Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Tiesiog žinutė su asabom, smailiukais, ir mandrais žmonėm tikrai neatrodė liūdna. Aš visad pasitraukiu iš eklio. Ir visad pereinu į kitą gatvės pusę jei žmogus vedasi du ar daugiau didesnius šunis nei vipetai. Nepasitikiu ir viskas - tai aš dabar asaba?
Čia dar nuo tu kaukazų laikų. Netikiu, kad žmonės apsiskaičiuoja, kiek jie gali suvaldyt kritiniu atveju.
O antsnukis prikolas, ne žmonėms gąsdint biggrin.gif Miške juk nepaleisiu naktį su juo, bo radus ką suėstų ir per tą antsnukį biggrin.gif Bet mieste išsivcest su tokiu ko ne faina - žmonės ir dėmesį atkreipia, ir pasijuokia, ar kas nors pamanytų kad pas mane rimtai šo zombis? biggrin.gif
Atsakyti
taigi sakiau, kad aš sudarau visas sąlygas žmogui prasilenkti pro mane saugiai, o jau ką žmogus darys - jo asmeninis reikalas. nematau reikalo trauktis iš kelio, ar net į kitą kelio pusę pereidinėti, gyvenu laisvoj valstybėj todėl manau turiu teisę daryti tai ką noriu, jeigu tie mano norai nesikerta su morale ir nesukelia grėsmės aplinkiniams.
na nesu aš pūkelis, kad nenulaikyčiau dviejų kvailų mergų, visko pasitaiko, pvz vakar vakare Kira sugalvojo sumedžioti ežiuką, na labai labai jai to prireikė, bet kažkaip ir ežiukas liko gyvas ir aš nenuvirtau ir suvaldžiau kažkaip abi, nes ne paslaptis, kad vedant dvi vokietkas jos tampa gauja ir visokius puolimus bando vykdyt kartu. tam aš ir esu šeimininkė, kad valdyčiau šunis. jeigu nepajėgčiau to padaryti, vesčiausi po vieną ax.gif
Atsakyti
Reikia tų urvelių, nors tu ką smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 14:54)
Reikia tų urvelių, nors tu ką smile.gif


hahaha,čia kaip kriminalas...suvyniojo šunį į kilimą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 08:52)
supykau  bigsmile.gif  manęs durna prašom nevadint, nesam draugės, kad leisčiau tokius išsireiškimus mano pusėn  schmoll.gif 

Tikrai turite teisę pykti,sutinku 4u.gif Atsiprašau.Vis tik ta jūsų žinutė tikrai neskamba smagiai ,nors ir su smailikais.Ne taip smailikus sudėliojai bigsmile.gif .

QUOTE(lututė @ 2015 09 05, 10:19)
drinks_cheers.gif  palaikau. Adija nori būt tobula,bet kažkaip keistai tai išreiškia,-žemindama kitus.

Tobula blink.gif ? Man iki tobulumo kaip iki balerinos.Ir mano šuo nei velnio netobulas schmoll.gif Ir vaikas,ir anūkas netobuli.Vyras visai net ne į tą pusę ,kaip ir pas visas.O dėl žeminimo,tai va kas ką žemina?Ar mamų vadinimas bukomis - pagyrimas?Kodėl mes su šunim gyvenam laisvoj valstybėj,o va mažo vaiko mama jau ne laisvoj ir jai su mažais vaikais tik namie sėdėt?Nes mes norim atsipalaiduot,o jai nereikia,ir tegu tupi namie,nes gi mes norim atsipalaiduot.
Aš kiekvieną darbo dieną pietauju kavinėse ir nematau prolemos dėl vaikų schmoll.gif Nieks man į lėkštę nespjaudo,o jei koks vaikas pažviegia,na ,jo toks darbas.Užaugs ir nežviegs.Pats piktinsis tais,kurie žviegia biggrin.gif Arba šunim piktinsis,bo gi reikia kažkuo piktintis.
Aš asmeniškai piktinuosi įstatymais dėl šunų vežimo taisyklių .Nu,niekaip man į laisvą valstybę nepanašu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 05, 14:59)
hahaha,čia kaip kriminalas...suvyniojo šunį į kilimą  lotuliukas.gif

Čia vyras susiruošė laukan kilimus išnešti. Ponička nusprendė proga pasinaudoti. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 15:02)
Tikrai turite teisę pykti,sutinku 4u.gif Atsiprašau.Vis tik ta jūsų žinutė tikrai neskamba smagiai ,nors ir su smailikais.Ne taip smailikus sudėliojai  bigsmile.gif .
Tobula  blink.gif ? Man iki tobulumo kaip iki balerinos.Ir mano šuo nei velnio netobulas  schmoll.gif Ir vaikas,ir anūkas netobuli.Vyras visai net ne į tą pusę ,kaip ir pas visas.O dėl žeminimo,tai va kas ką žemina?Ar mamų vadinimas bukomis - pagyrimas?Kodėl mes su šunim gyvenam laisvoj valstybėj,o va mažo vaiko mama jau ne laisvoj ir jai su mažais vaikais tik namie sėdėt?Nes mes norim atsipalaiduot,o jai nereikia,ir tegu tupi namie,nes gi mes norim atsipalaiduot.

