Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2015 08 31, 13:49)
Mūsų pasas gal 2 EUR pas vetą kainavo  rolleyes.gif gal netoks... g.gif 

nu bet kaip pas Jolee  blush2.gif

Jeruzalės klinikoj Tarptautinis pasas prieš porą mėnesių kainavo 10 € mirksiukas.gif

Nepagavau minties
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 31, 15:14)
Jeruzalės klinikoj Tarptautinis pasas prieš porą mėnesių kainavo 10 € mirksiukas.gif

Nepagavau minties

aaa,tai čia apie normalų gyvūno pasą kalba rolleyes.gif
aš ėmiau prieš...nepamenu...bet daugiau,nei pusmetį. O sakau,kad kaip Jolees,nes rodėmės forume biggrin.gif
Atsakyti
Manifesto, cipavai Sula, ane? Ar labai verkė? Bela tai rėkė tiesiog unsure.gif Nu bet ji skausmams nelabai atspari tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 08 31, 18:15)
Manifesto, cipavai Sula, ane?  Ar labai verkė? Bela tai rėkė tiesiog unsure.gif Nu bet ji skausmams nelabai atspari tongue.gif

Taip, čipavom prieš porą savaičių. Mačiau, kad suskaudo kaip reikiant, amtelėjo labiau piktai nei verksmingai. Vetas man net laikyti neleido, asistentei liepė. Procedūra tikrai ne iš maloniųjų, adatos storis - mama mia blink.gif O skiepai, tai kaifas, palyginus su čipavimu.
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 31, 19:47)
Taip, čipavom prieš porą savaičių. Mačiau, kad suskaudo kaip reikiant, amtelėjo labiau piktai nei verksmingai. Vetas man net laikyti neleido, asistentei liepė. Procedūra tikrai ne iš maloniųjų, adatos storis - mama mia blink.gif  O skiepai, tai kaifas, palyginus su čipavimu.

Taip taip... Man irgi neleido laikyti. Vargšiukai gyvūniukai, nu bet ką reik tai reik. 4u.gif
Atsakyti
gyvūnų skausmo barjeras yra aukštesnis negu žmonių, todėl dažnai tai kas mums atrodo žiauriai skauda, šuniui tik uodo įgėlimas ax.gif labai dažnai šunys isterikuoja jausdami pačių šeimininkų nuotaiką ir stresą, o mes linkę visa tai sužmoginti smile.gif

va reiks prie progos Bartuką bakstelt, kaip tik ir skiepyt laikas artėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 31, 21:41)
gyvūnų skausmo barjeras yra aukštesnis negu žmonių, todėl dažnai tai kas mums atrodo žiauriai skauda, šuniui tik uodo įgėlimas  ax.gif  labai dažnai šunys isterikuoja jausdami pačių šeimininkų nuotaiką ir stresą, o mes linkę visa tai sužmoginti smile.gif

Tas tai joa drinks_cheers.gif Galvoju ar ne Zay aiskino sita reikala kalbant apie sunu vezinius susirgimus...Suo gali but kone ispuvusiais viduriais, ar siaip suvezejusiu organu ir jaustis gana pakenciamai..tuo tarpu zmogus analogiskoj stadijoj jau tik su morfijum galetu tempt... O ir veterinare panasiai kalbejo kai sprendziau dilema kada jau migdyt tecio ale vokietuke, vezio suestais plauciais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 08 31, 14:09)
Man kas pikta, kad kažkokiais epizodais užeina jai tas nelaikymas....
***
Sirupas propaline. Baisiai kartus. Kažkada man rodos dalinausi video kaip elgiasi, kai vaistus pamato: Bais kartu biggrin.gif
drinks_cheers.gif
***
Ai, jau prisimenu... doh.gif


QUOTE(Manifesto @ 2015 08 31, 14:23)
Sula jau su pasu.
Sveikinam! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 08 31, 20:52)
Tas tai joa  drinks_cheers.gif Galvoju ar ne Zay aiskino sita reikala kalbant apie sunu vezinius susirgimus...Suo gali but kone ispuvusiais viduriais, ar siaip suvezejusiu organu ir jaustis gana pakenciamai..tuo tarpu zmogus analogiskoj stadijoj jau tik su morfijum galetu tempt... O ir veterinare panasiai kalbejo kai sprendziau dilema kada jau migdyt tecio ale vokietuke, vezio suestais plauciais... unsure.gif


Aš savo juoduliai esu iš burnos įstrigusį šakalį traukus. Kraujo buvo visur, pūlių jau irgi, žodžiu vaizdas buvo toks kad vietiniai UK vetai būtų migdę šitai operacijai biggrin.gif Tai ką - mano juodulys nė necyptelėjo, didvyriškai atkentė viską ir per dvi dienas sugijo.
Bet užtat nagus kerpant dreba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 08 31, 23:28)
Aš savo juoduliai esu iš burnos įstrigusį šakalį traukus. Kraujo buvo visur, pūlių jau irgi, žodžiu vaizdas buvo toks kad vietiniai UK vetai būtų migdę šitai operacijai  biggrin.gif Tai ką - mano juodulys nė necyptelėjo, didvyriškai atkentė viską ir per dvi dienas sugijo.
Bet užtat nagus kerpant dreba  lotuliukas.gif

Jo, kas čia per baimė su nagais pas tuos šunis. Kai bet ką kitą daryt, žaizdas valyt, dar beleką, tai dažnai nė cypt, tik prisiliesk prie nagų - dangus griūva.
Kai aš saviškei nagus kerpu, tai kaimynai turbūt galvoja, kad gyvą pjaustau, kiek garso būna biggrin.gif
Atsakyti
o pas mus šiandien mažytė šventė - Bartukui suėjo 6metai wub.gif reiks vakare po darbo kokį tortą sumeistraut vaikui bigsmile.gif
Atsakyti
ooo,vyras pačiam žydėjime biggrin.gif Sveikinimai su kauladieniu 4u.gif sveikatos pirmiausiai vyručiui biggrin.gif

user posted image
Atsakyti