Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2015 09 24, 13:31)
aš jam bliam dar parodysiu, katras katrą dresuoja... lotuliukas.gif  ir vyrą tuo pačiu bus kaip padresuot...  lotuliukas.gif .Taip,pastebiu,kad šunelis sugeba manipuliuot...nepersistengia,nes žino,kad yra tam tikros ribos,kur jau ni-ni - visų kantrybė trūksta,bet balansuoja-taip...ant ribos, kartais net pasijuokiam su vyru  biggrin.gif Pavyzdžiui,kai yra svečių - žino, kad nieks ten jo labai nebaus-tai paliepimas "išeik" yra "negirdimas"...nors įprastomis sąlygomis girdi. Bet vis pabando-kas ką  biggrin.gif 

jo,čia esi teisi. Jei veikia tik tada,kai jis nori-tai nekažką... g.gif


na net įrodyta yra, kad šunys labiausiai linkę neklausyti tamsiuoju paros metu, prašom spėti kodėl biggrin.gif taip pat jie skiria pvz kai šeimininkas išgėręs ir jau bus daugiau leidžiama smile.gif labai protingi tie šunys, žino kada ir kur gali užlipt ant galvos
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 24, 13:34)
Ypač nesmagu būna, kai "ima neveikti" tam tikrose pavojingose situacijose. DuokDie, kad jos gerai baigtųsi...

vava. Čia jau rimčiau. Užtat per tuos metus,kai turiu šunį, išmokau matyt tooooooli į priekį biggrin.gif , pirma eit pati pro duris,paskui jau šuo...ne todėl,kad jis agresyvus,o todėl,kad laiptinėj kokios babsės neišgąsdintų-visoms juk OOOOO,KOKS DIDELIS biggrin.gif nors yra dvarnius paprasčiausias,ir didesnių už jį bele kiek rolleyes.gif
taigi ir šuo mane daug ko išmokė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(inga321 @ 2015 09 24, 13:37)
na net įrodyta yra, kad šunys labiausiai linkę neklausyti tamsiuoju paros metu, prašom spėti kodėl biggrin.gif taip pat jie skiria pvz kai šeimininkas išgėręs ir jau bus daugiau leidžiama smile.gif labai protingi tie šunys, žino kada ir kur gali užlipt ant galvos

ai , čia vienas atsakymas iš vieno biggrin.gif thumbup.gif
apie išgėrusį jau irgi pastebėjau,ir apskritai -taip.Jis žino kada ir kaip gali išsidirbinėti ir iki tam tikro laipsnio jam nieko už tai nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
maniškiai abu puikiai žino kada ir kur galima man ant galvos užlipt ir ten pasėdėt, o kada neverta net bandyt biggrin.gif pvz Bartukas labai mėgsta kai pas mus svečiuojasi kokia vokietaitė, nes tada aš vedžioju mergas, o jis palaidas gali vaikščiot ir savais reikalais užsiiminėti, nes į jį dėmesio mažiau kreipiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 24, 13:50)
maniškiai abu puikiai žino kada ir kur galima man ant galvos užlipt ir ten pasėdėt, o kada neverta net bandyt biggrin.gif pvz Bartukas labai mėgsta kai pas mus svečiuojasi kokia vokietaitė, nes tada aš vedžioju mergas, o jis palaidas gali vaikščiot ir savais reikalais užsiiminėti, nes į jį dėmesio mažiau kreipiu biggrin.gif

bet ribas labai puikiai žino mirksiukas.gif
va pavyzdžiui...šventėm mudu su antra puse ant dienų šiokį tokį vestuvių jubiliejų...nu aišku,kur susėsi-svetainėj,o svetainėj staliukas-žurnalinis, 50cm, kai bachūras iki keteros 54 biggrin.gif vytinto kumpelio pasipjaustėm prie vyniuko,pasidėjom gražiai,ir eidami miegot-nu aišku,kad palikom ax.gif
Tai va- niekada neliečia,kas palikta ir ne jo. Net jei labai skanu. BET. Kitas atvejis. Sėdi vyras prie to paties staliuko,įsipylęs bokaliuką alaus ir mano vytintos mėsytės pasidėjęs.Tai Pinkis prabėgdamas-kapt už vieno gabaliuko ir klapsi akytėm išsišiepęs-UPS, pajuokavau bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki,
va dar i daugintoju tema...nusipirko zmones dobermaniuka...1.5men amziaus..sakau pardavejui kaili iskarst reiktu..o sako kodel..jis pas pardavejus jau visa savaite..pasirodo kales seimininkai alimentini dobermaniuka atidave 4 savaiciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 25, 12:43)
sveiki,
va dar i daugintoju tema...nusipirko zmones dobermaniuka...1.5men amziaus..sakau pardavejui kaili iskarst reiktu..o sako kodel..jis pas pardavejus jau visa savaite..pasirodo kales seimininkai alimentini dobermaniuka atidave 4 savaiciu  doh.gif

