Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Carma , gražus šuniukas 4u.gif Kaip supratau, kačiukas viršų laiko lotuliukas.gif
Kiek laiko šuneliui?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 09, 07:59)
Carma , gražus šuniukas 4u.gif Kaip supratau, kačiukas viršų laiko lotuliukas.gif
Kiek laiko šuneliui?

Taip, katinas namu bosas, nes vyresnis biggrin.gif uztat neprisileidzia suns, nors ir pazaidzia kartais kartu smile.gif per naujus Gariui bus 2 metai, katinui 4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 13:54)
Reikia tų urvelių, nors tu ką smile.gif


labai mielas vaizdelis wub.gif tokia panaši į mano Mėtutę ir žvilgsnis toks atrodytų liūdnas.... ax.gif

labai šaunūs pozuotojai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 06, 19:22)
O medžių lajų take dar neteko būti?Lauksiu kol atslūgs ažiotažas, nes dabar sako,žmonių labai daug.

Šiandien jau teko smile.gif Tik be Taigos..
Lajų takas
Nuotrauka - spausti čia1

Taip pat iš kitos aukštos vietos pasižvalgyta.
Iš Anykščių bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės
Nuotrauka - spausti čia2
Atsakyti
ir ką čia bepriduris... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 11, 00:40)
ir ką čia bepriduris... biggrin.gif

Nakti taip sutikciau, turbut tikrai issigasciau biggrin.gif
Atsakyti
Senai besirodėm smile.gif palydėjom šiltas dienas, o tai bijau, kad atvės ir žalumos neliks :
Šitaip praleidžiam sutiktus parke kitus žmones ir šunis smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O čia keli kadrai iš žaidimų smile.gif Visi smagūs ir laimingi. Ai, ir sveiki lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokios gražios visų nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
Kokie nerealus kadrai
Atsakyti
Gralis ir Pėpė thumbup.gif Toki rimtuoliai abudu, superiniai šunys.O žaidime "Aš tave papjausiu" kuris laimi?.Maniškiai irgi taip žaidžia, atrodo nei skutelio neliks iš taksiuko.Bet taksas visada laimi, matyt Setas sutinka pralaimėti.

Kazu nono.gif, nereikia šauktis peklos iš anos temutės.Man ten nejuokinga, o baisu.Branginkim gerus santykius ir ramybę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 13, 14:31)
Kazu nono.gif, nereikia šauktis peklos iš anos temutės.Man ten nejuokinga, o  baisu.Branginkim gerus santykius ir ramybę  mirksiukas.gif

O kas ka saukiasi cia i tema? bigsmile.gif Niekas. Nei kas is ten ir eitu cia pas mus. Cia gi beveisliu tema, o ten gi dauguma ale jorkai biggrin.gif Todel ir pasakiau, kai kazkas pasiule joms cia pereiti, kad mums ju nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 13, 17:31)
O žaidime "Aš tave papjausiu" kuris laimi?

Laimi Pepė. Nukenčia, jei jau nukenčia, tai Gralis. Ir lūpa perkąsta yra buvus, ir ausis, ir skūros. Kai tuo tarpu Pepei didžiausia nelaimė, kuri nutiko per 6 tokių žaidimų metus, tai seiliotas kailiukas.
Atsakyti