Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Sorry, bet niekad nesuprasiu to požiūrio "ai, dabar jau ne laikas, jau per vėlu".
Buvau savaitgalį prieglaudoj, mačiau krūvą šuniukų 3 dienų amžiaus, šuninga mama buvo ant metrinės virvės pririšta miške. Tokius gelbėt reikia. O ne balionėlius dalint už "taupumą".
Atsakyti
Tai ką jai dabar daryt - atiduot šunį? Ar iš principo pasiimt vieną iš prieglaudos, kad 'atpirktų'? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 23, 22:03)
Tai ką jai dabar daryt - atiduot šunį? Ar iš principo pasiimt vieną iš prieglaudos, kad 'atpirktų'? biggrin.gif

Nepersistengei? Nusileisk ant žemės.
Šuo yra. Niekas apie jį nieko blogo nesako. Mylėt, augint ir auklėt. Ir nekabint veislės.
Tik nėra ko stebėtis, kad pylos už neatsakingumą gauna. Nes tikrai yra už ką. Ir dar visoms choru skanduot "ne, dokumentai nesvarbūs ir niekam jie neįdomūs"... Paskui patys pyksta, nes žodis "mišrūnas" skamba lyg įžeidimas.
Papildyta:
Dar kelias fotkes iš savaitgalio ištraukiau smile.gif kažkaip ryšku buvo smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 23 rugsėjo 2015 - 21:10
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 23, 21:09)
Nepersistengei? Nusileisk ant žemės.
Šuo yra. Niekas apie jį nieko blogo nesako. Mylėt, augint ir auklėt. Ir nekabint veislės.
Tik nėra ko stebėtis, kad pylos už neatsakingumą gauna. Nes tikrai yra už ką. Ir dar visoms choru skanduot "ne, dokumentai nesvarbūs ir niekam jie neįdomūs"... Paskui patys pyksta, nes žodis "mišrūnas" skamba lyg įžeidimas.


lol
tai bambat šiaip kad pabambėt? Nes realiai ji nieko nebegali padaryt, ką pripažįstat - tai kokio velnio tada lot? Kad išeitų iš forumo, neberašytų ir toliau gyventų galvodama, kad veislinis ir grynaveislis be dokų - tas pats, ar geriau taikiai priimt žmogų ir paaiškint normaliai? Ne, taigi paėst galima biggrin.gif
Agne, nieko kartu neganėm kiek pamenu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 23, 22:22)
tai bambat šiaip kad pabambėt? Nes realiai ji nieko nebegali padaryt, ką pripažįstat - tai kokio velnio tada lot? Kad išeitų iš forumo, neberašytų ir toliau gyventų galvodama, kad veislinis ir grynaveislis be dokų - tas pats, ar geriau taikiai priimt žmogų ir paaiškint normaliai? Ne, taigi paėst galima biggrin.gif
Agne, nieko kartu neganėm kiek pamenu wink.gif

Ne, tiesiog nuomonę išsakom. Negalima? Iš esmės galima patylėt. Tada tikrai veislinis ir veislinis be dokų bus vienas ir tas pats.
Ne, neganėm. Tik šiaip kažkada mėsas tau pirkau, kai labai reikėjo wink.gif Bet tiek to, JŪS teisi - išsiversti skūrą nėr taip sudėtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai daug kas pripažįsta pirmąjį šunį nusipirkęs be dokumentų, tačiau antrąjį pasirenka jau daug atsakingiau ir su dokumentais, dargi ne aklai, o pasidomėję kas tuose dokumentuose parašyta. Vadinasi, informacija veikia - tačiau tokie žmonės ir sukasi tarp kitų žmonių su šunimis. Vat ir šiaulietė viena pries metus mane keikusi kokius aš čia vėjus ir marazmus kalbu ir apskritai kokia aš tūpa nes šunys be dokų vistiek tiek pat veisliniai, kažkaip ėmė ir parsivežė dokumentuotą šunį ir netgi ne iš Lietuvos, nors labai aršiai gynė bedokius. Ir ne visi moka mokytis iš svetimų klaidų. Jei mergina būtų parašiusi prieš pirkimą - dar būtų galima kažką pakeist. O dabar galima pakeist tik tiek, kad sekantis šuo būtų su veislės įrodymais, ale tą sunku padaryt jei mergina pasibaidys dėl nesvetingo priėmimo. Bent vat pripažino, kad neveislinė, ne taip kaip jorkšyruose bobos putojasi biggrin.gif
O pagalbos aš niekad neprašiau. Bet keli užėdimai ir įžeidimai atperka vieną gražų gestą smile.gif
Einu vedžiot šunų wink.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 23, 22:29)
Ne, neganėm. Tik šiaip kažkada mėsas tau pirkau, kai labai reikėjo wink.gif Bet tiek to, JŪS teisi - išsiversti skūrą nėr taip sudėtinga  mirksiukas.gif

Kuri laika stebiu Arnoldos stebuklinga metamorfoze..panele matyt jau senai pamirso savo pirmuosius kliedesius sitoj temoj..po to stipriai susitupejo, kinologiskai ispruso, vardu pora pakeite ir va jau reik daugiskaita kreiptis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 23, 22:37)
O pagalbos aš niekad neprašiau.