Tai jau tegul laukia elgesio problemų. Arba po kojomis pinsis, arba koks agresyvus bus. Ir vėl kentės veislė: "Neadekvatūs, nestabilūs, trauk šunį tolyn".
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 25, 12:43)
sveiki,
va dar i daugintoju tema...nusipirko zmones dobermaniuka...1.5men amziaus..sakau pardavejui kaili iskarst reiktu..o sako kodel..jis pas pardavejus jau visa savaite..pasirodo kales seimininkai alimentini dobermaniuka atidave 4 savaiciu  doh.gif

Lygiai taip pat kailį karšt reikia ir pirkėjui wink.gif pardavėjo be pirkėjo nėra. Abu vienodai kalti.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 25, 12:43)
sveiki,
va dar i daugintoju tema...nusipirko zmones dobermaniuka...1.5men amziaus..sakau pardavejui kaili iskarst reiktu..o sako kodel..jis pas pardavejus jau visa savaite..pasirodo kales seimininkai alimentini dobermaniuka atidave 4 savaiciu  doh.gif


kol bus tų taupančiųjų ir nesidominčių šunų auginimų kol jų nepasiima, tol ir bus va tokių fruktų doh.gif reikia šviesti visuomenę.. mane pvz labiausiai nervuoja, kad dauguma lt prieglaudų ipdo savo globotiniams veisles, kad greičiau "prakištų" ir nuslepia elgesio bėdas, dovanoja nepilnai pasveikusius gyvūnus. kas, jeigu ne prieglaudos geriau apšvies žmones?
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 25, 14:41)
dauguma lt prieglaudų ipdo savo globotiniams veisles, kad greičiau "prakištų" ir nuslepia elgesio bėdas, dovanoja nepilnai pasveikusius gyvūnus. kas, jeigu ne prieglaudos geriau apšvies žmones?

drinks_cheers.gif
Išties. Plius dar būtų gerai bent minimali imančiųjų patikra.
Papildyta:
Tiesa, ką jūs manot apie vyresnio šuns ėmimą iš prieglaudos? Aš pati renkuosi pagal būdą, charakterį, aktyvumą, nebaimingą. Išvaizda, dydis nėra svarbu. Bet va vyras tai gražaus nori. Na ir atsirado jam jau gražus, bet metai šuniui 8- eri. Atiduotas iš namų. Svarstau, ar nebus taip, kad aš ant pačių ligų užtaikysiu? Kad vežiojimų pas veterinarą ir pasivaikščiojimų miške dažnis sutaps?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emma Goldman: 25 rugsėjo 2015 - 13:54
QUOTE(inga321 @ 2015 09 25, 14:41)
reikia šviesti visuomenę.
Štai šiam teiginiui besąlygiškai pritariu.
Tik reikia turėti kantrybės. Nereikia tikėtis, kad visuomenė "nušvis" staiga-ūmai.
Neturiu nuomonės, ar šiuo metu tas švietimas pakankamas (įtariu, nepakankamas), nes pati nesidomiu akcijomis-atrakcijomis, kurias rengia prieglaudos, klubai, asociacijos... Bet, sprendžiant iš vaizdų kiemuose, parkuose, gatvėse, padėtis tikrai gerėja: per keletą metų gerokai sumažėjo "š...okoladukų", valkataujančių šunų ar "kilmingųjų" be pavadžio.
Manau, Savivaldybės taip pat turėtų pasistengti. Pvz., labai patiko ir pasiteisino tokia socialinė reklama:
user posted image

Panašią anti/reklamą galima platinti ir "šunų dauginimo" klausimu. Tikrai būtų veiksmingiau už panieką, smerkimą, moralus...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 25, 14:41)
kol bus tų taupančiųjų
Buvo ir bus. Net galvos neguldau, galiu iškart gyva užsikasti. lotuliukas.gif


Emma Goldman, o kodėl kyla tokie klausimai? g.gif Jei jau beveislis suaugęs, tikėtina, praėjęs natūralios atrankos "mėsmalę", sveikas ir prisitaikęs išgyventi.

