Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Iš ties fainos nuotraukos thumbup.gif wub.gif .

----
Aš tai vis fotiko nepasiimu niekur... Tai tik mobiliuką iš kišenės išsitraukiu, pafotkinti.
Vakar Taujėnų dvarą aplankėm. Štai koks beveisliukas teritorijoje gyvena. Vargšas su akies problema.
Sakiau dvare, kad jam veterinaro reik. Tai patikino, kad jau buvo vet.gydytojas, kuris sakė,
kad operuot pavojinga, nes gali ir blogiau akiai būt, apakt... unsure.gif
user posted image

----

O čia šiandien Taiga kaimynystėje draugišką panelę sutiko.
Bet mano nedraugiška pana žaidimams nepasirašė.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 09 12, 19:01)
O čia keli kadrai iš žaidimų smile.gif


grazi suniska draugyste wub.gif

Dar papasakokit arba nukreipkit kur paskaityt apie maitinima. Su sausiukais kazkaip pas mus "pravalas" rolleyes.gif Kokiom dozem maitint, kiek kartu, ar galima slapio maisto, kiek? Raset kad zalia mesa duodat. Ar galima maziukam? Kokia, kiek? Kazkaip su maitinimu pas mus chaosas rolleyes.gif

beje, siandien sienos kampa apgrauzem... su baime akyse laukiam griztancio tevo unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 14, 19:51)
grazi suniska draugyste    wub.gif

Dar papasakokit arba nukreipkit kur paskaityt apie maitinima. Su sausiukais kazkaip pas mus "pravalas"    rolleyes.gif  Kokiom dozem maitint, kiek kartu, ar galima slapio maisto, kiek? Raset kad zalia mesa duodat. Ar galima maziukam? Kokia, kiek? Kazkaip su maitinimu pas mus chaosas    rolleyes.gif

beje, siandien sienos kampa apgrauzem... su baime akyse laukiam griztancio tevo      unsure.gif    doh.gif


o kuo dabar šeriat ir po kiek? kame problemos. maniškė mesa kapoja nuo gimimo, bet į tai reikia labia įsigilint, kad blogiau nepadaryt, tai kaip pradedantiems tikrai nesiūlyčiau, sausiakas paprasčiau ax.gif
Bartukas va valgo po saujelę sausiuko po vakarinio pasivaikščiojimo. jokių paskaninimų negauna, Kira išvis konservų near ragavus, Bartis kažkada yra gavęs
Atsakyti
Na, ką?.. Lotai prasideda naujas gyvenimo etapas - mirkytas sausiakas.
Vakar suėdė eilinę pašaro dozę, po kokios valandos išvėmė praktiškai nekramtytas, nevirškintas granules. (Tikrai nesuėdė nieko netinkamo, dirginančio skrandį, nes pati vedžiojau.) Tikiuosi, kad nesunkiai prisitaikys prie "mirkalo". unsure.gif

Kartais, kaip anksčiau minėjau, klumpa dešine priekine koja. O šiaip viskas gerai. Kad tik tokios bėdos... biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, kolegos 4u.gif
Oho, kiek vaizdų bigsmile.gif Agnnytes publika duodasi tai nuo dūšios, baisu būtų ir pasipainiot biggrin.gif O Taujėnų šunytis koks nabagas, negaliu unsure.gif Kas klopedijos ir vikaliu vaikams nutiko, kad meniu keičiasi? Apsirgot?
Sula tai neįtikėtinais būdais išsivaduoja iš uždaros teritorijos bute, kol būna viena. Išradingumas panos neįtikėtinas. Man jau svyra rankos. Ko gero teks palikt laisvai kursuot doh.gif

Atsakyti
Lotutė jau senjorė.Ką padarysi, gerai kad tik tiek.O kojytę gal kur nikstelėjo? Būna pas juos taip.

Oi, mergaitės, pasiguosiu ir aš.Mano Setuką šiandien kaime apipartalijo šuo.Užpuolikas turi šeimininkus, bet kas iš to. unsure.gif Kliuvo stipriai, bent kelios žaizdos galvos ir pečių srityje.O apie akytę ir pagalvoti bijau, visa užburkus.Didelė tikimybė, kad nematys ja doh.gif doh.gif doh.gif Buvom sostinėje pas vetus.Apžiūrėjo, vaistų privarė, kaip priklauso antibai, nuo skausmo, į akytė lašiukai.Ir plauti, plauti akytę, kad neužkrešėtų.Rytdienai liepė pasirodyti.Kažką darys su akele.Bijau rytojaus.Galva ratais eina,gaila ir saviškio, gaila ir to kaimiečio, ir savęs dar gaila.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 14, 20:48)
Lotutė jau senjorė.Ką padarysi, gerai kad tik tiek.O kojytę gal kur nikstelėjo? Būna pas juos taip.

