Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(vikaliu @ 2015 09 17, 17:35)
kazkaip negirdit ar neskaitot ka rasau    doh.gif     
Niekas balkone jos NEUZDARINEJA    doh.gif
vaiksto sau laisva jai skirta teritorija, t.y. koridorius, miegamasis ir kelias iki balkono, kur jai patiesta pala reikaliukams.     
taigi, mes irgi visada kartu (aisku, kai nesu darbe)    thumbup.gif

Kam ta pala?? Kokio amziaus jusu suniukas dabar? Maniskis nuo 3.5men iki 5 men dvi balas tik privare ir tai buvo ryte islaukes visa nakti. As gyvenau tada ir dabar gyvenu bute. Nuo penkiu menesiu jis tik 3 kartus buvo vedamas i lauka ir jau be narvo ramiai islaukdavo kol isvesiu i lauka. Nustokit daryti is namu tualeta, rimtai pradekite mokyti i lauka eiti ir baigsis myzciojimai.
Atsakyti
Tai ir sysioja 10k per dieną kai pala patiesta. Ir kol bus patiesta - tol ir sysios.
Aš tai vilkelį kartą bandžiau balkone uždaryt keturiom valandom į darbą išeidama, jau po to kai narvus visus sulaužė. Už 15 min gavau sms kad išėjo su visom balkono durim biggrin.gif O tarp narvo ir balkono gerais orais geram balkone anoks ir skirtumas - balkone daugiau vietos.
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 17, 19:52)
idomu butu, bet kad mes dar nelabai mokam elgtis viesoj vietoj    ax.gif


na,Pinkio aš irgi neimsiu,jei važiuosiu-visų pirma dėl to,kad į visuomeninį transportą nieks jo nepriims.O antra-jis asocialus doh.gif

QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 17, 21:24)
Vikali, aš esu dirbanti.Tik dirbu kas antrą dieną ax.gif .Daug duoda nuosavas kiemas.Ten maniškiai pakankamai išsidūksta.Nepririšti jie ir būdyčių neturim.O kaip matau,dukrytė ne kūdikis. o gal galėt ji pavedžioti parėjus iš mokyklos?Ar mergytė visiškai abejinga šuniukui.

drinks_cheers.gif taip,ir tik taip. Jei norėjo šuniuko-prašom ir pareigos. Tiesiog namuose visiem drausmės gerokai trūksta rolleyes.gif

O kas dėl narvo...nežinau,kaip su jaunu šuniuku būtų, bet džiaugiuosi,kad dėl savo senio jūsų nepaklausiau. Pinkis būtų išėjęs su visom grotom,plius susižalojęs-toks jau jo būdas. Be to, būtų apturėjęs begalybę streso ir dar netekęs krūvos pasitikėjimo savo naujais šeimininkais. Šunys irgi su savo būdu,charakteriu-kaip ir žmonės... ax.gif
Atsakyti
pasitariam panos, savo retriveriui paskutiniu metu pramazinau lašus nuo erkių, o ryt varom grybaut. Galvoju ar geriau pirkt biokilo ir juo nupurkšt, ar neostamozano geriau?
vistiek lašai nespės pasiskirstyt po kūną, net jei ir užlašinsiu šiandien
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 09 18, 14:56)
pasitariam panos, savo retriveriui paskutiniu metu pramazinau lašus nuo erkių, o ryt varom grybaut. Galvoju ar geriau pirkt biokilo ir juo nupurkšt, ar neostamozano geriau?
vistiek lašai nespės pasiskirstyt po kūną, net jei ir užlašinsiu šiandien

Aš Neostomosaną naudoju tokiem išėjimam.
Lašai nesuveiks iki ryt, bet juos užlašint gali.
Atsakyti
sveikos,
žinau, kad skelbimams čia ne vieta, bet gal kuriai reikia:

QUOTE(Monmorensi @ 2015 09 13, 18:16)
user posted image

dovanoju. knygelė apie šuns auginimą (130 psl.) ir 2015 metų kalendorius su šuniukų nuotraukomis

Vilnius, Fabijoniškės, pasiimti vakarais iš namų, paštu nesiunčiu, ilgam laikui nerezervuoju