Elgesio taisyklės galioja ir mamom su vaikais. Derėtų to nepamiršti, auklėjant savo atžalas 4u.gif Kitu atveju, tegu sėdi namie.
Atsakyti
Nu jau tik neuždarom vaikų namie. Juos irgi socializuot reikia. O kad socializuot, reikia į viešumą vestis. O kai vedies į viešumą, būna - prastai elgiasi. O kad to nebūtų, reikia socializuot, į viešumą vestis. Nu supratoto biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 16:07)
Elgesio taisyklės galioja ir mamom su vaikais. Derėtų to nepamiršti, auklėjant savo atžalas 4u.gif Kitu atveju, tegu sėdi namie.

Mažas vaikas-dalykas neprognozuojamas biggrin.gif Jo neišdresuosi ir prie kojų po kėde nepasiguldysi .Juo labiau,kad vis daugiau vaikų turi hiperaktyvumo sindromą.Tokį vaikelį sudrausminus ir pabarus prie svetimų, gali neprognozuojama isterija ištikt.Taigi jų mamos ir taip kenčia,o mes dar ir iš kavinės jas norim išvyt ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 05, 15:30)
Nu jau tik neuždarom vaikų namie. Juos irgi socializuot reikia. O kad socializuot, reikia į viešumą vestis. O kai vedies į viešumą, būna - prastai elgiasi. O kad to nebūtų, reikia socializuot, į viešumą vestis. Nu supratoto biggrin.gif

Nu jau. Mokytis vairuoti juk nepradedam iškart gatvėje už vairo. Pirmiausia teorija, pratybos savam kieme, o jau tik po į gatves. Taip ir su vaikų socializacija. Pirmiausia mamytės turi namų darbus atlikti, o tada pratybos viešumoj tongue.gif

Labai dailūs augintiniai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 15:34)
Mažas vaikas-dalykas neprognozuojamas  biggrin.gif Jo neišdresuosi ir prie kojų po kėde nepasiguldysi .Juo labiau,kad vis daugiau vaikų turi hiperaktyvumo sindromą.Tokį vaikelį sudrausminus ir pabarus prie svetimų, gali neprognozuojama isterija ištikt.Taigi jų mamos ir taip kenčia,o mes dar ir iš kavinės jas norim išvyt  ax.gif .

Jei jis neišauklėtas - tada taip. Todėl ir siūlau auklėti vaikus, kas nūnai tampa nebemadinga. O tada mamytės isterikuoja, kad su vaikasi nebesusitvarko nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 16:38)
Jei jis neišauklėtas - tada taip.

Kaip turi elgtis koks pusantrų metų išauklėtas bamblys biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 15:41)
Kaip turi elgtis koks pusantrų metų išauklėtas bamblys  biggrin.gif ?

Bent jau neprognozuojamai jis tikrai neturėtų elgtis, o ir į mamos pastabas turėtų reaguoti, nekrentant į isterijos priepuolius. Knygučių, šiaip, daug ta tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 16:49)
Bent jau neprognozuojamai jis tikrai neturėtų elgtis, o ir į mamos pastabas turėtų reaguoti, nekrentant į isterijos priepuolius. Knygučių, šiaip, daug ta tema 4u.gif

Neturėtų,bet elgiasi.Vat užplaukė jam kas tuo metu ir ką nori daryk.Ir gali būt kalnus tos literatūros prisiskaičius,bet teorija -sausa šaka.

Gerai,negi jūsų visų vaikai niekada nesiožiavo,visada klausė,nerėkė,neverkė,nelakstė?O šunys irgi nieko nepridirbo,idealūs nuo mažiuko,neinkštė ,kaimynus nervuodami,nelojo?Nuo mazgio buvo prognozuojami?Netikiu schmoll.gif Ir,jei šunį gali įkišt į narvą ir palikt,tai mažo vaiko vieno namie nepaliksi.Ir daug mamų neturi kur tą savo vaikelį padėt,kad nenervuotų jūsų eidamos į parduotuvę,kavinę,važiuodamos mikriuku ir pan. Vienus piktina vaikai,kitus šunys,treti į abudu žiūrėt negali.Ir nieko čia nepadarysi.Gali arba piktintis arba nekreipt dėmesio,turi teisę rinktis.

Mus erzina ,kai kavinėj su šuniu neaptarnauja,su augintiniu nepriima viešbutis ar tarpmiestinio autobuso vairuotojas griežtai atsisako nuvežti iki taško A. Piktina,bet...laisva šalis.
Atsakyti