Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Aš šį rytą mačiau per LRT Katę ir Mažą bigsmile.gif Geras, klausiau pasakojimo kaip fono-dirbau. Ir po pusės reportažo išgirdau, kad šunų vardai Katė ir Mažas biggrin.gif Pasižiūriu-akurat! Andros šunys wub.gif Pati Andra ir jos draugas labai faini, sprendžiant iš reportažo. Manau, gyvenime tikrai taip ir yra. Tai matosi, to nesuvaidinsi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Germinė @ 2015 09 22, 21:31)
Labas vakaras  4u.gif Ar priimtumėt į savo būrį ? ax.gif

Tai ne... aišku, taip biggrin.gif
šuniuko foto būt faina, kad įdėtumėt, papasakotumėt, kas, kaip ir visa kita biggrin.gif
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif
Oho, kiek įvykių ir renginių čia buvo bigsmile.gif Nugalėtojams ir dalyviams - 4u.gif šaunuoliai, ligoniukams - sveikatos, vikaliu - kantrybės ir griežtos tvarkos su Mėta.
Vilniečiams geros naujienos - šviežias savivaldybės tarybos sprendimas thumbup.gif
http://augintinis.lr...s-naujienos.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 23 rugsėjo 2015 - 16:48
Man tai įdomu,kaip Setukui sekasi su akies gijimu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 09 22, 21:06)
Prasom jungtis ir prisistatyti mirksiukas.gif

QUOTE(Fėja* @ 2015 09 23, 16:23)
Tai ne... aišku, taip biggrin.gif
šuniuko foto būt faina, kad įdėtumėt, papasakotumėt, kas, kaip ir visa kita biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Net nežinau,nuo ko pradėti...Kalytė pas mus tik nuo sekmadienio vakaro.Ji nuostabi wub.gif Mes visi be galo laimingi.Bet aš visiškai pasimetus,kyla melejonas klausimų.O kadangi mano grožis be dokumentų,tai daugumoj temų sulaukiu tik paniekos ir moralų verysad.gif
Atsakyti
Ajėja, koks grozis wub.gif wub.gif

O Setukas po to uzpuolimo ir man idomu....ir idomu, kaip tas suo, kuris uzpuolė, koks jo likimas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 18:07)
Ačiū  4u.gif
Net nežinau,nuo ko pradėti...Kalytė pas mus tik nuo sekmadienio vakaro.Ji nuostabi  wub.gif Mes visi be galo laimingi.Bet aš visiškai pasimetus,kyla melejonas klausimų.O kadangi mano grožis be dokumentų,tai daugumoj temų sulaukiu tik paniekos ir moralų  verysad.gif


na kad daugintojus parėmėt ir čia kaži ar kas galvelę paglostys g.gif

bet turit šuniuką, tai dabar jį mylėkit ir rūpinkites. antras akmuo nuo manęs į jūsų daržą, kad įsigijot šuniuką visiškai nepasidomėję "kas tai ir su kuo valgomas". bent aš prieš kiekvieną savo gyvūną labai ilgai "parindavausi" ir galvodavau ar sugebėsiu/išgalėsiu suteikti jam tai ko jis vertas.

kiek kils klausimų, galite klausti čia, kuo galėsim, padėsim mirksiukas.gif o pradžiai, maistukas tik kokybiškas, dresūra ir auklėjimas nuo pirmos dienos be jokių lepinimų su vizitais pas dresuotoją...
ai dar smile.gif na ir skaitykit senesnes temas, ten nemažai patarimų dalinom
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 17:07)

Oooo, kokia miela meškutė bigsmile.gif Ilgakojė tokia, bus dičkė?
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 23, 16:45)
vikaliu - kantrybės ir griežtos tvarkos su Mėta.

aciu 4u.gif tvarka butu, tik pagalbos is saviskiu nesulaukiu unsure.gif
p.s. pasigedau jusu...

QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 17:07)
O kadangi mano grožis be dokumentų,tai daugumoj temų sulaukiu tik paniekos ir moralų 


tikrai grozis wub.gif
mano nuomone dokumentai tikrai nesvarbus schmoll.gif manau, sioje temoje tikrai niekas neskaitys moralu, o jei ir paskaitys (pvz. kaip man), tai darysit isvadas... arba ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 23, 19:22)

mano nuomone dokumentai tikrai nesvarbus    schmoll.gif    manau, sioje temoje tikrai niekas neskaitys moralu, o jei ir paskaitys (pvz. kaip man), tai darysit isvadas...  arba ne      biggrin.gif


svarbūs dokumentai, jeigu norit, kad ir toliau veislės atrodytų taip kaip atrodo ir šiaip tai yra labai svarbu, tik tingiu aiškint dabar
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 23, 18:22)
aciu      4u.gif      tvarka butu, tik pagalbos is saviskiu nesulaukiu      unsure.gif
p.s. pasigedau jusu...

