Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

elektrošokas - mintis thumbup.gif
arba pagaliu per galvą... g.gif

P.S. vaikystėj savo šunėką gelbėjau nuo kur kas didesnio šuns. Tai griebiau ir ant rankų iškėliau aukštyn.Kliuvo grybšnis į koją nuo dičkio,bet daugiau kažkaip kovot nebenorėjo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 16 rugsėjo 2015 - 16:49
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 16, 16:11)
Jolleee, tu geriau beisbolo lazdą nešiokis lotuliukas.gif

Šaunuolė, kad siuvinėji, tik Taigytės nepamiršk.Man gal abi kojas reikėtų išsukti, kad tokių darbų imčiaus.Truputuką mezgu, o va adatos visiškai nevaldau. blush2.gif
O aš lazdos nevaldau biggrin.gif Peilis tai įprastas įrankis, bent virtuvėje biggrin.gif

O kryžiukai mane užkabino, įtraukė. Dar šito darbo pabaiga toli, o aš jau kitą galvoje planuoju smile.gif
Taiga nepamirštama, gauna sočiai dėmesio wink.gif
Atsakyti
Planuoti kaip apsiginti ar savo suni apginti galima nors ir kasdien. O bet taciau... Ar tikrai uztektu drasos panaudoti ta peili ant gyvo padaro? Dar paciai apsiginti gal...bet jei kita suni puola ir reikia patiems pajudeti ir kazkaip smeigti? Psichika ne visada taip veikia. As pastoviai skaiciau apie "teisingus" ir "saugius" budus isskirti besidraskancius sunis... Bet realybeje reagavau kitaip - viena karta pagriebus uz antkaklio uzpuolusi terjera plesiau nuo saviskio, o jis ore kabedamas pasuko galva ir man i slauni isikabino. Gerai dar kad mazas spirgalas...jei butu buves didesnis taip ir tureciau gera skyle. Sekanti karta ziurint kaip mano svorio suo taso maniskio galva nasruose griebiau saviski uz antkaklio prie pat kito suns nasru. Zinau kad be rankos galejau likti, bet kai laikai saviski ant pavadzio o kitas suo ji atakuoja tau prie koju, visa logika skrieja is galvos.
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 09 16, 19:10)
Planuoti kaip apsiginti ar savo suni apginti galima nors ir kasdien. O bet taciau... Ar tikrai uztektu drasos panaudoti ta peili ant gyvo padaro? Dar paciai apsiginti gal...bet jei kita suni puola ir reikia patiems pajudeti ir kazkaip smeigti? Psichika ne visada taip veikia. As pastoviai skaiciau apie "teisingus" ir "saugius" budus isskirti besidraskancius sunis... Bet realybeje reagavau kitaip - viena karta pagriebus uz antkaklio uzpuolusi terjera plesiau nuo saviskio, o jis ore kabedamas pasuko galva ir man i slauni isikabino. Gerai dar kad mazas spirgalas...jei butu buves didesnis taip ir tureciau gera skyle. Sekanti karta ziurint kaip mano svorio suo taso maniskio galva nasruose griebiau saviski uz antkaklio prie pat kito suns nasru. Zinau kad be rankos galejau likti, bet kai laikai saviski ant pavadzio o kitas suo ji atakuoja tau prie koju, visa logika skrieja is galvos.


drinks_cheers.gif būtent, kai esi streso būsenoj, mastai visai kitaip
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 16, 16:09)
tik niekaip neatrenku,kuri čia vieta šuns kirkšnis...  doh.gif  hihihi.gif
Užpakalinių kojų ir dubens "pilvinė" jungtis.
Panašiai, kaip aš tada Pinkį patempiau už užpakalinių kojų. cool.gif
Na, bet mes - normalios šeimininkės. mirksiukas.gif Šunims - šuniški reikalai, o mes susitikę pasilabinam, tik "prie kavos" nesusieinam.

Papildyta:
Lazda gal ką ir pabaidyčiau, bet nei peilio, nei lazdos nepanaudočiau. Dujų balionėlį "nuo šunų" pastoviai nešiojuosi, bet irgi tik porą kartų teko panaudoti.
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 14, 20:46)
Kas klopedijos ir vikaliu vaikams nutiko, kad meniu keičiasi? Apsirgot?
Ko gero teks palikt laisvai kursuot doh.gif

Nieko nenutiko, tik mitybos rezimo nesam iki siol nusistate blush2.gif
Maniske dvi pastarasias dienas namie kampus apgrauze, todel vyras piktai liepe uzdaryt i balkona verysad.gif As tai tik uz tai, kad suo laisvai judetu, kad ir nedidelej teritorijoj. Aiskinau jai del to grauzimo, bariau. Nezinau ar suprato rolleyes.gif Gal turit patirties siuo klausimu?

QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 14, 20:48)
Mano Setuką šiandien kaime apipartalijo šuo.

Jetus, kaip gaila verysad.gif Imkit balioneli, viskas bus gerai 4u.gif


Papildyta:
Dar norejau paklaust kiek jus duodat gert vandens. Maniskei visa laika pilnas bliudas paliktas, bet jau sysioja, kad per diena pala buna permyzta kiaurai doh.gif
pagalvoju, kiek man vien tai kainuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 14, 21:46)
Kas klopedijos (...) nutiko, kad meniu keičiasi? Apsirgot?
Senatvė - ne liga, o tik fiziologinis reiškinys, kuris vadinasi "bedantystė". hihihi.gif
Aš vis sakau, kad Lotai 12-14 m., o Cile sako, kad gali būti ir daugiau nei 14. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 16, 17:04)
Gal turit patirties siuo klausimu?

