Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Nu, tai kaunietės, savaitgalį mes plaukiosim Žemkėj. Prašom prisistatyt smile.gif
Ten vyks šunų paroda ir agility varžybos abi savaitgalio dienas. Praneša neblogą orą, tai nepatingėkit smile.gif
Atsakyti
Savaitgalį tai kurią dieną konkrečiai ? rolleyes.gif Ar abi būsit ?

Jei staigiai niekur neišvyksiu, bus visai įdomu atlėkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 17, 10:58)
Savaitgalį tai kurią dieną konkrečiai ?  rolleyes.gif Ar abi būsit ?

Aišku, kad abi smile.gif Kaunas man - šventa vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 17, 11:00)
Aišku, kad abi smile.gif Kaunas man - šventa vieta  smile.gif

drinks_cheers.gif ok,šeštadienį gal nelabai išeis,bet sekmadienį smarkiai pasistengčiau biggrin.gif kur ieškot renginio laiko ir vietos ? rolleyes.gif Pyragų atsivežt ar geriau ten tos,apie kurią kalbėjom ? lotuliukas.gif
Ei, mergyyynos nuo pakaunės, aūūū-tūsas nusimato ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 17, 11:16)
drinks_cheers.gif  ok,šeštadienį gal nelabai išeis,bet sekmadienį smarkiai pasistengčiau  biggrin.gif  kur ieškot renginio laiko ir vietos ?  rolleyes.gif Pyragų atsivežt ar geriau ten tos,apie kurią kalbėjom ?  lotuliukas.gif
Ei, mergyyynos nuo pakaunės, aūūū-tūsas nusimato  ploja.gif

Žemkėj prie universiteto didžiosios aikštelės esančioj pievoj visad buvo. Tikrai nepasiklysi smile.gif
Neškis viską, ką norėtai bigsmile.gif Jei neaptingsiu ir rytoj krepšinis labai nenuliūdins, tai gal atsivešiu irgi ką smile.gif
Cile bus, Moliberta irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 17 rugsėjo 2015 - 10:27
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 17, 11:25)
Žemkėj prie universiteto didžiosios aikštelės esančioj pievoj visad buvo. Tikrai nepasiklysi smile.gif
Neškis viską, ką norėtai  bigsmile.gif Jei neaptingsiu ir rytoj krepšinis labai nenuliūdins, tai gal atsivešiu irgi ką smile.gif
Cile bus, Moliberta irgi.

vo bliam...nepažįstu mergų, ale kai Gralį pamatysiu,tikrai žinosiu,kur nusiduot biggrin.gif
aha...vieta aiški, o laikas ? Nes mano dieds sekmadienį mašiną turės-dirba, tai kadangi vieną turim,teks visuomeniniu trenktis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 17, 11:42)
vo bliam...nepažįstu mergų, ale kai Gralį pamatysiu,tikrai žinosiu,kur nusiduot  biggrin.gif
aha...vieta aiški, o laikas ? Nes mano dieds sekmadienį mašiną turės-dirba, tai kadangi vieną turim,teks visuomeniniu trenktis  rolleyes.gif

Laikas - visa diena iki kokių 6 drąsiai.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 16, 20:36)
Vikaliu, tikrai narvas geriausia išeitis.Ir dar reikėtų garai nudūkenti,kad miegotų ir neturėtų noro kenkti.Aš saviškius veždavausi už miesto ir leisdavau gerai išsilakstyti.Eidavau po penkis km, o šitie ratais apie mane.Kai grįždavom namo, būdavo tyluma ir ramuma dar ir kitą dieną.Ir užaugom su minimaliais nuostoliais.

nepykit, bet man narvas atrodo labai nehumaniskai unsure.gif tai kaip butu tada, kad uzdarau suniuka 7.30 ryte ir laikau narve iki 18 val. o sysioja ji bent 10 kartu per diena. neisivaizduoju tokio dalyko. o kad lakstyti su ja po miskus 5 km, tai reikia nedirbt, kad tiek laiko skirt suniukui rolleyes.gif

QUOTE(lututė @ 2015 09 17, 10:16)
Ei, mergyyynos nuo pakaunės, aūūū-tūsas nusimato  ploja.gif


idomu butu, bet kad mes dar nelabai mokam elgtis viesoj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 17, 19:52)
nepykit, bet man narvas atrodo labai nehumaniskai       unsure.gif     tai kaip butu tada, kad uzdarau suniuka 7.30 ryte ir laikau narve iki 18 val. o sysioja ji bent 10 kartu per diena. neisivaizduoju tokio dalyko. o kad lakstyti su ja po miskus 5 km, tai reikia nedirbt, kad tiek laiko skirt suniukui     rolleyes.gif
idomu butu, bet kad mes dar nelabai mokam elgtis viesoj vietoj     ax.gif


rodos jums jau buvo papasakota ir apie narvus ir apie tuos sisiavimus namuose. darot savaip, tai jau jūsų reikalas ax.gif

maniškė jau 5mėn būdama nieko namuose nedarydavo, 3mėn naktį ištverdavo nieko nepadarius, dienom visko pasitaikydavo, bet nuo pirmos dienos buvo barama už tai ir uždaroma į narvą naktim ir dieną kai išeidavom iš namų. pasikartosiu, mano namai near suns WC, todėl ir netoleravau to niekad.

o jau balkone uždarinėt šuniuką yra didelis geris? tai yra dar blogiau, nes šuniukas izoliuojamas nuo gaujos, o to pasekmė - stresas. narve gi šuniukas būna kartu su gauja, bet savo asmeniniam urvelyje, kur gali elgtis kur nori ir jo niekas nejudins

beje man tas izoliavimas šuns baisiau atrodo, niekad savo šuniui taip nepadaryčiau, mes visada kartu namuose unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga321: 17 rugsėjo 2015 - 19:24
QUOTE(inga321 @ 2015 09 17, 19:23)
o jau balkone uždarinėt šuniuką yra didelis geris?
beje man tas izoliavimas šuns baisiau atrodo, niekad savo šuniui taip nepadaryčiau, mes visada kartu namuose  unsure.gif


kazkaip negirdit ar neskaitot ka rasau doh.gif
Niekas balkone jos NEUZDARINEJA doh.gif
vaiksto sau laisva jai skirta teritorija, t.y. koridorius, miegamasis ir kelias iki balkono, kur jai patiesta pala reikaliukams.
taigi, mes irgi visada kartu (aisku, kai nesu darbe) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 17 rugsėjo 2015 - 19:36
Vikali, aš esu dirbanti.Tik dirbu kas antrą dieną ax.gif .Daug duoda nuosavas kiemas.Ten maniškiai pakankamai išsidūksta.Nepririšti jie ir būdyčių neturim.O kaip matau,dukrytė ne kūdikis. o gal galėt ji pavedžioti parėjus iš mokyklos?Ar mergytė visiškai abejinga šuniukui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 17 rugsėjo 2015 - 20:25
Įsivaizduoju: aš - šuo. Šeimininkai išėjo į darbus-mokslus, nieko namuose nebeliko, aš vienas. unsure.gif Koks man skirtumas tarp balkono ir narvo kambary, kai nei ten, nei ten nėra jokių kitų "gaujos narių"? g.gif Ta pati izoliacija, tik oro sąlygos žiemą-vasarą gali skirtis, kvapai, garsai... cool.gif
Vienodai ir š... ir s... darysiu bet kur, jei šeimininkai laiku manimi nepasirūpins.

tongue.gif
Atsakyti