:20
Nepafotkinau normaliai, bet čia dabartinė Lotos figūrėlė biggrin.gif
Atsiprašau už kokybę. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 22, 19:32)
Nepafotkinau normaliai, bet čia dabartinė Lotos figūrėlė  biggrin.gif
Atsiprašau už kokybę.  blush2.gif

Tokia lyg kuo susirūpinus, lyg bijo kažko biggrin.gif
Figūra tai liuks, nu. Pagal lentelę, sakyčiau ideali. g.gif

Man Bela lyg liesoka, bet buvom kaivanoj pirkt šampūno, paklausiau vetės, kaip jai atrodo, ar aš duodu šuniui ėst, ... Mat dubens kauliukai truputuką išsišokę... Vetė sakė, kad viskas čiki, gerai maitinasi ax.gif
Atsakyti
Lotutė kažko baisiai susirūpinus tongue.gif
Bet Pepė tai nėra tokia ir maža,kai prie kojos pafotkinta rolleyes.gif
Bela faina thumbup.gif kaip maudynės su šampūnu sekės ?

Mes su ryžu kaime buvom. Prie ežero sykį vežėmės, bet plaukt reik įtempt urzgiantį,nes žiauriai baisu,o visas malonumas apuostinėt visus kampus,nes labai daug kvapų,pasiženklint ir dar apkapstyt visur,kur įmanoma doh.gif na,įbridimas iki pilvo dar nieko...bet jei metamas pagaliukas į vandenį nulekia per toli-nu tai jau ir viskas,neims... biggrin.gif
Atsakyti
Aha, labai "susirūpinus", karšių pašiaušus... hihihi.gif

Bet ir vredna kalė. Prie laiptinės dažnai apsireiškia juoda katė, graži tokia. Pradžioje Lota labai šiaušdavosi ir puldavo. Kai nebuvo leista "sutvarkyt padėties", apsiprato. Dabar ir katė guli skersai kelio, nesitraukia, ir Lota apeina gana tolerantiškai.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 24, 10:45)
Aha, labai "susirūpinus", karšių pašiaušus... hihihi.gif

Bet ir vredna kalė. Prie laiptinės dažnai apsireiškia juoda katė, graži tokia. Pradžioje Lota labai šiaušdavosi ir puldavo. Kai nebuvo leista "sutvarkyt padėties", apsiprato. Dabar ir katė guli skersai kelio, nesitraukia, ir Lota apeina gana tolerantiškai.

Nu tai nevriedna, kaip ne kaip ji turėtų kates vaikyt biggrin.gif Protinga mergaitė,jei nepuola,kai draudžiama.

O Pinkis kaime lapės gudrumėliais užsiiminėjo biggrin.gif Kaip minėjau,ponaitis visądien lauke,o kadangi nėr tvoros-ant lenciūgo ir ant vielos po visą kiemą. Antkaklis gana laisvai.
Išeina vyras mašinos patvarkyt-sako,girdžiu-bėga kažkas kitoj pusėj palei kriaušę. Ateinu prie šuns-stovi kaip niekur nieko savo vietoj,ant laiptų.Tik lenciūgo su antkakliu nebėr ant kaklo lotuliukas.gif Jis kažkaip ant žemės guli... Bet vaidina ryžasis, kad viskas gerai ,kaip niekur nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 24 rugpjūčio 2015 - 10:35
QUOTE(lututė @ 2015 08 24, 11:35)
Nu tai nevriedna, kaip ne kaip ji turėtų kates vaikyt  biggrin.gif  Protinga mergaitė,jei nepuola,kai draudžiama.

O Pinkis kaime lapės gudrumėliais užsiiminėjo  biggrin.gif  Kaip minėjau,ponaitis visądien lauke,o kadangi nėr tvoros-ant lenciūgo ir ant vielos po visą kiemą. Antkaklis gana laisvai.
Išeina vyras mašinos patvarkyt-sako,girdžiu-bėga kažkas kitoj pusėj palei kriaušę. Ateinu prie šuns-stovi kaip niekur nieko savo vietoj,ant laiptų.Tik lenciūgo su antkakliu nebėr ant kaklo  lotuliukas.gif Jis kažkaip ant žemės guli... Bet vaidina ryžasis, kad viskas gerai ,kaip niekur nieko  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

klopedija, nu rimtai šaunuolė Lota, kad toleruoja tą padėtį thumbup.gif

lutute, dėkui user posted image O sekėsi maudytis labai gerai. Pasisėmusi iš čia patirties-įtiesiau kilimėlį vonion. Ramiai ramiai ir išmaudžiau. Iššokti norėjo, kai vandenio ant galvos užpyliau. Bet nieko, išgyveno biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 24 rugpjūčio 2015 - 10:46
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 24, 11:45)
Pasisėmusi iš čia patirties-įtiesiau kilimėlį vonion. Ramiai ramiai ir išmaudžiau. Iššokti norėjo, kai vandenio ant galvos užpyliau. Bet nieko, išgyveno biggrin.gif

oi,vandens ant galvos nepilu-turbūt išneštų su visais kilimėliais lotuliukas.gif geriau jau tegu lieka išmaudytas tik nuo galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 24, 12:01)
oi,vandens ant galvos nepilu-turbūt išneštų su visais kilimėliais  lotuliukas.gif  geriau jau tegu lieka išmaudytas tik nuo galvos   lotuliukas.gif

Bela irgi nemėgsta vandens, neina pabraidyt. Nei letenėlės nekiša... bet per tuos karščius buvau įnešus, kad paplauktų biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2015 08 24, 10:45)
Aha, labai "susirūpinus", karšių pašiaušus... hihihi.gif

Gal tada galvoja-" Vemsiu...-nevemsiu..." tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti