Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 31, 09:44)
Ausys yra mažiausia bėda auginant šuniuką smile.gif viena kreivesnė ausis nieko nepakeis 


drinks_cheers.gif

QUOTE(lututė @ 2015 08 31, 10:26)
iš principo stačios tos ausys ar gulsčios,kreivos kojos ar ilgos - ar tai išvis ką reiškia šeimos nariui ? 


drinks_cheers.gif

QUOTE(Fėja* @ 2015 08 31, 12:15)
Aš gi norėčiau, kad Belai ausys būtų nulinkę, ale panašu, kad jos stovės. Niu tai vadinu ją šikšnosparniu


thumbup.gif

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 31, 13:23)
Sula jau su pasu.


O cia kai cipuoja pasa duoda? Ar jis butinas? blush2.gif

QUOTE(megeja @ 2015 08 31, 22:54)
Jo, kas čia per baimė su nagais pas tuos šunis. Kai aš saviškei nagus kerpu, tai kaimynai turbūt galvoja, kad gyvą pjaustau, kiek garso būna


drinks_cheers.gif Pirma karta kai veterinare kirpo, buvo viskas ok. O kai antra karta skiepijon, paprasiau, kad ir nagus pakirtu, tai vajetus kas dejosi doh.gif atrode, kad kas ja pjauna doh.gif Liepe veterinare kirpt kuo dazniau, ale galvoju, kad man nepavyks, nes ir laikyt reikia, ir kirpt, o plius dar bijau ikirpt unsure.gif

QUOTE(inga321 @ 2015 09 01, 10:01)
o pas mus šiandien mažytė šventė - Bartukui suėjo 6metai 


sveikinimai Bartukui 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai Bartukui happybday.gif

https://www.youtube....h?v=rX7HytGA3FE
Atsakyti
Bartuką ir viską šeimyną su švente 4u.gif

QUOTE(vikaliu @ 2015 09 01, 13:43)

O cia kai cipuoja pasa duoda? Ar jis butinas?    blush2.gif

Ne. Pasas išimamas tik jei pageidauja šeimininkas, pvz. numatant keliones su šunimi. Būtina sąlyga paso išdavimui - čipas. Kitaip sakant, galima čipuoti, bet paso neišsiimti. Bet paso išsiimti be čipo negalima. Nežinau, ar suprantamai aš čia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 09 01, 11:01)
o pas mus šiandien mažytė šventė - Bartukui suėjo 6metai  wub.gif  reiks vakare po darbo kokį tortą sumeistraut vaikui  bigsmile.gif
Sveikinimai nuo Lotos biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
O aš norėjau, kad Katei ausys atsistotų. Nu matosi pagal ausis, kad stovėt turi, tik pagalbos reikia. Ir ką, stovi, ir dar kokios puošnios biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sėdžiu dabar ir ieškau šunims draugiškų kavinių Vilniuje. Gal žinot? Vakar labai nemaloniai dėl Sulos buvome išprašyti iš Araks kavinės lauko terasos Molėtų plente. Padavėja tik pamačiusi ateinant (šuo ant pavadžio, spakaina) visiems girdint ištrimitavo: "Su šunimis mes neaptarnaujame!!!" doh.gif Pirmą kartą susidūriau su tokiu požiūriu, nors su Sula ir Vilniaus centre lauko kavinėse esam buvę ir Nidos visos kavinės aplankytos. Miega ji sau po mano kėdė ir tiek. Niekam nekliuvo. O čia? Kita vertus, gal jie teisūs? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 02 rugsėjo 2015 - 05:57
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 02, 06:56)
Sėdžiu dabar ir ieškau šunims draugiškų kavinių Vilniuje. Gal žinot?

Apie Vilnių atskiros temos nėra, bet yra bendra 4u.gif

Dėl nagų kirpimo: nežinau, ko tie jūsų šuniai spygauja rolleyes.gif, maniškės, nors ir be didelio malonumo, bet iškenčia procedūrą nė neamtelėjusios. "Senei" kiek sunkiau kirpt, nes pas ją įdomus "manikiūras" - vienas nagas juodas, kitas šviesus. Ordai iš vis labai paprasta apkarpyt, nes visi nagai šviešūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 09 02, 06:24)
Apie Vilnių atskiros temos nėra, bet yra bendra 4u.gif

Einu tyrinėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 01, 19:06)
Nežinau, ar suprantamai aš čia


pakankamai suprantamai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 09 02, 06:56)
Sėdžiu dabar ir ieškau šunims draugiškų kavinių Vilniuje. Gal žinot?



http://www.draugiskigyvunams.lt/
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2015 09 02, 12:52)

4u.gif
Atsakyti
Bartukas labia dėkoja visoms už sveikinimus 4u.gif

kaip tikras mačo, Bartukas fotkinasi tik su mergom biggrin.gif

user posted image
Atsakyti