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 17, 20:24)
Jei norėjo šuniuko-prašom ir pareigos. Tiesiog namuose visiem drausmės gerokai trūksta


tiesiog suniuka myli visi, o prieziura ir rupestis man vienai unsure.gif
pvz. vakar vyras "is meiles dideles" primaitino desra doh.gif visa nakti suniukas viduriavo, ejau valiau, guodziua, pilveli glosciau... siandien veme,.... stebejau, ziurejau, girdziau smekta ir t.t....
niekada nebuciau paemusi suniuko, ne suprantu koks tai rupestis, bet tai buvo tevo ir dukrytes sustarimas... o dabar jie tiesiog ja myli, pazaidzia... o as, jei jau paemem, negaliu nemylet, nesirupint...
ai, viskas bus gerai, mano meiles jai tikrai uzteks wub.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Buvom kaime, bandėm grybaut vietiniam miškelyje. Bet tuščia vis dar jame...
Va tik tokią "ruduokę" galiu parodyt iš šiandieninio miško smile.gif

[attachmentid=234998]

Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 19, 20:11)
vyras "is meiles dideles" primaitino desra   
Aš jį taip "primaitinčiau"!.. Maža nepasirodytų!
Juokauju. hihihi.gif Bet pasišnekėt reikia kategoriškai. Ir dėl šuniuko sveikatos, ir dėl savo ramios galvos.

Šiandien Lotai "pasisekė"... doh.gif
Turėjau reikalų, išvedžiau Lotą vėliau, ta pačia proga nuėjau į parduotuvę. Prie parduotuvės "šunų vietoje" pavadys be šuns, kažkokie indeliai su vandeniu, sausu ėdalu, aiškiai kažkoks šuo buvo paliktas... unsure.gif
Pririšu Lotą atokiau, kad neprisirytų visokių "š". Parduotuvėje eilė. Išeinu lauk, žiūriu, Lota jau perrišta į "šunų vietą", truputį sutrikus, bet patenkinta, jau prisirijus "š".
Pasirodo, pilietiškai nusiteikę vaikai atlikinėja gyvūnų gelbėjimo akcijas. Jau norėjo Lotą priduoti Penktai kojai ar dar kam... doh.gif Laimė, pasipainiojo moteriškė, kuri vaikams pasakė "čia ne tas šuo".
Žodžiu, situacija kurioziška, pasikalbėjom su vaikais, su moteriške, pajuokavom, paburnojom ant neatsakingų šeimininkų... Gali naktį būti negerai. doh.gif

O dabar irgi rūpestis dėl Lotos vidurių. g.gif Kelias dienas sausiaką mirkau, pradėjo skysčiau tuštintis, manau, turėtų per porą savaičių prisitaikyti virškinimo sistema. O čia tas atsitiktinis sausiakas... doh.gif
Atsakyti
vikaliu,kaip ten bebūtų-išskirstai visiem pareigas,vedžiojimo grafikiuką ir išaiškini,kad šuo-ne žaisliukas.Nu kas blyn per nesąmonės-dukra su vyru norėjo. Norėjo-tai turi,nenutrūks rankos ir pavedžiot, ir kaką pavalyt g.gif

graži ruduokė,vien dėl jos į mišką verta eit biggrin.gif

O Lotutei gal košės su mėsyte pravirt reik, jei jau viduriai kieti...žinau,kad gausiu aš už tą košę,bet jos irgi visokios būna mirksiukas.gif
vakar buvom savo seną diedą išvežę paiškylaut prie marių...pavargo.Aš erkę parsinešiau įsisiurbusią ,vyras ropinėjančią pagavo...iš Pinkio gal 4 surinkau railinėjančias...bet dar papildomai iššukavau vyruką,tai nemanau,kad kokia įsisegė...nors vaistai lašinti... rolleyes.gif nuotraukų porą įmesiu vakare,dabar dar miegu tongue.gif
sėdžiu,geriu kavą ir galvoju,kad reik iki žemkės nuvaryt Gralio pažėt...bet taip tingiu doh.gif be to,draugė lyg į grybus važiuos - tai man čia kaip kažkam žvejyba tongue.gif
reik sugalvot greit greit... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 20 rugsėjo 2015 - 08:07
QUOTE(lututė @ 2015 09 20, 08:49)
O Lotutei gal košės su mėsyte pravirt reik, jei jau viduriai kieti...
Tai kad atvirkščiai... biggrin.gif
Naktį lygiai nieko neatsitiko, pergyvensim be problemų tas netikėtas "vaišes".
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 19, 21:34)
Pasirodo, pilietiškai nusiteikę vaikai atlikinėja gyvūnų gelbėjimo akcijas. Jau norėjo Lotą priduoti Penktai kojai ar dar kam...  doh.gif  Laimė, pasipainiojo moteriškė, kuri vaikams pasakė "čia ne tas šuo".

nieko sau akcija blink.gif
o jūs nebijot prie parduotuvės palikinėt šuns? nesu gyvenime palikus, jaučiu negalėčiau ramiai prekintis, vis galvočiau, ar nieko neatsitiko g.gif
Atsakyti