Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 20, 20:56)
Patys kalti, kas neatėjot susipažint ir pasitūsint smile.gif mes su cile ir Moliberta turėjom puikų savaitgalį! Saulytė, voratinkliai, šunys, pati pačiausia kompanija ir puikūs rezultatai - ar reikia kažko daugiau?  wub.gif

user posted image

Taip pat galima sveikint ir cilę, ir Molibertą - prizinių vietų užėmė nemažai beveisiukų!

Labas rytas 4u.gif

Aš su šeimyna buvau ir mačiau, kaip Pepė bėgo bigsmile.gif

Bet nėjau prie jūsų palapinės, tačiau mačiau, kaip fainai įsitaisę thumbup.gif Ta palapinė jūsų, ar rengėjai suteikia tokuas sąlygas?

Nupirkom Belai guolį tenai biggrin.gif Pripažino kaip savą iš karto biggrin.gif Ir kramtalą nusitempė, ir šiaip miegojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 09 21, 06:57)
Labas rytas 4u.gif

Aš su šeimyna buvau ir mačiau, kaip Pepė bėgo bigsmile.gif

Bet nėjau prie jūsų palapinės, tačiau mačiau, kaip fainai įsitaisę thumbup.gif Ta palapinė jūsų, ar rengėjai suteikia tokuas sąlygas?

Nupirkom Belai guolį tenai biggrin.gif Pripažino kaip savą iš karto biggrin.gif  Ir kramtalą nusitempė, ir šiaip miegojo biggrin.gif

Tai ko neatėjot? Būtume paplepėję smile.gif
Palapines turi beveik visi klubai nuosavas. Patogu jos - pavėsis yra, nuo lietaus pasislėpt galima, staliuką pasistatyt thumbup.gif
Aš apėjau, apžiūrėjau antkaklius, nes Pepei jau baigiasi. Nieko įdomaus neradau, kainos pasirodė nemenkos, tai nepirkau. Tik kramtalų paėmiau. Iki Šiaulių parodos kad turėt.

Visus laimėtus sausiakus vakar išvežėm į Lauros prieglaudą. Dar prigriebiau iš anksčiau laimėtus ir užsilikusius, surinkau nenaudojamus pavadžius, antkaklius ir žaislus. Ir namie mažiau nenaudojamų daiktų, ir širdžiai kažkaip ramiau.
Atsakyti
Agnnyte, kitą syk pažadu- pasirodysim su Bela biggrin.gif Ai buvau su šeimyna. Vaikai, vyras-jiems jokio įdomumo kažkur šonan eiti. Bet kitą kartą išsisuksiu smile.gif Ir bent pasilabinti prieisiu. 4u.gif

Ale tai Pepė prizininkė, nu šaunuolė- SVEIKINU!

Pagarba, kad nereikalingą sausiaką ir visa kita atiduodat 4u.gif

Vasaros pradžioj kai buvo ten paroda, norėjau nupirkti Belai gultą, bet labai brangu pasirodė- norėjo kiek pamenu apie 35€. O vakar lygiai tokį, kokio norėjau nusipirkau už 24. Tikiuosi ilgai tarnaus. Pafotkinsiu kada geresniu oru, nes dabar pas mus tamsuma blink.gif lietus... veeee oras sad.gif
Noriu ir petnešų, tačiau neradau, kokių noriu. Vakar pasiūla mažoka buvo, palyginus su birželio mėnesiu.

Vakar Bela ten bijojo... gaila... reiškias dar toli gražu jai iki socializacijos... bet nelojo, nieko, tiesiog žaisti su niekuo nenorėjo, niekas neįdomu- tik į mašiną ir namo. O kai vaikštom savose pievose, tai nebijo jokio dydžio šunio. Nori žaisti... Tikėjausi, kad ir ten jausis gerai....
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 20, 19:56)
Taip pat galima sveikint ir cilę, ir Molibertą - prizinių vietų užėmė nemažai beveisiukų!


Sveikinimai visiems nugalėtojams ir dalyviams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 09 21, 09:42)
Pagarba, kad nereikalingą sausiaką ir visa kita atiduodat 4u.gif
...
Vakar Bela ten bijojo... gaila... reiškias dar toli gražu jai iki socializacijos... bet nelojo, nieko, tiesiog žaisti su niekuo nenorėjo, niekas neįdomu- tik į mašiną ir namo. O kai vaikštom savose pievose, tai nebijo jokio dydžio šunio. Nori žaisti... Tikėjausi, kad ir ten jausis gerai....

O kur man jį dėt? Maniškiai ėda mėsą, tėvų kalė ėda tik vienos rūšies, nes nuo kitų teršiasi ausys ir kailis tampa negražus, senelio šuo aprūpintas pusei metų (bijau prikraut per daug, kad nesugestų). Tai liko vienas kelias smile.gif

O dėl baimių. Vakarykštė patirtis įrodė, kad tau su ja reikia dažniau keisti vietas ir įvairinti pasivaikščiojimus. Socializacijos tada dar trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 21, 03:56)

O kodėl vagia šunis?Girdėjai porą atvejų LT kai apšvarino sodybą ar butą, dar ir namų sargą prisigriebė.Bet man čia kaip bajeris.Na kam reikalingas svetimas šuo?

Vienus tam kad greitai perparduoti ir pinigu buteliui degtines uzsidirbti, kitus dauginimui, trecius naudoti sunu kovose kaip jauka, ketvirtus siaip pririsa prie medzio ir gyvus padega....

Sveikinimai Pepei! Saunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 21, 06:56)
Lietuvos draudimas draudžia naminius gyvūnus.
Ups, mano žinios pasenę. blush2.gif
Vis gi nuo 2014-10-01 draudžiami ir beveisliai.
http://www.lrt.lt/na...etuvoje/2/67881
http://www.kinologija.lt/?p=27673

Tskant, atnaujinau žinias. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 20, 20:56)
Patys kalti, kas neatėjot susipažint ir pasitūsint smile.gif mes su cile ir Moliberta turėjom puikų savaitgalį! Saulytė, voratinkliai, šunys, pati pačiausia kompanija ir puikūs rezultatai - ar reikia kažko daugiau?  wub.gif
Taip pat galima sveikint ir cilę, ir Molibertą - prizinių vietų užėmė nemažai beveisiukų!

Taaip, savaitgalis buvo superinis bigsmile.gif
Dekui uz sveikinimus, mes taipogi spaudziam letena ryzajai wink.gif

QUOTE(klopedija @ 2015 09 20, 21:05)
prašom foto...  mirksiukas.gif

Kol kas tik tiek, tikiuosi matosi rolleyes.gif
https://www.facebook...amp;pnref=story
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 21, 19:58)
Taaip, savaitgalis buvo superinis  bigsmile.gif
Dekui uz sveikinimus, mes taipogi spaudziam letena ryzajai wink.gif
Kol kas tik tiek, tikiuosi matosi  rolleyes.gif
https://www.facebook...amp;pnref=story

Matosi matosi mirksiukas.gif
Man jorksyras su kaspineliu thumbup.gif patinka man kai seimininkai su jais dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 09 21, 22:58)
Kol kas tik tiek, tikiuosi matosi  rolleyes.gif
https://www.facebook...amp;pnref=story
Matosi.
Sveikinimai nuo Lotos. 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Ar priimtumėt į savo būrį ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 09 22, 18:31)
Labas vakaras  4u.gif Ar priimtumėt į savo būrį ? ax.gif

Prasom jungtis ir prisistatyti mirksiukas.gif
Atsakyti