Mūsų Lota iš prieglaudos, amžius nėra aiškus. Aš sakau 12-14 m., Cile sako, kad gal net daugiau... Stebėtinai sveikas šuo, neskaitant senatvinių reiškinių (šlapimo laikymo problemos, nes kastruota; parodontozė, nes tikrai senas šuo)
Beveisliai, išgaudyti gatvėse, turi "žalingų įpročių" (pvz., Lota - pabėgti; bet jau 2,5 m. nebuvo pabėgus, nes vaikštom tik su pavadžiu), baimių, agresijų kažko atžvilgiu (Lota - visų žmonių draugė, bet visų šunų priešė doh.gif ). Bet viskas įveikiama, jei šeimininkas turi pakankamai ryžto.

Turbūt neturėčiau įrodinėti, kad neauklėjamų šunų nėra. Na, nebent šuo iš prigimties turi psichikos sutrikimų. Tuomet priglaudęs šeimininkas turi prisiimti atsakomybę dėl šuns izoliacijos nuo "visuomenės", įskaitant ir eutanaziją.
Atsakyti
QUOTE(Emma Goldman @ 2015 09 25, 15:06)
Tiesa, ką jūs manot apie vyresnio šuns ėmimą iš prieglaudos? Aš pati renkuosi pagal būdą, charakterį, aktyvumą, nebaimingą. Išvaizda, dydis nėra svarbu. Bet va vyras tai gražaus nori. Na ir atsirado jam jau gražus, bet metai šuniui 8- eri. Atiduotas iš namų. Svarstau, ar nebus taip, kad aš ant pačių ligų užtaikysiu? Kad vežiojimų pas veterinarą ir pasivaikščiojimų miške dažnis sutaps?


aš pati mielai imčiau suaugusį šunį, nes jau aišku ir kokios išvaizdos šuo užaugs ir charakteris daug maž aiškus, lauko reikalai dažniausiai jau sutvarkyti, bet... tam reikėtų manau daugiau pabendrauti su tuo šuniu, pvz pasiimti pavedžioti, nes tas šuo gali turėti ir elgesio bėdų, kurias teks taisyti. 8 metų šuo kaip loterija, gali būti ir subyrėjęs visai, o gali būti sveikutis ir dar kelis metus jus džiūgint. pvz mano draugė vokietistė vis pasiima pagloboti vokiečių mišrūnus, va neseniai į naujus namus išleido nuostabią ilgaplaukę kalytę vyresnio amžiaus, bet jos stuburas visiškai subyrėjęs, svorį sunkiai auginai, blogai tamsoj mato... kita kalytė jos išgelbėta turi bėdų su galinėm kojytėm ir tai nepagydoma... apbiem išoperuoti pieno liaukų augliai, sterilizuotos. tai va imant tokį šunį jau reikia nusiteikti, kad gali tekti pamokėti veterinarams už gydymą. mažesnių veislių šuniukai manau taip greit "nesubyra" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2015 09 25, 15:45)
Turbūt neturėčiau įrodinėti, kad neauklėjamų šunų nėra. Na, nebent šuo iš prigimties turi psichikos sutrikimų. Tuomet priglaudęs šeimininkas turi prisiimti atsakomybę dėl šuns izoliacijos nuo "visuomenės", įskaitant ir eutanaziją.


čia jau pasiginčyt galim bigsmile.gif esu mačius prieglaudoj skelbimą apie dovanojamą agresyvų ale vokietį, kad tipo jis kol kas paurzgia ir bando kąst į ranką, bet jeigu atsiras kas jį norės paimti sau, jos mano, kad su laiku šuo apsipras... nebepamenu kuri čia taip pasižymėjo, bet buvau tuo metu pakraupus, o pareiškus savo nuomonę, buvau užmėtyta akmenim, kad nemyliu gyvūnų ir tt. ar tik ne Šiaulių letenėlė buvo g.gif
o kiek tokių dalykų nuslepiama? kiek nepasakoma, kad šuo gali pakramtyt? arba kad gali tuštintis namuose? nesakau, kad tokių šunų nereikia dovanot, bet tai reikia daryt atsakingai ir tik patyrusiem žmonėm. o kai atiduodama kad tik atiduot... paskui tie gyvūnai grįžta į prieglaudas ar net blogiau...
Atsakyti