Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

irnesakyk.gif Ai,mergytės nebesiginčykim dėl tokių niekų.Gal aš dėl to kaimo labai aštriai pareiškiau.Čia yra kavinės pasirinkimas leisti ar neleisti su gyvūnu.Aš dėl to niekada neturėjau problemos.Iškarto prieeini, atsiklausi, ir bėdos baigtos.Yra tekę valgyti už lauko kavinės ribų,prie mašinos ir nieko,niekas nenumirė,Nei aš,nei taksiukas.Vandens ir dubenėlį pati padavėja pasiūlė blush2.gif
Kai auginau vaiką, jis buvo isterikas.Iš tų kur ant žemės griūna.Į kavinę tada neidavau,gėda žmonių buvo.Kodėl aš turėdavau drumsti kitų žmonių ramybę ir klausyti komentarų, koks blogas vaikas ar bloga mama.
Atsakyti
Tai čia iš principo nėr ir ko ginčytis rolleyes.gif visi viską supranta ir nori kaip geriau,jei yra normalūs...o jei yra super...ką darysi ,na visada atsiras tokių,kuriem didybės manijos neišmuši nė su kuolu.

O aš šiandien savo šunytį apipirkau...10 kg mėsos parvilkau iš turgaus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 04, 20:56)
O aš šiandien savo šunytį apipirkau...10 kg mėsos parvilkau iš turgaus  doh.gif  lotuliukas.gif


aš Kiriukui po 30kg užperku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 04, 20:58)
aš Kiriukui po 30kg užperku bigsmile.gif

aš tiek nepatysu... lotuliukas.gif būčiau gal ėmus ir daugiau,nes šaldiklis kiek atsilaisvino,bet pin nepasiėmiau pakankamai... tongue.gif ai,man kai netoli,nueisiu dar po atostogų...Pinkiui sekas,kaimas nusimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2015 09 04, 13:43)
Nes eini į viešą vietą...gal todėl?

Gal aš nesuprantu, bet niekad man nekliūvo nei svetimi vaikai, nei svetimi šunys. Jei užeina koks "PMS'as" sėdžiu namie ir nesierzinu nei pati, nei erzinu kitus  ax.gif


O jei aš darbe kasdien matau vaikus kurie tiesiai šviesiai - klykia šiaip sau, tai man ar į darbą neit. Užjauskim tuos kurie vaikų parduotuvėse dirba, man dar biškį labiau pasisekė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 03, 16:59)
Apgailestauju, Manifesto, bet žinokit, kuo toliau Vilniaus,tuo didesnis kaimas visomis prasmėmis. 4u.gif

Man avirkščiai sekasi.Kuo didesnis miestas ,tuo didesnis kaimas.Nu,niekad nebuvo jokių problemų provincijos kavinėse,kaip sostinėse.Ir nepapasakos ,kad neaptarnauja su šuniu,kuris ramus,su pavadėliu ir antsnukiu,jei ant durų nėra įspėjimo ir įmonės įstatuose toks dalykas nepaminėtas.
QUOTE(kar @ 2015 09 04, 14:30)
Man tai čia kažkoks susireikšminimas dėl tų rėkiančių vaikų. Na parėks ir nustos, ką dabar daryt  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Ir joks ,net paklusniausias ir rečiausias brangiausias šuo nėra vaikas.
QUOTE(inga321 @ 2015 09 04, 14:38)
o kodėl aš turiu kentėti svetimo vaiko isterijas?  blink.gif

A ką,nėr kavinių be vaikų?Kodėl dėl to,kad tave nervuoja rėkiantys vaikai,jų mama negali išeit į kavinę?Ne,nu mergai,kas jums darosi blink.gif ?Tik negyvenamoj saloj gyvent.
QUOTE(lututė @ 2015 09 04, 15:23)
Neisterikuoju. Pasakau trumpai ir griežtai- tėvams dažniausiai. Dažniausiai suveikia , nes man jau ant veido viskas būna parašyta.

Ant mano veido taip parašyčiau,kad net nebandytum prisiartint biggrin.gif Aš tolerantiška šešiolikmečių šėlionėms kas savaitgalį virš mano buto,suprantu kaukiančius ir lojančius per dieną šunis,nes va,mažiukas vienas, o kitam užplaukė kas,velnas žino,gal ruja kokia ,rėkiančius vaikus,pavargusias mamas ir suvargusias pardavėjas,kurios dienos pabaigoj nepajėgia šypsotis ....A jus tolerancijos tėvai nemokė?Gerai,kalbam apie šunis.Kodėl jūs norit,kad nemylintis šunų,toleruotų ir nesipiktintų ?Vaikų šūdai po pieveles ir visur kitur nesimėto.
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 03, 23:01)
turiu va dabar dvi vokietkas iki pirmadienio vakaro  thumbup.gif  tai pastebėjau pastebėjimą, kad burbuliuoja ir labia mandri žmogai būna prie vieno vokiečio, o va kai einu su dviem mergom, vienoj rankoj abiejų pavadžius laikydama, visi arba šypsodamiesi žvilgsniu palydi, arba [B]tyliai prie sienos prisiklyjuoja ir nė žodžio nepasako biggrin.gif[/B]