Oi, mergaitės, pasiguosiu ir aš.Mano Setuką šiandien kaime apipartalijo šuo.Užpuolikas turi šeimininkus, bet kas iš to. unsure.gif Kliuvo stipriai, bent kelios žaizdos galvos ir pečių srityje.O apie akytę ir pagalvoti bijau, visa užburkus.Didelė tikimybė, kad nematys ja doh.gif  doh.gif  doh.gif Buvom sostinėje pas vetus.Apžiūrėjo, vaistų privarė, kaip priklauso antibai, nuo skausmo, į akytė lašiukai.Ir plauti, plauti akytę, kad neužkrešėtų.Rytdienai liepė pasirodyti.Kažką darys su akele.Bijau rytojaus.Galva ratais eina,gaila ir saviškio, gaila ir to kaimiečio, ir savęs dar gaila.

Ojej doh.gif Užjaučiam, laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 14, 21:48)
Oi, mergaitės, pasiguosiu ir aš.Mano Setuką šiandien kaime apipartalijo šuo.Užpuolikas turi šeimininkus, bet kas iš to. unsure.gif Kliuvo stipriai, bent kelios žaizdos galvos ir pečių srityje.O apie akytę ir pagalvoti bijau, visa užburkus.Didelė tikimybė, kad nematys ja doh.gif  doh.gif  doh.gif Buvom sostinėje pas vetus.Apžiūrėjo, vaistų privarė, kaip priklauso antibai, nuo skausmo, į akytė lašiukai.Ir plauti, plauti akytę, kad neužkrešėtų.Rytdienai liepė pasirodyti.Kažką darys su akele.Bijau rytojaus.Galva ratais eina,gaila ir saviškio, gaila ir to kaimiečio, ir savęs dar gaila.

ojej unsure.gif laikykitės.
Su kaimiečiais šneka trumpa... g.gif mes su vyru padarėm išvadą,jog Pinkis gal ir draugiškesnis būtų su kitais šuniais,jei nebūt reikėję karts nuo karto už būvį kovot g.gif
Įkelsiu kelias atostogų nuotraukas...manau,kad mano piliečiui šiokia tokia depresija grįžus,nes dėmesio perpus sumažėjo...

vadinas į balą nebrisiu tongue.gif
user posted image

bėgioja po pievas
user posted image
kaip be uostymo bigsmile.gif
user posted image

ryto saulutėj
user posted image

šuniukas rūke bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 14, 21:08)
ojej  unsure.gif laikykitės.
Su kaimiečiais šneka trumpa... g.gif  mes su vyru padarėm išvadą,jog Pinkis gal ir draugiškesnis būtų su kitais šuniais,jei nebūt reikėję karts nuo karto už būvį kovot  g.gif
Įkelsiu kelias atostogų nuotraukas...manau,kad mano piliečiui šiokia tokia depresija grįžus,nes dėmesio perpus sumažėjo...


Ir aš į depresiją įkrisčiau iš tokios gamtos ištraukta bigsmile.gif Gražu...
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 14, 21:48)
Oi, mergaitės, pasiguosiu ir aš.Mano Setuką šiandien kaime apipartalijo šuo.

eina sau... laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 14, 21:46)
  O Taujėnų šunytis koks nabagas, negaliu unsure.gif
Aha sad.gif turėtų ant lovos karaliaut, o ne aptvare, nuošalyje trepsėti, laukiant dėmesio, kad kas nors prieitų. sad.gif
Ne vieta ten ne tik šiam, bet ir jokiam šuniui...
https://www.youtube....h?v=6ftwL0m8rJg


QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 14, 21:48)
Oi, mergaitės, pasiguosiu ir aš.

Vargšas Setukas sad.gif . Kaip šiandien jaučiasi? Ką vetas sakė?
Sveikatėlės Setui, kad stiprėtų ir, kad su akim viskas gerai būtų.

QUOTE(lututė @ 2015 09 14, 22:08)
Įkelsiu kelias atostogų nuotraukas...

thumbup.gif Šauniai paatostogavo. Fantastiški vaizdeliai wub.gif
Atsakyti
Neseniai parlėkėm iš sostinės.Pavedžiojau abudu, pamaitinau, ir raprtuoju.Vėl lašalinė(milžniškai Vienu žodžio ,nieko paguodžiančio doh.gif hemotomai tipinti,bent keturi švirkštai su vaistais klinikoje suleisti, vienas namo prieš miegą.Ir nekokios prognozės.Hematoma labai didelė, negali gerai apžiūrėti,niekas negali pasakyti galutinio sprendimo.Kaip supratau mūsų šansai 50 ant 50.

Varge mano, dar tu graudini. doh.gif Man iš vis košmaras šuo aptvare.Visada visiems sakau ir sakysiu, kad šuns vieta šalia žmogaus.
Atsakyti