Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Labas 4u.gif

As prie tu, kur nepakenciu vaiku, jei daro nesamones. Bet savu lotuliukas.gif Jei ta daro kiti vaikai, sirdy dekoju D, kad jie ne mano ir viskas lotuliukas.gif

Del sunu, supratau, kad turiu buti labai atidi zmoniu atzvilgiu, kai vedu suni. Ir pirmenybe kelio ne mano su suniu, o to zmogaus, kiris bijo suns. Pas mane bedos su vaikais, kurie bijo sunu. Net dreba is baimes buna... Turiu trauktis i sona... Ar i rankas pasiimti... Gaila man tokiu vaikuciu... Beje, mano tokios dukros buvo, kur LABAI bijojo sunu. Mazute irgi lyg elektra nusikratydavo sad.gif O dabar nebijo jokio sunio. Nesvarbu dydis. Aiskinu, kad tik su seimininko leidimu lystu. Nelabai skiria jei palaidas suo, ar jis laukinis, ar priziuretas ispuculintas seimininko. Aptarinejam skirtumus...
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 07:25)
bigsmile.gif  Išduokit paslaptį, o kur tokių yra?
O nervuotis turėtų ne kavinėn užsukęs klientas, o neišauklėtų ir neišmokytų elgtis viešose vietose vaikų mamkos. Bet jos ant tiek bukos, kad nesupranta, dėl ko turėtų nervintis mirksiukas.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 08:52)
supykau  bigsmile.gif  manęs durna prašom nevadint, nesam draugės, kad leisčiau tokius išsireiškimus mano pusėn  schmoll.gif  aš gi rašiau, kad mano šunys ramiai eina prie mano kojų ir net nekreipia dėmesio į praeivisu, tai ką blogo darau??? jeigu žmogus nori eiti žole ir dideliu lanku mane apeiti, jo bėdos, aš sudarau visas sąlygas praeiti pro mane saugiai ir nebūti užpultam mano šunų, o jau kaip kas elgiasi - jo asmeninis reikalas. niekada pvz nešaukiu žmonėm, kad nebijotų mano šunų, jie geri, nes žinau, kad jeigu žmogus bijo suns, jokie mano žodžiai situacijos nepalengvins ir tiesiog stengiuos, kad tas mūsų kontaktas praeitų kuo greičiau ir neskausmingiau.


drinks_cheers.gif palaikau. Adija nori būt tobula,bet kažkaip keistai tai išreiškia,-žemindama kitus. Nu aš ne tobula,ne dievas,ir net nesiekiu juo būti.Taisyklės yra visiems bendros,ir išskirtinumų (supervaikas,superšuo,supermama) neturi būti.

Va.Atsiprašau,jei kas įsižeidėt,dedam tašką.
Ruošiuos vestuvėm, Pinkis liūdnom akim sekioja-įtaria,kad šiandien visą dieną teks būt vienam tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 07:59)
RAW principu šeriat?

daba pamačiau,kad ir man klausimas tongue.gif nea,nors norėčiau. Mes pavažinėjantys,o tai sukeltų nepatogumų. Čia Pinkio mėsai su koše biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif Aš irgi prie tų, kurios džiaugiasi, kad ne mano vaikučiai nesamones daro.O kai mano atžala jau pilnai suaugęs, tai iš laimės nasrai nesusičiaupia lotuliukas.gif

O dėl žmonių baimes šunims tai visokių varijantų būna,Vieni labai bijo, kiti matosi nekenčia visko kas gyva, kiti tokie atsipūtę, ka rodos šunims per galvas su dviračiu pervažiuos. doh.gif Šiap vengiu susidūrimo su visais.O jei matau, kad vaikutis bijo, duodu lanką šonan.O jei tėveliai kalbina ir rodo vaikiukams šunis, visada pastovim, papozuojam.
Glostyti niekam neleidžiu.Išimtis viena moteris su bigliuku, buvusi mokytoja.Nepaaiškinamą simpatiją jai jaučia.Net Vėjas uodegą suka ir jai leidžiasi glostomas.

