Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Apgailestauju, Manifesto, bet žinokit, kuo toliau Vilniaus,tuo didesnis kaimas visomis prasmėmis. 4u.gif
Pavėluotai sveikinu Bartuką su gimimo diena 4u.gif Pagal sidabrinį veiduką matosi, kad jau senjoras.
Atsakyti
Man tai geriau ramus šuo po kėde,nei žviegiantys ir lendantys visur vaikai,-atsiprašau visų labai mylinčių vaikus,bet taip... g.gif ...į kavinę einu atsipalaiduot, bet pasitaiko kartais "užsiraut"...
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 03, 16:59)
Apgailestauju, Manifesto, bet žinokit, kuo toliau Vilniaus,tuo didesnis kaimas visomis prasmėmis. 4u.gif
Pavėluotai sveikinu Bartuką su gimimo diena 4u.gif Pagal sidabrinį veiduką matosi, kad jau senjoras.


ačiū už sveikinimą 4u.gif 6 metukai vaikinui


QUOTE(lututė @ 2015 09 03, 17:12)
Man tai geriau ramus šuo po kėde,nei žviegiantys ir lendantys visur vaikai,-atsiprašau visų labai mylinčių vaikus,bet taip... g.gif ...į kavinę einu atsipalaiduot, bet pasitaiko kartais "užsiraut"...


oooo taip, nėra nieko blogiau nei klykiantys vaikai kavinėj doh.gif aš pvz į tokias vietas einu pailsėt, atsipalaiduotį, o ne vaikų klyksmų klausyt schmoll.gif o mano Kira kavinėse po stalu guli, dažnai padavėjos net nepastebi biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau bendraminčių dėl vaikų.Neseniai apturėjau konfliktą su viena mamyte.Palikau Vėjuką mašinoje prie parduotuvės ir nubėgau ledų.O gretimais prekes į mašiną krovėsi mamytė, aplink lakstė du vaikiukai.Pribėga prie mano mašiniuko ir beldžia į langą.O taksui to ir tereikia doh.gif Alasas per visą gatvę.Kai paskiau pastabą, manau pakankamai taktiškai.Tai išgirdau, kad ir aš pati akiplėša ir kad šuva neišauklėtas, kad esu susireikšminus ir t.t.Labai nemaloniai pasijaučiau.Myliu vaikus, su jais gerai sutariu, bet kartais vaikams leidžiama per daug.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 03, 16:12)
Man tai geriau ramus šuo po kėde,nei žviegiantys ir lendantys visur vaikai,-atsiprašau visų labai mylinčių vaikus,bet taip... g.gif ...



QUOTE(inga321 @ 2015 09 03, 16:17)
oooo taip, nėra nieko blogiau nei klykiantys vaikai kavinėj  doh.gif  aš pvz į tokias vietas einu pailsėt, atsipalaiduotį, o ne vaikų klyksmų klausyt  schmoll.gif

drinks_cheers.gif Bet nuo tokių vaikigalių, taip paprastai, kaip nuo šunų, neapsisaugosi. Lipduko ant durų juk neužkabinsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 03 rugsėjo 2015 - 19:10
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 03, 20:08)
drinks_cheers.gif Bet nuo tokių vaikigalių, taip paprastai, kaip nuo šunų, neapsisaugosi. Lipduko ant durų juk neužkabinsi.


kažkur kažkada skaičiau, kad pasaulyje yra tokių restoranų kur su vaikais negalima eiti, tik nepamenu kur. na pagalvojus, kokiam restorane prabangiam tikrai nekaip atrodytų žviegiantys vaikai doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 03, 20:08)
Lipduko ant durų juk neužkabinsi.
Užkabinsi! mirksiukas.gif Kaip ant tvoros, "Piktas šuo!"
Arba... hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 03, 09:16)
Bartukas kaip tikras mačo, Bartukas fotkinasi tik su mergom


super donzuanas thumbup.gif

QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 09 03, 18:03)
Myliu vaikus, su jais gerai sutariu, bet kartais vaikams leidžiama per daug.


