Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(inga321 @ 2015 09 25, 15:52)
čia jau pasiginčyt galim  bigsmile.gif 
Nereikia, nes jau pasakiau:
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 15:45)
nebent šuo iš prigimties turi psichikos sutrikimų. Tuomet priglaudęs turi prisiimti atsakomybę dėl šuns izoliacijos nuo "visuomenės", įskaitant ir eutanaziją.
Atsakyti
Dėkui už atsakymus. Aš iššūkių nebijau, turiu patirties šunų auginime, bet vyras - visiškai žalias. Niekada neaugęs su jokiugyvūnu. Tiesiog bijau, kad nesusitvarkys.
Galvoju, paimti galima laikinai globai. Man svarbiausia, kad agresija žmogui neišlįstų. Visa kita sutvarkoma.
Atsakyti
QUOTE(Emma Goldman @ 2015 09 25, 15:57)
vyras - visiškai žalias.
***
Galvoju, paimti galima laikinai globai. Man svarbiausia, kad agresija žmogui neišlįstų. Visa kita sutvarkoma.
Čia ir prasideda švietimas. mirksiukas.gif
***
Taip.
Bei, jei išlįstų agresija, galite prisiimti atsakomybę... cool.gif Tai kainuotų, bet išgelbėtumėt visuomenę nuo neadekvataus šuns, neperkeldama problemos ant "nesusipratėlio" galvos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 25 rugsėjo 2015 - 15:05
QUOTE(Emma Goldman @ 2015 09 25, 15:57)
Dėkui už atsakymus. Aš iššūkių nebijau, turiu patirties šunų auginime, bet vyras - visiškai žalias. Niekada neaugęs su jokiugyvūnu. Tiesiog bijau, kad nesusitvarkys.
Galvoju, paimti galima laikinai globai. Man svarbiausia, kad agresija žmogui neišlįstų. Visa kita sutvarkoma.


bent man apsispręsti labai padėjo šuns paturėjimas savaitėlę. turėjau mintį vieną kalytę pasiimti poros metų amžiaus, bet paturėjus ją savaitę supratau, kad man dviejų kvailų mergų per daug namuose, paklusnumas Kiros iškart sušlubavo, o mums dar dresūros egzaminą laikyt, tai teko atsisakyt šios minties smile.gif beje dabar ta kalytė gyvena puikioje šeimoje ir yra labai mylima wub.gif
Atsakyti
Temoje turėjome entuziastų, kurie manė įveiksią neprognozuojamo šuns būdą. Įdomu, kaip jiems tai sekasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 16:05)
Bei, jei išlįstų agresija, galite prisiimti atsakomybę...  cool.gif  Tai kainuotų, bet išgelbėtumėt visuomenę nuo neadekvataus šuns, neperkeldama problemos ant "nesusipratėlio" galvos.  mirksiukas.gif

Dėl atsakomybės. Jūs apie eutanaziją ar antsnukį?
Atsakyti
QUOTE(Emma Goldman @ 2015 09 25, 16:11)
apie eutanaziją ar antsnukį?
Pagal aplinkybes. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 16:08)
Temoje turėjome entuziastų, kurie manė įveiksią neprognozuojamo šuns būdą. Įdomu, kaip jiems tai sekasi?  g.gif


kaži kurie čia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 25, 16:25)
kaži kurie čia  unsure.gif
Žinai, kas senatvėj praranda dantis, kas atmintį... lotuliukas.gif
Turėjau minty atvejį su Kaukazo aviganiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 16:28)
Žinai, kas senatvėj praranda dantis, kas atmintį...  lotuliukas.gif
Turėjau minty atvejį su Kaukazo aviganiu...  doh.gif


aaa, na ten jo, atvejis idomus...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 16:12)
Pagal aplinkybes.  cool.gif

Jau įsivaizduoju, kaip nuskambėčiau per facebook'o puslapį biggrin.gif Norėjo užmigdyti SVEIKĄ šunį, bet veterinaras pastojo kelią. Kas nors panašaus.
Man dar kliūna, kad gelbėjami labai seni, arti vaivorykštės šalies šunys. Geriau tas lėšas jaunam perspektyviam augintinio gydymui ir reabilitacijai panaudoti.
Atsakyti
QUOTE(Emma Goldman @ 2015 09 25, 16:42)
Man dar kliūna, kad gelbėjami labai seni, arti vaivorykštės šalies šunys. Geriau tas lėšas jaunam perspektyviam augintinio gydymui ir reabilitacijai panaudoti.

Kiek metų yra labai senas ?
Atsakyti