Telpam parkelyje visi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 09:01)
O Bartukas neina iš proto dėl širdagraužio ir pavydo, kad kolega gauna žalią mėsą, o anas tik sausiaką? biggrin.gif


kadangi Kira valgo balkone, tai Bartukas kartais tik stebi procesą pro balkono durų stiklą biggrin.gif dar kai Kira kokio mėsgalio nesuėda, Bartukas mielai pribaigia, deja tai labai retai įvyksta biggrin.gif šiaip jie maitinami net skirtingu laiku, Kira valgo rytais po pasivaikščiojimo, o Bartukas vakarais, tai manau ir dėl to jam lengviau ištverti šią neteisybę biggrin.gif


QUOTE(Fėja* @ 2015 09 05, 09:41)
Labas 4u.gif

As prie tu, kur nepakenciu vaiku, jei daro nesamones. Bet savu lotuliukas.gif Jei ta daro kiti vaikai, sirdy dekoju D, kad jie ne mano ir viskas lotuliukas.gif

Del sunu, supratau, kad turiu buti labai atidi zmoniu atzvilgiu, kai vedu suni. Ir pirmenybe kelio ne mano su suniu, o to zmogaus, kiris bijo suns. Pas mane bedos su vaikais, kurie bijo sunu. Net dreba is baimes buna... Turiu trauktis i sona... Ar i rankas pasiimti... Gaila man tokiu vaikuciu... Beje, mano tokios dukros buvo, kur LABAI bijojo sunu. Mazute irgi lyg elektra nusikratydavo sad.gif O dabar nebijo jokio sunio. Nesvarbu dydis. Aiskinu, kad tik su seimininko leidimu lystu. Nelabai skiria jei palaidas suo, ar jis laukinis, ar priziuretas ispuculintas seimininko. Aptarinejam skirtumus...


vat vaikiukų bijančių šunų man irgi labai gaila unsure.gif o dažniausiai tas baimes jiems perduoda tėvai, esat šaunuolė, kad saviškes auklėjot kitaip, dėja tokių nedaug g.gif
kadangi gyvenam prie mokyklos, net rytinius pasivaikščiojimus suderinau taip, kad kuo mažesnė tikimybė būtų sutikti vaikų, vedu 8val, kai vaikai jau būna suėję į mokyklą.


Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 09:27)
kadangi Kira valgo balkone, tai Bartukas kartais tik stebi procesą pro balkono durų stiklą  biggrin.gif  dar kai Kira kokio mėsgalio nesuėda, Bartukas mielai pribaigia, deja tai labai retai įvyksta biggrin.gif šiaip jie maitinami net skirtingu laiku, Kira valgo rytais po pasivaikščiojimo, o Bartukas vakarais, tai manau ir dėl to jam lengviau ištverti šią neteisybę biggrin.gif

O ne paprasčiau abu šunėkus šerti RAW? Ar Bartukui dėl kokių tai priežasčių negalima?
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 10:40)
O ne paprasčiau abu šunėkus šerti RAW? Ar Bartukui dėl kokių tai priežasčių negalima?


