Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 07, 13:14)
O prie +32 tos plytelės tikrai labai šaltos? Ar tik kiek vėsesnės ir tiek? smile.gif
Mes aptingom su treniruotėm, užsivertėm darbais, o dar gimtadieniai pasipylė, tai gėda šunį varžybose rodyt  blush2.gif  Iš tikro, pramigau registraciją į Balkūnus, prabudau sekmadienį ir jau vėlu buvo smile.gif už tai kitą savaitgalį į Rygą abiem dienom  thumbup.gif

Panasu, kad tik vesesnes unsure.gif
Joa, as ir vos nepramigau, kazkas paprotino ir mane, kad ne iki sekmadienio, o iki liepos 31, t.y. penktadienio.
Nors jums netgi pasiseke..toks orelis tikai ne pats geriausias varzyboms..o iki Zolines jums gal nors mazumele atves...Man tie latviai tolokai gaunas, tai cia vienintelis preinamas varinatas gavos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 08 07, 13:51)
Joa, as ir vos nepramigau, kazkas paprotino ir mane, kad ne iki sekmadienio, o iki liepos 31, t.y. penktadienio.
Nors jums netgi pasiseke..toks orelis tikai ne pats geriausias varzyboms..o iki Zolines jums gal nors mazumele atves...Man tie latviai tolokai gaunas, tai cia vienintelis preinamas varinatas gavos  bigsmile.gif

O aš vat susapnavau, ir klubiečiai sąskrydy patvirtino, kad tikrai tikrai iki sekmadienio, o prabudus rytą išaiškėjo... lotuliukas.gif
Mum latviai arčiau žymiai smile.gif O dar atostogos prasideda, tai tikriausiai ir namo neskubėsim smile.gif ten jūra šalia gi smile.gif
Atsakyti
visos atostogauja su šuniais,tylu... tongue.gif mes vakar grįžom,priešpaskutinė savaitė.Dar vieną rugsėjui pasilikom,grybausim su Pinkiu biggrin.gif
va,kad nepamirštumėt tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

Lutute, aš irgi planavau laužt ledus temoj, nes sugrįžom ir mes namo. Bet tiek darbų grįžus, kad nepaspėju doh.gif

O jūs prie kokio upelio atostogavot?
Fainos foto wub.gif ech, vasaraaa!!!! thumbup.gif
Atsakyti
oj, ne ten parašiau, atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 17 rugpjūčio 2015 - 21:28
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 17, 21:19)
Labas 4u.gif

Lutute, aš irgi planavau laužt ledus temoj, nes sugrįžom ir mes namo. Bet tiek darbų grįžus, kad nepaspėju doh.gif

O jūs prie kokio upelio atostogavot?
Fainos foto wub.gif ech, vasaraaa!!!! thumbup.gif

4u.gif

atostogavom pas anytą-ten labai gražios vietos,iš vienos pusės pora akmenuotų upeliukų, skardžiai, slėniai, miškai, piliakalnis, kitoj pusėj-Minija, bet mum pėsčiom tolokai. Porąsyk važiavom prie jūros,bet savaime suprantama,Pinkis liko ant ledo tongue.gif - buvo sodely pririštas keliom valandom. Važiavom irgi toliau nuo žmonių,būtų galėjęs vykt-bet manau,kad pavėsy ant žolės tūsintis geriau,nei kept ant karšto smėlio biggrin.gif
Atsakyti
Lutute thumbup.gif

Aš Belą tįsiau visur biggrin.gif Bet rūpinaus, aišku. biggrin.gif Turėjau ką veikt. Vaikams jau tiek priežiūros nereikia, tai aš Belą prižiūrėjau lotuliukas.gif

Čia Bela prie ežeriuko, ir prie Šventosios upės skardžio.
user posted image user posted image

Ilsisi po aktyvaus poilsio biggrin.gif
user posted image

Katytė užgrobė namelį
user posted image

Bet Bela ne pėsčia lotuliukas.gif Atsikovojo savo būdą biggrin.gif
user posted imageuser posted image

Sodybos sargas irgi beveislis. Didelis šuo.
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tai Belutė maža,ją visur vežtis galima biggrin.gif Pajūry matėm ir jorkiukų,ir spanielį,ir dvarnių biggrin.gif bet kažkaip man gaila jų buvo,nes šeimininkai pavėsiu visiškai nepasirūpino.
O Beliukas žiūriu džiaugiasi palapinėj thumbup.gif
Atsakyti
Oooo Beluska tai priziuriu, ji pas mane princėsA biggrin.gif Tada kai ji po palapine pasikasus ant slapesnio smelio gulėjo, as po slapiu ranksluosciu ant nugaros prie jos sedejau... Tai po kiek laiko atejo ji irgi po tuo slapiu ranksluosciu palindo ir net uzmigo i ji iviniota... biggrin.gif
Atsakyti
O mes vėlgi turim kuo girtis smile.gif Žolinę šventėm Rygoj tarptautinėse agility varžybose smile.gif
Parsivežėm aukso medalį ir taurę už antrą vietą wub.gif
Buvo nerealiai gera: tūsas vidury Rygos miesto paplūdimy ant upės kranto, oras superinis, vanduo šiltas, šunys maudytis gali. Gralis pravaikštinėjo aplinkui beveik visą laiką palaidas ir nebuvo jokio streso - žmonės eina, nekreipia dėmesio į šalia binzinėjantį šunį, kuriam žmonės visai neįdomūs. Nakvojom "bendrabučio tipo" viešbuty už 20 eurų dviese su šunimis sostinėj su kilimine danga kambary, nuosava pirtim vonioje ir metriniu plazminiu teliku su milijonu kanalų! Ir svarbiausia, niekam nerūpėjo, kad šunys suloja, kad vaikšto palaidi ir be antsnukių. Gralis palaidas nuėjo pas gan vyresnes moteriškes į registratūrą pasilabint (aš persigandau, nesužiūrėjau šuns, kalta), o moteriškės pradėjo kalbint, blostyt ir čiauškėt, kad koks didelis ir toks geras. Ir paskui kolegoms agilitistams, išėjusiems vėliau, vis pasakojo, koks didelis šuo atėjo bučiuotis pas jas!
Žodžiu, nerealus savaitgalis, daug šypsenų ir tik teigiamos emocijos!

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Agnnyte, kokie jūs šaunuoliai thumbup.gif Tai ne mes biezdielnikai biggrin.gif
Atsakyti
Agnnyte,nu kaip fainiai thumbup.gif super savaitgalis...Man žiauriai patinka,kai žmonės nedaro tragedijų dėl šunų, ir ypač kai juos myli. Be jokių ten išankstinių nuostatų,kad šuva-nešvarus padaras, įkąs, prarys ir sudraskys.
(neseniai skaičiau straipsniuką,kad šunys yra kaip probiotikų šaltinis,ypač vyresniems-o tai reiškia,kad šunų turėtojai mažiau serga ax.gif )

Pepė,kaip visada-ore,o jau pasipūtimas su medaliu ant kaklo-begalinis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet taip ir turi būt-užsitarnavo thumbup.gif
O Gralis nesivaržė ? rolleyes.gif
Atsakyti