Va čia ir yra problema ,dėl ko nemėgstantys šunų,dar labiau jų labiau nemylės.Nes nenori ant sienų klijuotis.Ir kodėl turėtų?Todėl ,kad tu eini su dviem šunim,dielcas aš,tipo,traukitės ?Su vienu neišeina išgąsdint?Nu,gerai,kitam poste pasitaisei,bet faktas ,kad kartais užplaukia .Ne,nu rimtai,skaitau ir stebiuosi.Lyg ir protingos moterys,ale kartais durnos ,kaip šik...nos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 05 rugsėjo 2015 - 01:58
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 00:22)
A ką,nėr kavinių be vaikų?Kodėl dėl to,kad tave nervuoja rėkiantys vaikai,jų mama negali išeit į kavinę?Ne,nu mergai,kas jums darosi  blink.gif ?Tik negyvenamoj saloj gyvent.

bigsmile.gif Išduokit paslaptį, o kur tokių yra?
O nervuotis turėtų ne kavinėn užsukęs klientas, o neišauklėtų ir neišmokytų elgtis viešose vietose vaikų mamkos. Bet jos ant tiek bukos, kad nesupranta, dėl ko turėtų nervintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 04, 19:56)
O aš šiandien savo šunytį apipirkau...10 kg mėsos parvilkau iš turgaus  doh.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(inga321 @ 2015 09 04, 19:58)
aš Kiriukui po 30kg užperku bigsmile.gif

RAW principu šeriat?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 01:22)
Ant mano veido taip parašyčiau,kad net nebandytum prisiartint  biggrin.gif Aš tolerantiška šešiolikmečių šėlionėms kas savaitgalį virš mano buto,suprantu kaukiančius ir lojančius per dieną šunis,nes va,mažiukas vienas, o kitam užplaukė kas,velnas žino,gal ruja kokia ,rėkiančius vaikus,pavargusias mamas ir suvargusias pardavėjas,kurios dienos pabaigoj nepajėgia šypsotis ....A jus tolerancijos tėvai nemokė?Gerai,kalbam apie šunis.Kodėl jūs norit,kad nemylintis šunų,toleruotų ir nesipiktintų ?Vaikų šūdai po pieveles ir visur kitur nesimėto.

Nemokė pakęst išsišokimų.Po mano butu šėliojantys -olikmečiai po kelių perspėjimų buvo tiesiog atiduoti policijai,ir viskas baigės.
Aš ne ta,ant kurios sprando galima joti pasitelkus toleranciją-labai atsiprašau.Man nepatinka,ir viskas.Jei aš turiu būt tolerantiška-tai turi ir aplinkiniai,ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 05, 02:22)
Va čia ir yra problema ,dėl ko nemėgstantys šunų,dar labiau jų labiau nemylės.Nes nenori ant sienų klijuotis.Ir kodėl turėtų?Todėl ,kad tu eini su dviem šunim,dielcas aš,tipo,traukitės ?Su vienu neišeina išgąsdint?Nu,gerai,kitam poste pasitaisei,bet faktas ,kad kartais užplaukia .Ne,nu rimtai,skaitau ir stebiuosi.Lyg ir protingos moterys,ale kartais durnos ,kaip šik...nos.


supykau bigsmile.gif manęs durna prašom nevadint, nesam draugės, kad leisčiau tokius išsireiškimus mano pusėn schmoll.gif aš gi rašiau, kad mano šunys ramiai eina prie mano kojų ir net nekreipia dėmesio į praeivisu, tai ką blogo darau??? jeigu žmogus nori eiti žole ir dideliu lanku mane apeiti, jo bėdos, aš sudarau visas sąlygas praeiti pro mane saugiai ir nebūti užpultam mano šunų, o jau kaip kas elgiasi - jo asmeninis reikalas. niekada pvz nešaukiu žmonėm, kad nebijotų mano šunų, jie geri, nes žinau, kad jeigu žmogus bijo suns, jokie mano žodžiai situacijos nepalengvins ir tiesiog stengiuos, kad tas mūsų kontaktas praeitų kuo greičiau ir neskausmingiau.


QUOTE(Manifesto @ 2015 09 05, 07:59)
RAW principu šeriat?


aš taip smile.gif pas mane Kiris valgo miasą, o Bartukas sausiaką, jam tik kai užsiperku mėsos, padarau mėsiadienį ir apsiryjimo šventę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 05, 07:52)
aš taip smile.gif pas mane Kiris valgo miasą, o Bartukas sausiaką, jam tik kai užsiperku mėsos, padarau mėsiadienį ir apsiryjimo šventę  bigsmile.gif

O Bartukas neina iš proto dėl širdagraužio ir pavydo, kad kolega gauna žalią mėsą, o anas tik sausiaką? biggrin.gif
Atsakyti