Dar norejau paklaust kiek jus duodat gert vandens. Maniskei visa laika pilnas bliudas paliktas, bet jau sysioja, kad per diena pala buna permyzta kiaurai    doh.gif   
pagalvoju, kiek man vien tai kainuoja      rolleyes.gif

Pirmas atsakymas i pirma klausima - pirktinarva. Jau apie tai buvo kalbeta rodos. Kam tas balkonas jei su narvu patogiau ir zmogiskiau?
Antras - maniskis gauna gerti tiek kiek nori. bliudas visada paduotas. Del palu - rodos jau irgi buvo patarta mesti jas lauk ir kuo greiciau.


Maniskis apsiligojo irgi... Nuo vakar pastebejau, kad labai letena viena laizo vienoje vietoje... Vakar rodos kazkoks paraudes sasas buvo, o siandien paraudimo nors nematau, bet kazkas ne taip ten g.gif Vakar nukirpau nuo pedkelniu kojine viena ir per galva uzrisau kad nenusiimtu bet vis tiek sugebejo nusiimti nakti... siandien pries i darba einant teko siaip kojine su lipnia juosta deti, bet vis tiek bjaurybe nusieme. Net bandziau kaili pateplioti astriu padazu, kad nelaizytu - ziaugciojo bet vis tiek laize doh.gif Bandysiu valyti ta letena... mama sake su valgomaja soda tai ziuresiu ar pades nors kiek. Jei ne tai reikes pas veterinara savaitgali eiti...ale pinigu gaila nes masinai taupau lotuliukas.gif Bet nors ir kaip nenoreciau, biski nerimauju, nes pas mus vis nerimsta kvaila mistine mirtina liga, kurios pirmi (ir jau ligai isisiautejus deja) pozymiai yra plemai/sasai ant odos, dazniausiai letenu... unsure.gif

Rodau savo ligoni:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kazu. ar aš kažko nesupratau, kokia tai liga? Jei galima aiškiau? Kokia mašina, jei šunelis serga?

Va jei skaičiuojant man Setas jau labai neblogus batus nunešė, jaučiu tuoj ir palčiuką ant uodegos nujos. lotuliukas.gif Juokauju, aišku. lotuliukas.gif

Vikaliu, tikrai narvas geriausia išeitis.Ir dar reikėtų garai nudūkenti,kad miegotų ir neturėtų noro kenkti.Aš saviškius veždavausi už miesto ir leisdavau gerai išsilakstyti.Eidavau po penkis km, o šitie ratais apie mane.Kai grįždavom namo, būdavo tyluma ir ramuma dar ir kitą dieną.Ir užaugom su minimaliais nuostoliais. lotuliukas.gif

Mano šunys visada turi vandens,Vanduo nenormuojamas.Bet aš gyvenu name, man paprasčiau su šituo reikalu.Tiesig kantrybės, suaugs ir nebeliks balučių.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 16, 18:36)
Kazu. ar aš kažko nesupratau, kokia tai liga? Jei galima aiškiau? Kokia mašina, jei šunelis serga?

Ai, cia anglijoje ji labiau paplitusi, nes ten ir zidinys buvo, o skotijoje ne tiek atveju buvo bet vis tiek baisu. Parsinesa kazkokia bacila is pasivaiksciojimu ir pastebima tik kai atsiveria nedideles zaizdos ant odos, bet dazniausiai tuo metu jau ir vidiniai organai pradeda nebeveikti. Dauguma sunu pasigavusiu sita bruda nebeisgelbejo.
Maniskiui greiciausiai kokia alergija, nes prie naujo maisto perejom, o i tolimus miskus jau pusmeti nevaziavom nes masinos neturiu. Tad nieko rimto ir neturetu buti. Dar galvoju gal kur krumuose isidreske eidamas per gervuogynus ir roziu krumus, o po to pradejo laizytis pastoviai. Siaip as turiu draudima tad jei kazkas rimto ir baisu nebutu del pinigu, ale vis tiek gaila 30 svaru moketi uz apziura jei ten nieko rimto ir nera doh.gif
Atsakyti
Maniškės tarpusavy kartą susipešė. Viens už vienos uodegos, kits už kitos - ir atitraukėm. Ni to streso nebuvo nei extrymo didelio, toks nuoširdus pasyvus pyktis tik ir 'nu vėl jūs durnavojat' išraiška biggrin.gif
O Katytę esu gelbėjus gal 4-5 kartus, bet ten nelabai rimtai pjovė - šiaip klapsėjo, neįsikibo taip kaip gali. Tai tris kartus ant rankų kėliau - gerai kad kojon negavau, nu kaip sugavojau taip gelbėjau - tada extrymas buvo biggrin.gif Kartą nuspyriau svetimą šunį, ale tas labai psichavotas buvo, draugas draugas apsisukęs kap dėjo kupron. O mano Katytė nesigina niekad, ją reikia gelbėt. Penktu svetimą šunį už kupros griebiau ir tas labai susinepatogino. Mažiuko tai nieks nepuola. Bijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 16, 19:39)

Na, bet mes - normalios šeimininkės.  mirksiukas.gif  Šunims - šuniški reikalai, o mes susitikę pasilabinam, tik "prie kavos" nesusieinam. [/color]


nu tai kaimynka,kame bėdos ? Galim susibėgt mirksiukas.gif tik parsirandu apie 19.30 į Šilainius... rolleyes.gif nebent kokį savaitgalį...

QUOTE(klopedija @ 2015 09 16, 20:05)
Senatvė - ne liga, o tik fiziologinis reiškinys, kuris vadinasi "bedantystė". hihihi.gif


aga...pastebėjau,kad ir mano gražuoliui dantys nuėsti... g.gif tai stengiuos į ateitį nieko perdaug kieto neduot...
Atsakyti