Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(cile @ 2015 08 30, 21:37)
Kiek teko girdet/pazinot tai gal visgi labiau isimtis..

Labai tikėtina, nes hormonai juk ne visoms vienodai stogus nuneša cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 30, 22:04)

butent kad jos viena ausis stovi, o kita nulepus    ax.gif    bet kaip sakau viskas D ar gamtos valioj    smile.gif 


atsistos atsistos...kadangi pavyzdžių daugiau neturiu,tai visur ryžą kišu lotuliukas.gif pas tėvuką jam viena ausis buvo nuleipus, nes kažkada susipykus tėvukas netyčia ausin pataikė doh.gif ir bernas jau amžiuj buvo.
Pagyveno pas mane , gal po pusmečio -stačios abi biggrin.gif aišku,gal kita priežiūra,bet visgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 31, 07:48)
aišku,gal kita priežiūra,bet visgi 


sakai, nuo priežiūros priklauso g.gif aš maniau genai ir pan.
na, priežiūros tai jai netrūksta, tad laukiam ausų atsistojimo biggrin.gif
Atsakyti
Nu, jei genetiškai neduota, kad ausys stovėtų, jos tikrai nestovės. Nors baletą šok. Tokiu atveju nebūtų problemų su nulėpausiais, nereikėtų klijavimų, rišimų ir vargo, kurį vargsta žmonės. Pamėginkit kokiam basetui ausis pastatyt - medalį laimėtumėt lotuliukas.gif

O kitas reikalas - iš kur žinot, ar beveisliui turi stovėt ausys ar gulėt? O jei gulėt, tai kokiu kampu - kaip pas taksą, dogą ar kaip pas foksterjerą?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 31, 09:36)
Pamėginkit kokiam basetui ausis pastatyt - medalį laimėtumėt  lotuliukas.gif


nu jo thumbup.gif ne esmė tos stačios ausys, svarbu sveika augtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 31, 10:42)
nu jo      thumbup.gif  ne esmė tos stačios ausys, svarbu sveika augtų        mirksiukas.gif

Ausys yra mažiausia bėda auginant šuniuką smile.gif viena kreivesnė ausis nieko nepakeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 31, 10:44)
Ausys yra mažiausia bėda auginant šuniuką smile.gif viena kreivesnė ausis nieko nepakeis  mirksiukas.gif

būtų fb - dėčiau like thumbup.gif
dar pamiršau paminėt,kad ryžajam ausį nulenkė gal kokių 2 metų lotuliukas.gif Atsistojo atgal pas mane 8 -ų lotuliukas.gif
bet čia jo-turi būt genai,priežiūra nepadės .

iš principo stačios tos ausys ar gulsčios,kreivos kojos ar ilgos - ar tai išvis ką reiškia šeimos nariui ? biggrin.gif
Atsakyti
Aš gi norėčiau, kad Belai ausys būtų nulinkę, ale panašu, kad jos stovės. Niu tai vadinu ją šikšnosparniu biggrin.gif
Atsakyti
man dabar stresas,kai čia savo mylimiausią savaitgalį reiks palikt... rolleyes.gif einu į vestuves... ryte pavedžiosiu kaip visada.Pietinis bus anksčiau, o paskiau tik vėliausiai 17 val galėsiu...nu bet gal ištemps iki kokių 2 nakties-manau restorane ilgiau balius nesitęs... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 29, 19:21)
Viskas taip pat ir Lotai.  unsure.gif  Tik ne apsišlapina, o "varva", tada uoliai laižosi. O tada keliuosi kad ir vidury naktų ir vedu ant pievutės.  doh.gif
***
Kokį sirupėlį duodat?  g.gif

Man kas pikta, kad kažkokiais epizodais užeina jai tas nelaikymas.... Turim puokštę kitų bėdų, tai panašu, kad kai ūmėja - tai viskas.

Sirupas propaline. Baisiai kartus. Kažkada man rodos dalinausi video kaip elgiasi, kai vaistus pamato: Bais kartu biggrin.gif

Atsakyti
Sula jau su pasu. Visa procedūra truko max 10 min. Skaitau, stipriai sutaupėm, nes vet. klinikoje paso išdavimas kainuodavo, berods, 10 €, o išsiimant per VMVT pasas kaštuoja viso labo 1,26 €.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 08 31, 14:09)
Sirupas propaline. Baisiai kartus. Kažkada man rodos dalinausi video kaip elgiasi, kai vaistus pamato: Bais kartu biggrin.gif


jai vien pamačius jau kartu darosi... lotuliukas.gif
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 31, 14:23)
Sula jau su pasu. Visa procedūra truko max 10 min. Skaitau, stipriai sutaupėm, nes vet. klinikoje paso išdavimas kainuodavo, berods, 10 €, o išsiimant per VMVT pasas kaštuoja viso labo 1,26 €.

Mūsų pasas gal 2 EUR pas vetą kainavo rolleyes.gif gal netoks... g.gif nu bet kaip pas Jolee blush2.gif
Atsakyti