Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 20:00)
Nežinau,kaip čia pacitavau,bet gal suprasit  ax.gif
Labai chaotiškai ir nelabai suprantamai.
Bet tikimės, kad temos narių patarimai bus aiškūs ir padės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 16:52)
Jei kada gyvenime man padovanotų ar paimčiau iš prieglaudos kokį "kilmingą beveislį" ir kas nors pamoralizuotų, pati įkąsčiau minkštojon.  lotuliukas.gif 
Man gyvybė - svarbiau už visus dokumentus ir moralus.  tongue.gif 

Yra didelis skirtumas tarp paimimo is prieglaudos ir pinigu mokejimo daugintojams.
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 09 23, 20:26)
Yra didelis skirtumas tarp paimimo is prieglaudos ir pinigu mokejimo daugintojams.
Taip.
Bet kuo padės moralai, kai jau "veiksmas" įvyko? g.gif
Nebent kažkiek paveiks tuos, kurie dar neapsisprendę. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 19:32)
Nebent kažkiek paveiks tuos, kurie dar neapsisprendę.  cool.gif
Mane labiausiai paveikė kaina-juk visi gyvenam iš pinigų.
Nežinau,kodėl taip pasicitavo-nei aš naujokė,nei nemokanti ax.gif
Atsakyti
Germine, dabar svarbiausia - šuns gerovė ir šeimininko supratingumas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 20:32)
Taip.
Bet kuo padės moralai, kai jau "veiksmas" įvyko?  g.gif
Nebent kažkiek paveiks tuos, kurie dar neapsisprendę.  cool.gif


o tai kada tada žmonėms suprasti, kad dauginimas yra blogai?

QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 20:43)
Mane labiausiai paveikė kaina-juk visi gyvenam iš pinigų.
Nežinau,kodėl taip pasicitavo-nei aš naujokė,nei nemokanti  ax.gif


o tai už dvornių pinigus mokėt nebuvo gaila? na pvz aš tiek neuždirbu, kad už katę maiše pinigus mokėčiau ax.gif kai norėjau tiesiog suns, ėmiau Bartuką iš prieglaudos, o jau kai norėjau veislės atstovo, ir katiną ir šunį pirkau iš veislynų (beje prikdama šunį buvau bedarbė, tai kad tikrai milijonų neturiu). katinas išvis parodų nematęs ir sulaukęs tinkamo amžiaus buvo kastruotas, tai kad apie parodas nereikia lia lia, nuvalkiotas pasiteisinimas irnesakyk.gif

dabar jeigu kas neaišku, klauskit, padėsim kuo galėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 19:52)
Jei kada gyvenime man padovanotų ar paimčiau iš prieglaudos kokį "kilmingą beveislį" ir kas nors pamoralizuotų, pati įkąsčiau minkštojon.  lotuliukas.gif 

Paimti iš prieglaudos ar priglausti iš gatvės yra viena. Pirkti beveislį ir skatinti jų dauginimą - visai kas kita. Už pirmą - sveikintina, už antrą - smerktina.
Papildyta:
QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 20:43)
Mane labiausiai paveikė kaina-juk visi gyvenam iš pinigų.

Tam galima taupyt.
Reikėjo veislės, norėjot veislinio gyvūno - jie kainuoja. Dabar turit panašų į kažką (galbūt ir kol kas, nes neaišku, kas užaugs) už sąlyginai didelius pinigus.

Iš esmės, aš ne prieš šunis. Aš prieš jų dauginimą. Ir savęs bei kitų apgaudinėjimą.
Atsakyti
kažkodėl dauguma iš daugintojų nusipirkę šuniuką ir pabėgę iš tos veislės temos ateina į beveisliukus pasiguosti, atseit jau čia visos nepasikėlusios sėdi, tikrai supras, kad tų dokų reikia tik snobams... o gi ne, yra ir čia tokių snobų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 20:32)
Bet kuo padės moralai, kai jau "veiksmas" įvyko?  g.gif
Nebent kažkiek paveiks tuos, kurie dar neapsisprendę.  cool.gif

O tai kaip žmogui pasakyt, jei jis pirko taip "atsakingai", kad prieš tai nei domėjosi, nei nuomonės kažkieno klausė? Ateina šimtus eurų už beveislį mokėjęs, kai pilna prieglauda panašių, galvelę paglostyt ir saldainukais pavaišint? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 09 23, 16:23)
Aš šį rytą mačiau per LRT Katę ir Mažą bigsmile.gif Geras, klausiau pasakojimo kaip fono-dirbau. Ir po pusės reportažo išgirdau, kad šunų vardai Katė ir Mažas  biggrin.gif Pasižiūriu-akurat! Andros šunys wub.gif Pati Andra ir jos draugas labai faini, sprendžiant iš reportažo. Manau, gyvenime tikrai taip ir yra. Tai matosi, to nesuvaidinsi ax.gif



Ačiū, buvom, kalbėjom, įdomiai perpasakojo - šunys man tikrai vaikų neatstoja biggrin.gif Bet svarbu kad graži Katės galva daug kartų pirmam plane buvo. Tik šiandien vakare pagaliau pati pažiūrėjau, bo į mediateką labai lėtai kėlė.

O moralams jau per vėlu. Sedės temoj ir su laiku išmoks, kam tie dokumentai reikalingi. Dabar kišant visą info grubiai tik atbaidysit žmogų ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra Beauceron: 23 rugsėjo 2015 - 20:34
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 23, 21:20)
Nesmerkite - ir nebūsit smerkiami. tongue.gif
Už ką smerktina? Už tai, kad rūpinasi esama gyvybe?
Smerktina būtų, jei sakytų: "dauginau ir dauginsiu!" Dar labiau būtų smerktina, jei sakytų "jie padauginti, todėl pasmerkti!"

O šiap tai jau nusibodo... irnesakyk.gif
Teisingai Andra Beauceron sako... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 23, 21:36)
Nesmerkite - ir nebūsit smerkiami.  tongue.gif
Už ką smerktina? Už tai, kad rūpinasi esama gyvybe?
Smerktina būtų, jei sakytų: "dauginau ir dauginsiu!" Dar labiau būtų smerktina, jei sakytų "jie padauginti, todėl pasmerkti!"

O šiap tai jau nusibodo... irnesakyk.gif
Teisingai Andra Beauceron sako...  drinks_cheers.gif


o man atsibodo kai va taip spjaunama ant veisėjų darbo... žiūriu lietuviai labia mėgsta niekuo nesidomėt ir spjaut ant visko
Atsakyti