Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Fėja* @ 2015 08 19, 00:00)
Agnnyte, kokie jūs šaunuoliai thumbup.gif Tai ne mes biezdielnikai biggrin.gif

Bezdielniškumą visada galima nutraukt smile.gif

QUOTE(lututė @ 2015 08 19, 10:15)
Agnnyte,nu kaip fainiai  thumbup.gif super savaitgalis...Man žiauriai patinka,kai žmonės nedaro tragedijų dėl šunų, ir ypač kai juos myli. Be jokių ten išankstinių nuostatų,kad šuva-nešvarus padaras, įkąs, prarys ir sudraskys.

Jo, Rygoj yra paplūdimys prie Dauguvos upės. Prie jo vyko varžybos. Didelė ten teritorija, o viena pusė net ženklais pažymėta, kad va, ten šunys. Ir niekas nekreipia dėmėsio. Tie, kas bijo, neina. Tiem, kam dzin, kerta tą teritoriją ir eina ten, kur jiems reikia. Dar kiti, kurie myli ir kam patinka, ateina, glosto, fotografuojasi. Viena moteriškė atėjo, kalbino Gralį gal pusvalandį, papasakojom, ko klausė. O už pusvalandžio atėjo ir su savim atsivedė vyrą biggrin.gif fotkinosi visi smile.gif
Žodžiu, tragedijų nebuvo, tik šypsenos.

QUOTE(lututė @ 2015 08 19, 10:15)
Pepė,kaip visada-ore,o jau pasipūtimas su medaliu ant kaklo-begalinis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet taip ir turi būt-užsitarnavo  thumbup.gif
O Gralis nesivaržė ?  rolleyes.gif

Nu, ji tiesiog tokia. Tokia, kokia yra - nagla, savim pasitikinti (su išimtim biggrin.gif) ir visada rankose laikanti valdžią biggrin.gif Treniruočių mažai turėjom, todėl rezultatai su klaidom, bet šiaip Pepė padarė viską, ko iš jos prašė, ir savęs atidavė 100 procentų.
Gralis agility sporte išėjo į išankstinę pensiją smile.gif Po traumos jam nei šokinėt, nei daryt staigių posūkių, nei aštriai startuot/stabdyt nelabai galima. Todėl, kad ir kaip norėtų, jis tenkinasi paties didžiausio Pepės palaikytojo vaidmeniu smile.gif
user posted image

O šitaip Pepė ilsisi po vienos ir laukia kitos trasos smile.gif Savo poniškumo, kaip visad, nepraranda lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
iš vaizdo tai Gralis arba pavargęs,arba ne super laimingas dėl palaikytojo vaidmens biggrin.gif ...o madam laiminga liežuvį rodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 19, 11:22)
iš vaizdo tai Gralis arba pavargęs,arba ne super laimingas dėl palaikytojo vaidmens  biggrin.gif ...

Antras variantas. O nelaimingas dėl to, kad parištas smile.gif
Atsakyti
Laba, merginos, ieskau per temuke paskutine lenteles, kur parodyta, kaip atrodo suo per liesas, normalus, su virsvoriu ir nutukes... Gal idetu dar karta, uzsiseivinciau, arba gal pamenat, kas dejo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 21, 09:56)
Laba, merginos, ieskau per temuke paskutine lenteles, kur parodyta, kaip atrodo suo per liesas, normalus, su virsvoriu ir nutukes... Gal idetu dar karta, uzsiseivinciau, arba gal pamenat, kas dejo? 4u.gif

Apie šitą kalbi?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 21, 11:48)
Apie šitą kalbi?
user posted image

O, taip taip, kažkas tokio 4u.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
niekaip nenusprendžiu,ar manasis idealus, ar koks lotuliukas.gif
mat senstant dažnai moteriškei daros "gelbėjimo ratai" ant pilvo,o mano ryžam-ant sprando...tai pažvengiam su dieduliu,kad turbūt nuo senatvės biggrin.gif
Atsakyti
Oho! bigsmile.gif Mūsų Lota ideali! bigsmile.gif

Linkėjimai visiems nuo Lotos. 4u.gif Gyvenam be didelių rūpesčių. biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui už linkėjimus. Svarbu,kad sveikata gera būtų,o visa kita-kaip nors biggrin.gif Seniai besirodėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nūūū... reiks kokią pavakarę pasifotkint. blush2.gif
Atsakyti
Žiūrėkit, ką radau! Čia Pepei kokie 9 mėnesiai.
user posted image
Ir kas įrodys, kad ne australų kelpis? lotuliukas.gif
Atsakyti
Agnnyte, o gal tikrai Pepė australų kelpės genų turi... Protėviai, ar seneliai... tėvai...? Labai panašūs šunys, tikrai. Bet kokie įdomus, aš tokios veislės nebuvau mačiusi wub.gif

Belai tai išaušo reikalas maudytis... Po atostogų - visokių išdaigų, žaidimų su sodybos dičkiu... kvapelis lyg man jau ne koks iš mano Šeškės pusės... Kuo rekomenduotumėt maudyt? (aš jos dar nė sykio su muilu nemaudžius. Tik upė, ežeras, vanduo vonioj po sodybos dičkio bučinių biggrin.gif ). Beje, aš jai letenėles plaunu kas dien su savu muilu g.gif
Papildyta:
Turiu kelis vaizdelius Kova box.gif Ten Belos tikrai niekas nenuskriaudė jeigu ką biggrin.gif , jos tikrai fainai Žaidė smile.gif Katė išeidavo ir tik ryte pareidavo, susitikdavo su Bela, pasikočiodavo abi ir iki kito karto biggrin.gif O ir Bela jau paskutinėm dienom išmoko parodyt, kad gali apsiginti. Visai kitaip jau ir su Fokse žaidžia. Nepasiduoda ir nelenda į kampą biggrin.gif O ir niekas iš aplinkinių gyvūnų jos skriausti neturėjo tikslo. Katė tai katė... Bet ir tai- nė įdrėskimo thumbup.gif Aišku ir Bela man visada "ant" akių biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 22 rugpjūčio 2015 - 07:35