Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(vikaliu @ 2015 08 29, 19:30)
na taip...    unsure.gif       kiek girdejau, cia daugumos beveisliuku problema.
Apie tai agiesha irgi rašo: http://agiesha.bloga...suo-eda-ismatas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 29 rugpjūčio 2015 - 18:35
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 29, 19:30)
kiek girdejau, cia daugumos beveisliuku problema.

Negirdėjau to g.gif Maniškė mėgdavo "pasivaišint delikatesu", bet ne savo, o žmonių. Išaugo.

Nežinau, ar nėra naujų priemonių, bet paskaitykit čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 29, 18:29)
Manifesto, niekada nežinai, kas laukia. Todėl stengiesi elgtis teisingai ir džiaugtis tuo, ką darai.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Būtent. Bet ar verta rizikuoti tik tam, kad išvengtum kitos, nežinia ar didesnės, rizikos? Čia šiaip, tik garsiai mąstau, gal realiai susidūrusi su brandžios kalės gyvenimo specifika ir pakeisiu savo požiūrį.
Atsakyti
Na, tai sulauk pirmos rujos ir žiūrėk, kaip seksis tvarkytis, nusaugot nuo palikuonių... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 29, 18:35)



QUOTE(Borzika @ 2015 08 29, 18:35)
Nežinau, ar nėra naujų priemonių, bet paskaitykit čia 4u.gif


aciu, einu skaityt 4u.gif
Atsakyti
Kakučius ėda ne tik beveisliukai.Mano draugė turėjo basetuką,kilmingas kaip koks lordas.Š žliaubė kaip kombainas.Net specialiai iškodavo pakrūmese.Maniškiai neėda,bet jei randa miške kokio žvėries š, išsivolios iki ausų galiukų. lotuliukas.gif
Žiūriu diskutuojat dėl kastracijos.Aš visomis keturiomis už.Nesvarbu ar patinas ar patelė.Patelės niekada nesu turėjus. blush2.gif Gana mano pirmasis taksas nekastruotas, tiek nervų prigadino doh.gif .Jei tik kur pana kvepia, tai net per tvorą išsirausia.Tai dabartinis ,nors su dokais sutvarkytas.Man lovelaso vieno per akis buvo.Kai pirkau taksiuką žinijau,kad neveisiu,ir į jokias parodas neisiu.O be to piktas kaip velniukas,gal palepintas, gal psichika nestabili.Tiesiog negalėjau tokio naudoti veisimui.
Atsakyti
Musu Metute smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 29, 20:42)
Musu Metute    smile.gif

Fainuolė, suklususi ir ausį užmetusi smile.gif Ar guzai po skiepo tvarkosi?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2015 08 29, 17:44)
Nežinau kai kalės elgiasi, bet šiemet pirmą kartą gyveime mačiau rujojančią katę.
Mane pribloškė, kaip ji elgėsi.

Taaaip, kaciu morcius yra tragiskas reikalas..dazniausiai..savaite kosmaro namie doh.gif

QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 19:21)
Kad paskaičius agieshos blogą (keli puslapiai atgal yra nuorodos), supratau, kad ir kastracija/sterilizacija ne mažesnę puokštę bėdų gali "padovanoti".

Bent jau kalytem nekirstom uodegom nelabai ten to blogio yra...svarbu operacija butu atlikta kokybiskai. Na ir siaip tai gruboka intervencija i kales organizma, tai rizika siokia tokia yra...
Mano taksyte, kuriai supuliavusia gimda iseme 8.5 metu amziuje, su slapinimusi ir antsvoriu jokiu bedu neturejo iki 15 metu..tik jau paskutiniais metais sveikatele "pagriuvo"...
QUOTE(Borzika @ 2015 08 29, 19:35)
Maniškė mėgdavo "pasivaišint delikatesu", bet ne savo, o žmonių. Išaugo.

Tai tau pasiseke, kad isaugo..maniskes ne pro kur..tik tiek, kad neiesko to gerio taip uoliai, ir laiku sudraudus neliecia, bet radusios neatsisako..dargi kaciu "tortukais" paskanauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 08 29, 20:53)
Fainuolė, suklususi ir ausį užmetusi smile.gif  Ar guzai po skiepo tvarkosi?


Guzai zenkliai mazeja thumbup.gif O del ausu turejau nerimo. MB pradejo sakyt, kad viena ausyte gal paluzus unsure.gif Kieme irgi zmones atkreipe demesi i jos ausis, patare masazuot. Paklausiau veterinares, sake viskas gamtos suredyta, liest nereikia, bus kaip bus ax.gif
Atsakyti
Mėtutė kokia wub.gif wub.gif Medžioklinė atrodo tokia lotuliukas.gif .Dėl ausyčių nereikia sukti galvos, na bus tokios.Juk beveisliukams negali nuspėti kokia bus ausų forma.Jei ausys nulėpę, jokie masažai nepadės.Bet ir sugalvok doh.gif Kailiuko spalva grynai mano Setukas ax.gif
Atsakyti
Gali tos aušššys dar ir atsistot smile.gif

Ordos tokios buvo 4 mėn.:
user posted image

O po to kokios stačios pasidarė:
user posted image

P. S. Belandžiodama po beveisliukų fotoalbumą, kurį jau visos turbūt pamiršo, va kokią foto radau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(cile @ 2015 08 29, 21:58)
Tai tau pasiseke, kad isaugo..maniskes ne pro kur..tik tiek, kad neiesko to gerio taip uoliai, ir laiku sudraudus neliecia, bet radusios neatsisako..

Yra buvę keli atvejai, kai ir "senė" buvo sumąsčius pasivaišint (šokas tada mane ištiko, nes kas jau kas, bet kad ji taip padarys, niekad nebūčiau pagalvojus biggrin.gif). Bet jau gal kokius 3 metus šitam fronte visiškas štilis smile.gif
Atsakyti