Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 19:52)
Ir ką su tokiais?  gun_bandana.gif

Nu ir nieko .Nebent berdankę va taip paėmus,aplink kojas pašaudyt,kol susirinks biggrin.gif
QUOTE(Fėja* @ 2015 09 05, 20:26)
Skaudu labai buvo man...

Bet reikia pripazinti, kad reikalai pagereje pas mus tuo atzvilgiu. Jau galima drasiau zingsni ant zoles zengti.

Tai jau mums pačioms, šunis turinčioms, britku,o kaip tiems,kurie neturi?A jei dar visai tų šunų ir nemėgsta,tai net įsilipt nereik.O jei dar vaikai pareina išsimozoję,tai tikrai suprantu pasipiktinimą visai šunų turėtojais ir mylėtojais.Ant kaktos neparašyta,kuris renka,kuris ne.

Pas mus net blogėja,tikrai negerėja.Šunų daugėja,pievelės tręšiamos visu pajėgumu.Nu,bet kad jau ir ant asfalto kakoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 20:53)
pagaliau orai atėjo tinkami šuniškoms šėlionėms, tai mes su mergom siaučiam miške  thumbup.gif

Tinkami orai blink.gif ?Lyja antra diena,balos, terzla .Nu labai tinkami,patys tinkamiausi ,pasakyčiau biggrin.gif
Tokiais orais man norisi išmokint saviškį klozetu naudotis blush2.gif Tiek to,pati vandenį galiu nuleist .
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 21:07)

Tinkami orai  blink.gif ?Lyja antra diena,balos, terzla .Nu labai tinkami,patys tinkamiausi ,pasakyčiau  biggrin.gif
Tokiais orais man norisi išmokint saviškį klozetu naudotis  blush2.gif Tiek to,pati vandenį galiu nuleist .


kažkas sake visos kitos bjaurios, nedraugiškos ir viskuo piktinasi lotuliukas.gif man tokie orai super patinka, nes vėsu, šunys gali išsilakstyt normaliai nemirdami iš karščio ir dar balų yra kur šuniukai mielai atsivėsina thumbup.gif čia miške mes tusinames cool.gif

beje po darbo kai šunis miške vedžiojau, net saulutė švietė, labai smagu buvo, tik jau grįžtant lietutis pasivijo, bet toks nestiprus, 3 lašai nukrito rolleyes.gif

va dar įrodymas, kad geri tie orai tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 21:27)
kažkas sake visos kitos bjaurios, nedraugiškos ir viskuo piktinasi  lotuliukas.gif

va dar įrodymas, kad geri tie orai  tongue.gif

Nu,čia lututė išvartė,kad aš tobula .A iš tikro tokia britki boba esu ,kad kitos ir trys neperspjautų biggrin.gif

Ui,pas tavi tikrai gražūs orai.Pas mus nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 21:35)
Ui,pas tavi tikrai gražūs orai.Pas mus nea  schmoll.gif


prašom į Vilnių biggrin.gif beje dabar vėl lyja, tikiuosi už val baigs ir aš galėsiu išvesti mergas nesušlapusi, nes su dviem kvailom mergom ir skėčiu pavaikščiot - misija neįmanoma, teks rinktis pavadžius arba skėtį lotuliukas.gif

iškart visas raminu, kad aš nesu cukrinė, todėl eisiu be skėčio bet su pavadžiais rankose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 21:38)
aš galėsiu išvesti mergas nesušlapusi


O Bartas kaip?Ant klozeto moka biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 21:49)
O Bartas kaip?Ant klozeto moka  biggrin.gif ?


Bartukas palaidas vaikšto kai aš dvi mergas vedu rolleyes.gif specialiai einam vėlai vakare, kad kuo mažiau žmogų sutiktume
Atsakyti
rodom tai rodom wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra Beauceron: 06 rugsėjo 2015 - 00:54
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 06, 00:47)
rodom tai rodom  wub.gif

thumbup.gif Sportininkai.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 21:35)
Nu,čia lututė išvartė,kad aš tobula .A iš tikro tokia britki boba esu ,kad kitos ir trys neperspjautų  biggrin.gif 

Ui,pas tavi tikrai gražūs orai.Pas mus nea  schmoll.gif

Ėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė,stop stop stop...skaitant reik skaityt iki galo.Sakiau ,kad NORI būt tobula biggrin.gif beje,ir bukomis nesu nieko pavadinus,net jei kažkas išties bukas...tikrai ne mano stilius biggrin.gif
ir netikiu hiperaktyviais vaikais, tikiu tik kad tėvai nesugeba tokių vaikų suvaldyt ir tingi įdėt pastangų į auklėjimą. Čia visi nenormalumai kažkaip šiais laikais patapo norma rolleyes.gif bet...prieš vėją nepasysiosi... lotuliukas.gif

va atbaliavojau vestuves,karalaitis puikiausiai pabuvo ir vienas,nors gal labai tuo ir nesidžiaugė.Pakuojuos daiktus,važiuosim su ryžu bonifacijaus atostogų.Va tada ir fotkių bus...tikriausiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 06, 13:04)
ir netikiu hiperaktyviais vaikais, tikiu tik kad tėvai nesugeba tokių vaikų suvaldyt ir tingi įdėt pastangų į auklėjimą.
Čia tai Tu neteisi. schmoll.gif Hiperaktyvumas - rimtas sutrikimas.
Kitas klausimas - neišauklėtumas, kurį dažnas klaidingai vadina hiperaktyvumu. Šiuo atveju su Tavimi sutikčiau. mirksiukas.gif
Bet nesiplėsiu... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 09 06, 13:16)
Čia tai Tu neteisi.  schmoll.gif  Hiperaktyvumas - rimtas sutrikimas.
Kitas klausimas - neišauklėtumas, kurį dažnas klaidingai vadina hiperaktyvumu. Šiuo atveju su Tavimi sutikčiau.  mirksiukas.gif
Bet nesiplėsiu... irnesakyk.gif

nesiginčiju...ale vat mūsų laikais būt gavę šiknon tie hiperaktyvieji,ir tuom viskas būt baigęsi lotuliukas.gif
Diedukas vieną anūkėlį ,parkritusį žemėn paisterikuot, pagydė vienu kibiru šalto vandens iš šulinio. Užteko visiems laikams-vaikas stebuklingai pasveiko bigsmile.gif
betgi geriau pabrėšiu,kad čia tik mano nuomonė ir viskas.Ir nebesiplėskim.
Geriau apie šunis biggrin.gif
Atsakyti
Fainas fotkes iš pasivaikščiojimų tik dedat wub.gif
Reik ir man pasirodyt kur vaikščiojom šiandien biggrin.gif

user posted image


Atsakyti