oi, dėl to aš jau antrus metus galvą suku biggrin.gif šiaip didžiausia kliūtis man ta, kad aš visą mėsą suporcijuoju ir dedu į šaldiklį, o jeigu reikėtų porcijuoti du skirtingus svorius, nžn kaip reikėtų dalinti, nes vietos tam daug neturiu. šiaip Bartuką jaunystėj bandžiau šerti RAW, bet jis sugalvojo, kad vištos nevalgo ir šiaip pastoviai reikėjo aplink jį šokti šokius, kad paėstų, tai paprasčiau buvo sausiaką pritaikyt. aišku, dabar kai yra konkurentė sesė, jis mėsą kapoją visokią ir viską mėgsta ir net labai, bet... ar jis nesugalvos vieną dieną, kad kažko nemėgsta? pvz Kirai laikas nuo laiko duodu upėtakio galvą, o kaip Bartukui žuvies sukišti reiktų? neįsivaizduoju, nes jis šiaip neėdrus pas mane yra, bent buvo iki Kiros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 09:49)
oi, dėl to aš jau antrus metus galvą suku biggrin.gif šiaip didžiausia kliūtis man ta, kad aš visą mėsą suporcijuoju ir dedu į šaldiklį, o jeigu reikėtų porcijuoti du skirtingus svorius, nžn kaip reikėtų dalinti, nes vietos tam daug neturiu. šiaip Bartuką jaunystėj bandžiau šerti RAW, bet jis sugalvojo, kad vištos nevalgo ir šiaip pastoviai reikėjo aplink jį šokti šokius, kad paėstų, tai paprasčiau buvo sausiaką pritaikyt. aišku, dabar kai yra konkurentė sesė, jis mėsą kapoją visokią ir viską mėgsta ir net labai, bet... ar jis nesugalvos vieną dieną, kad kažko nemėgsta? pvz Kirai laikas nuo laiko duodu upėtakio galvą, o kaip Bartukui žuvies sukišti reiktų? neįsivaizduoju, nes jis šiaip neėdrus pas mane yra, bent buvo iki Kiros biggrin.gif

Su šunėkais, kaip su vaikais. smile.gif Jei tik kažkas su pasičepsėjimu šlamščia tai, ko anas lyg ir nemėgsta, staiga įvyksta stebuklas bigsmile.gif Bartas turi kompanjonę, kuri labai tikėtina jį išmokys teisingų valgymo principų, o šeimininkei nebereiks šokti viliotinio apie bliudus mirksiukas.gif Su porcijavimu nieko neišmanau - nesusidūriau, bet gal galima šaldyti vieną porciją dviems, o atšildžius Bartui atgnybt jo dalį ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 11:05)
Su šunėkais, kaip su vaikais. smile.gif  Jei tik kažkas su pasičepsėjimu šlamščia tai, ko anas lyg ir nemėgsta, staiga įvyksta stebuklas bigsmile.gif  Bartas turi kompanjonę, kuri labai tikėtina jį išmokys teisingų valgymo principų, o šeimininkei nebereiks šokti viliotinio apie bliudus mirksiukas.gif  Su porcijavimu nieko neišmanau - nesusidūriau, bet gal galima šaldyti vieną porciją dviems, o atšildžius Bartui atgnybt jo dalį ir tiek ax.gif


mintis na milijon thumbup.gif vat ir nebuvau apie tai pagalvojus biggrin.gif bet šiaip manau visiems mums taip paprasčiau tiesiog ax.gif jau pripratom prie tvarkos, tai ką jau ten keist. tik va dar apie RAW naudą... Bartukas per parą pagamina tiek pat š kiek ir Kira, kartais net daugiau, nors svorio kategorijos 25kg ir 8,5kg...

viliotinio apie bliūdus jau seniai nebešoku, pas mane ir šiaip nusiteikimas - prie pilno bliūdo niekas badu nemiršta, bet kai yra ėdri sesė, sausiakas būna suvartojamas greitai ir net drebant iš nekantrumo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 10:13)
mintis na milijon  thumbup.gif  vat ir nebuvau apie tai pagalvojus biggrin.gif bet šiaip manau visiems mums taip paprasčiau tiesiog  ax.gif  jau pripratom prie tvarkos, tai ką jau ten keist. tik va dar apie RAW naudą... Bartukas per parą pagamina tiek pat š kiek ir Kira, kartais net daugiau, nors svorio kategorijos 25kg ir 8,5kg...

viliotinio apie bliūdus jau seniai nebešoku, pas mane ir šiaip nusiteikimas - prie pilno bliūdo niekas badu nemiršta, bet kai yra ėdri sesė, sausiakas būna suvartojamas greitai ir net drebant iš nekantrumo  thumbup.gif

Tai ir sako, kad sausiaku šeriami, krūveles žymiai didesnes krauna. RAW psisavinimas geresnis, tai ir š mažiau susiformuoja.