Vadinasi, belieka pasikliauti tik savimi. 4u.gif Su Sula nuo pat pradžių vadovavausi taisykle, kad ne mes gyvensime pagal jos taisykles, o šuo gyvens pagal mūsiškes. Nesileiskit šokdinama šuns ir... namiškių. Gavot krūvą gerų patarimų, tad pirmyn. Pačiai bus gerokai lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 09 23, 18:07)
Kalytė pas mus tik nuo sekmadienio vakaro.Ji nuostabi  wub.gif
Taip, nuostabi. Sveiki prisijungę. 4u.gif Klausykit patarimų, o ne moralų. biggrin.gif

Jei kada gyvenime man padovanotų ar paimčiau iš prieglaudos kokį "kilmingą beveislį" ir kas nors pamoralizuotų, pati įkąsčiau minkštojon. lotuliukas.gif
Man gyvybė - svarbiau už visus dokumentus ir moralus. tongue.gif Priglaudžiau - įsipareigojau, laikausi "esame vieno kraujo" įstatymo... Be be be... tongue.gif


Beje, mirkytas sausas ėdalas pasiteisino, Lotos virškinimo sistema puikiai prisitaikė. Mano šuo - puikiausias pasaulyje. thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Fėja*,2015 09 23, 17:45]Ajėja, koks grozis wub.gif wub.gif [/quote]Ačiū 4u.gif
[quote=inga321,2015 09 23, 18:06]na kad daugintojus parėmėt ir čia kaži ar kas galvelę paglostys g.gif
bet turit šuniuką, tai dabar jį mylėkit ir rūpinkites. antras akmuo nuo manęs į jūsų daržą, kad įsigijot šuniuką visiškai nepasidomėję "kas tai ir su kuo valgomas". bent aš prieš kiekvieną savo gyvūną labai ilgai "parindavausi" ir galvodavau ar sugebėsiu/išgalėsiu suteikti jam tai ko jis vertas.
kiek kils klausimų, galite klausti čia, kuo galėsim, padėsim mirksiukas.gif o pradžiai, maistukas tik kokybiškas, dresūra ir auklėjimas nuo pirmos dienos be jokių lepinimų su vizitais pas dresuotoją...
ai dar smile.gif na ir skaitykit senesnes temas, ten nemažai patarimų dalinom[/quote]Rūpinamės.Domėjausi.Nelepinam.Pas dresuotoją negalim-skiepas tik po savaitės.Senom temom bais daug laiko reikia...Maistukas Premium klasės.Labai odelė pleiskanoja-gal ten kuo netinkamu šėrė.Ir aš parinausi ilgai ilgai.Neįsigijom,kol remontai vyko,kol sode sezono neuždarėm
[quote=Manifesto,2015 09 23, 18:21][/quote]Oooo, kokia miela meškutė bigsmile.gif Ilgakojė tokia, bus dičkė?[/quote]Turėtų nemaža būti wub.gif
[quote=vikaliu,2015 09 23, 18:22]tikrai grozis wub.gif
mano nuomone dokumentai tikrai nesvarbus schmoll.gif manau, sioje temoje tikrai niekas neskaitys moralu, o jei ir paskaitys (pvz. kaip man), tai darysit isvadas... arba ne biggrin.gif[/quote]Ačiū už komplimentą ir palaikymą 4u.gif 4u.gif Dokumentai ne mano kišenei.Vis gi šuo yra šuo,į parodas vesti neplanuoju,man jos reikia tik mylėti wub.gif
[quote=inga321,2015 09 23, 18:34]svarbūs dokumentai, jeigu norit, kad ir toliau veislės atrodytų taip kaip atrodo ir šiaip tai yra labai svarbu, tik tingiu aiškint dabar [/quote]Nereikia aiškinti,prisiklausiau iš veisėjų,kokie jie tokie,kiek investuoja į veisimą ir kiek tūkstančių metų veisles tobulina.
[quote=Manifesto,2015 09 23, 18:38]
Vadinasi, belieka pasikliauti tik savimi. 4u.gif Su Sula nuo pat pradžių vadovavausi taisykle, kad ne mes gyvensime pagal jos taisykles, o šuo gyvens pagal mūsiškes. Nesileiskit šokdinama šuns ir... namiškių. Gavot krūvą gerų patarimų, tad pirmyn. 4u.gif[/quote]Kokių nors konkrečių patarimų norėčiau ax.gif Kokios didžiausios auklėjimo klaidos?Maistą gauna tik savo,bet dantis merginai labai niežti ir balučių palieka blush2.gif Ir kaip mane gali šokdinti namiškiai?blink.gif

Nežinau,kaip čia pacitavau,bet gal suprasit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 23 rugsėjo 2015 - 19:01