ar tikrai wink.gif?
-------------------
Siaip gerai sakai, pernelyg zmoniu "lest" nereik, nes per stipri kritika vercia gintis ir begt..bet siuo atveju speju mazumele smagu paoponuot, ar ne..?
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 23, 22:37)
Tikrai daug kas pripažįsta pirmąjį šunį nusipirkęs be dokumentų, tačiau antrąjį pasirenka jau daug atsakingiau ir su dokumentais, dargi ne aklai, o pasidomėję kas tuose dokumentuose parašyta. Vadinasi, informacija veikia - tačiau tokie žmonės ir sukasi tarp kitų žmonių su šunimis. Vat ir šiaulietė viena pries metus mane keikusi kokius aš čia vėjus ir marazmus kalbu ir apskritai kokia aš tūpa nes šunys be dokų vistiek tiek pat veisliniai, kažkaip ėmė ir parsivežė dokumentuotą šunį ir netgi ne iš Lietuvos, nors labai aršiai gynė bedokius. Ir ne visi moka mokytis iš svetimų klaidų. Jei mergina būtų parašiusi prieš pirkimą - dar būtų galima kažką pakeist. O dabar galima pakeist tik tiek, kad sekantis šuo būtų su veislės įrodymais, ale tą sunku padaryt jei mergina pasibaidys dėl nesvetingo priėmimo. Bent vat pripažino, kad neveislinė, ne taip kaip jorkšyruose bobos putojasi  biggrin.gif
O pagalbos aš niekad neprašiau. Bet keli užėdimai ir įžeidimai atperka vieną gražų gestą smile.gif
Einu vedžiot šunų wink.gif

O tai ko nepatylėjai ir marazmus kalbėjai? Juk post faktum jau ir šuo jau buvo. Vėlu jau buvo.
Tai ko kitiems dvigubus standartus taikai ir siūlaisi patylėt?

QUOTE(cile @ 2015 09 23, 22:38)
Kuri laika stebiu Arnoldos stebuklinga metamorfoze..panele matyt jau senai pamirso savo pirmuosius kliedesius sitoj temoj..po to stipriai susitupejo, kinologiskai ispruso, vardu pora pakeite ir va jau reik daugiskaita kreiptis  g.gif

Taigi taigi. Mano mintis skaitai. Pora straipsnių, teorinis egzaminiukas ir viskas - jau reikia kreiptis JŪS smile.gif
Atsakyti
Pats kvailiausias pateisinimas "nupirkau, nes norėjau išgelbėti". Jūs nepagalvojat, kad daugintojams tik ir reikia tokių "gelbėtojų". Išgelbėja visą vadą ir atsiranda vieta naujai. Niekas nepirktų, po vienos vados jau dauginimas baigtusi.
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 23, 21:22)
lol
tai bambat šiaip kad pabambėt? Nes realiai ji nieko nebegali padaryt, ką pripažįstat - tai kokio velnio tada lot? Kad išeitų iš forumo, neberašytų ir toliau gyventų galvodama, kad veislinis ir grynaveislis be dokų - tas pats, ar geriau taikiai priimt žmogų ir paaiškint normaliai? Ne, taigi paėst galima biggrin.gif

Iš esmės pritariu išsakytai minčiai.

Kitą mėnesį man šunis reik skiepyt. Ir mastau ką daryt dėl Granto. Šuo virš 10m, visą gyvenimą skiepytas maždaug kas metus ( buvo laikotarpis kai labai sudėtinga su finansais padėtis buvo tai vienas ar du skiepai praleisti ). Varyt jam visą kompleksinį ar tik nuo pasiutligės?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 23, 21:38)
Kuri laika stebiu Arnoldos stebuklinga metamorfoze..panele matyt jau senai pamirso savo pirmuosius kliedesius sitoj temoj..po to stipriai susitupejo, kinologiskai ispruso, vardu pora pakeite ir va jau reik daugiskaita kreiptis  g.gif


Daugiskaita į mane kreiptis nereikia, ale ir sodinti taip pat - nes kliedžiu ne aš, kur pyktį išliet ir neieškau, įsijautusios į ėdimą buvot taip kad net iš šalies išvažiuot negalėjau nesulaukus šimto priekaištų ir viešo smerkimo - prisiminkit, kas buvo kai į Lietuvą ruošiaus, nu tai ir sakykit - ar normalu? Padariau daug dalykų, ale nei vienas nebuvo klaida, ir nei vienas nebuvo smerktinas, ir gyvenu vistiek puikiai biggrin.gif A kam nepatinka - tas feisbuke sekioja ir komentarais įkąst bando, vietoj to, kad išmestų. bent tryse biggrin.gif

Norit puldinėt - puldinėkit, kaip Mažas, daug loja nes nieko negali padaryt biggrin.gif Dingo beveislio šeimininkė - ant manęs sušokit, bet aš vistiek einu šunis vedžiot, ir tą patį, kurį pasak Eglės Andriuškaitytės ir bent trijų čia sedėjųsių, jau atiduot turėjau, ir tą kitą, už kurį kavutę gėrėt biggrin.gif

Aš nuo pasiutligės skiepyju tik, kompleksinio nedarau apart pačio pirmo puppy skiepo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra Beauceron: 23 rugsėjo 2015 - 21:50
O aš dabar tiesiog ėmiau sau ir pamąsčiau - kiek gi duoda paprastai išsakytai nuomonei paties skaitančiojo pozicija ir nusistatymas, kai tą nuomonę išdėstai forume. Vis tik, kiek? Daug.
Linkėjimai 4u.gif
user posted image
Atsakyti