Mano nuomone, cia zmoniu problema, nesvarbu ar tai mama, tetis, ar suns seimininkas. Jei nera pagarbos aplinkiniams, tiek vaikas, tiek suniukas gali tapti nepageidaujamu ir sukelti nepatogumus abiems pusems.
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 09 03, 20:53)
super donzuanas    thumbup.gif
Mano nuomone, cia zmoniu problema, nesvarbu ar tai mama, tetis, ar suns seimininkas. Jei nera pagarbos aplinkiniams, tiek vaikas, tiek suniukas gali tapti nepageidaujamu ir sukelti nepatogumus abiems pusems.


drinks_cheers.gif būtent!!! na eidavom mes su tėvais į kavines, tiesa, nedažnai, nes tuo metu jų tiek nebūdavo, bet... na man kažkaip nuo vaikystės būdavo aišku, kad viešoj vietoj triūkšmaut ir nesąmones daryt griežtai draudžiama... o dabar kas su tais vaikais darosi doh.gif

beje... turiu va dabar dvi vokietkas iki pirmadienio vakaro thumbup.gif tai pastebėjau pastebėjimą, kad burbuliuoja ir labia mandri žmogai būna prie vieno vokiečio, o va kai einu su dviem mergom, vienoj rankoj abiejų pavadžius laikydama, visi arba šypsodamiesi žvilgsniu palydi, arba tyliai prie sienos prisiklyjuoja ir nė žodžio nepasako biggrin.gif svarbiausia mano mergos į žmones išvis nekreipia dėmesio, aš joms idomesnė, bet vistiek atsiranda susireikšminusių asabų, manančių, kad yra tokie skanūs, kad šunys tik ir laukia kada gales juos suėst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 03, 23:01)
o va kai einu su dviem mergom, vienoj rankoj abiejų pavadžius laikydama, visi arba šypsodamiesi žvilgsniu palydi, arba tyliai prie sienos prisiklyjuoja ir nė žodžio nepasako biggrin.gif svarbiausia mano mergos į žmones išvis nekreipia dėmesio, aš joms idomesnė, bet vistiek atsiranda susireikšminusių asabų, manančių, kad yra tokie skanūs, kad šunys tik ir laukia kada gales juos suėst biggrin.gif

hihihi.gif thumbup.gif suprantu,kad yr įvairių fobijų,bet čia daugiausiai žmonių tamsumas,manau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 09 04, 10:10)
hihihi.gif  thumbup.gif suprantu,kad yr įvairių fobijų,bet čia daugiausiai žmonių tamsumas,manau... rolleyes.gif


aš labai gerbiu kitų nenorą draugauti su mano šunim ir visada susirenku šunis pamačius žmogų, einant šaligatviu pravedu šunis ant trumpo pavadžio ir atkreipiu jų dėmesį į mane, kad į žmogų nekreiptų dėmesio. auguma ramiai praeina pro šalį, bet kai kurie matosi, kad tyčia vaidina, kad jau mano žvėrai baisiai baisūs ir yra medžioklėj biggrin.gif beje nesu aš kokia mažutė smulkutė, kad atrodytų, kad nenulaikysiu šuns ax.gif

beje taip pat mane labai nervuoja, kai praeiviai neatsiklausę nusprendžia, kad mano šunys yra draugiški ir labai apsidžiaugs, jeigu kokia merga pripuolus ims juos glostyt doh.gif man pačiai nepatiktų, jeigu koks praeivis klykdamas kokia aš faina, imtų mane glostyt ir maigyt, tai kodėl tai turi patikti šuniui? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 04, 11:56)
beje taip pat mane labai nervuoja, kai praeiviai neatsiklausę nusprendžia, kad mano šunys yra draugiški ir labai apsidžiaugs, jeigu kokia merga pripuolus ims juos glostyt  doh.gif  man pačiai nepatiktų, jeigu koks praeivis klykdamas kokia aš faina, imtų mane glostyt ir maigyt, tai kodėl tai turi patikti šuniui?  bigsmile.gif

vava...Pinkį lifte viena pana bandė glostyt...na jis nedaro nieko,bet įspėjimas iš jo pusės buvo aiškus "rrr", nors man, žinančiai,koks yra jo piktas "rrr" jis agresyviai nenuskambėjo,bet panelė susiprato.
Kitas gi kaimynas irgi visad pamatęs puola niurkyt-bet anam kažkodėl nesako nieko, nes gi yra jo simpatijos-miniatiūrinės toyterjero kalytės šeimininkas biggrin.gif
Atsakyti