Auksinė tiesa, beje, puikiai tinkanti ir vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 01:22)
A ką,nėr kavinių be vaikų?Kodėl dėl to,kad tave nervuoja rėkiantys vaikai,jų mama negali išeit į kavinę?Ne,nu mergai,kas jums darosi  blink.gif ?Tik negyvenamoj saloj gyvent.

Ne nu laba diena, as ateinu kavinen po darbo dienos isuzta galva atsipalaiduoti, o ne ganyti vaikus, nardancius tarp padavejos koju, lipaciu i mano lekste, spjaudanciu fri bulves is burnos ir trepsinciu su batais ant minkstasuoliu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 00:22)
Vaikų šūdai po pieveles ir visur kitur nesimėto.


Nereikia, mėtosi ir dar kaip biggrin.gif Paklauskit visų kas gyvena pvz, atokesnėse vietose, šalia krūmynų, kiek kartų per dieną reikia nupilt alkoholikus ir vaikus nuo savo balkono.

O Inga džiaugsmo tame, kad šunims iš kelio traukiasi, nematau. Visų pirma ar nulaikysi juos su viena ranka jei, pvz, katė, pelė perbėgs kelią arba kamuoliukas koks išriedės - bet kas, ko šuo nori. Gerai, sakysi jos paklusnios ir nebėgs - o jeigu. Aš visada prieš vedama du šunis apskaičiuoju ar aš fiziškai tam pajėgi visose situacijose, net jei pvz mano šunys kramto kitą šunį. O žmonės vienam vokiečiui nesitraukia iš kelio, nes dar ištoleruoja. O jei traukiasi dviems - jau nepatinka, bijo, nenori. Mano Mažiukui visad traukiasi iš kelio. Šūdinas jausmas, šuo gal ir geras, bet ant kaktos neparašyta. Ir gėda, ir bjauru, ir liūdna kai kažkas žvilgteli ir sustoja arba gatvę pereina. Tikrai ne džiugu. Džiugu nebent pacukams kurie pitbuleis apsikarstę labai džiaugiasi kad jiems, tokiems kietiems bahūrams, iš kelio traukiasi.
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 09 05, 12:37)
Nereikia, mėtosi ir dar kaip biggrin.gif Paklauskit visų kas gyvena pvz, atokesnėse vietose, šalia krūmynų, kiek kartų per dieną reikia nupilt alkoholikus ir vaikus nuo savo balkono.

O Inga džiaugsmo tame, kad šunims iš kelio traukiasi, nematau. Visų pirma ar nulaikysi juos su viena ranka jei, pvz, katė, pelė perbėgs kelią arba kamuoliukas koks išriedės - bet kas, ko šuo nori. Gerai, sakysi jos paklusnios ir nebėgs - o jeigu. Aš visada prieš vedama du šunis apskaičiuoju ar aš fiziškai tam pajėgi visose situacijose, net jei pvz mano šunys kramto kitą šunį. O žmonės vienam vokiečiui nesitraukia iš kelio, nes dar ištoleruoja. O jei traukiasi dviems - jau nepatinka, bijo, nenori. Mano Mažiukui visad traukiasi iš kelio. Šūdinas jausmas, šuo gal ir geras, bet ant kaktos neparašyta. Ir gėda, ir bjauru, ir liūdna kai kažkas žvilgteli ir sustoja arba gatvę pereina. Tikrai ne džiugu. Džiugu nebent pacukams kurie pitbuleis apsikarstę labai džiaugiasi kad jiems, tokiems kietiems bahūrams, iš kelio traukiasi.



ne nu, žmonės, ar aš sakiau, kad džiaugiuos dėl to, kad man iš kelio kažkas traukiasi??? jeigu norėčiau gasdinti žmones, turėčiau kokius tris stafus spygliuotais antkakliais ir leisčiau draskytis ant visko ir visų...
ai tingiu aiškint, nenorit suprasti - nereikia. beje, jeigu tu visa tokia negasdinanti žmonių savais šunimis, kodėl nori nusipirkti antsnukį baisųjį? galvoji su tuo antsnukiu labai saugiai aplinkiniams atrodysi?
Atsakyti